Ik studeer Talen & Culturen van Japan in Leiden, zit nu in m'n eerste jaar. Er zijn pas 3 maanden voorbij, maar ik kan toch al aardig wat.quote:Op woensdag 3 december 2008 06:04 schreef Ge4ce het volgende:
[..]
Stoer ding.
Kunnen mensen hier overigens Japans?!
wow, wat ben ik jaloers.. maar ik mocht me niet inschrijven omdat ze niet aan part-time doen werd mij verteldquote:Op woensdag 3 december 2008 13:17 schreef sinaasappelsapje het volgende:
[..]
Ik studeer Talen & Culturen van Japan in Leiden, zit nu in m'n eerste jaar. Er zijn pas 3 maanden voorbij, maar ik kan toch al aardig wat.
Alleen maar, toch?quote:Op woensdag 3 december 2008 13:25 schreef Reuzenpanda het volgende:
[..]
(als je de engelse versie koopt moet je wel engels kunnen, maar ik neem aan dat de meeste dat ook kunnen, fansubs zijn meestal toch ook in het engels, toch?)
Oh, die zijn er. Duits, spaans, etc.quote:Op woensdag 3 december 2008 14:26 schreef Ge4ce het volgende:
[..]
Alleen maar, toch?![]()
Ik ken tenminste geen NLse fansun groep.
Zou dat er ook zijn voor de PSP? Is een Japans apparaatquote:Op woensdag 3 december 2008 13:25 schreef Reuzenpanda het volgende:
[..]
wow, wat ben ik jaloers.. maar ik mocht me niet inschrijven omdat ze niet aan part-time doen werd mij verteldIk heb mazzel dat ik iemand ken die mij les geeft en ik heb wat boeken.
Oh trouwens ik kan het "spel" "My japanese coach" voor Nintendo DS aanraden. Echt heel cool en het helpt definitief!! Ik weet niet of ie ook in NL uit is maar ik heb hem op amazon.co.uk gekocht. Als je japans wilt leren en een DS hebt, kopen!
edit: deze (als je de engelse versie koopt moet je wel engels kunnen, maar ik neem aan dat de meeste dat ook kunnen, fansubs zijn meestal toch ook in het engels, toch?)
Er is zelfs een fansub die Russisch doetquote:Op woensdag 3 december 2008 14:26 schreef Ge4ce het volgende:
[..]
Alleen maar, toch?![]()
Ik ken tenminste geen NLse fansun groep.
Heb ik niet, heb er alleen 's over gelezen dacht ik.quote:
Dat is voor PSP's met custom firmwares.quote:Op woensdag 3 december 2008 15:54 schreef Reuzenpanda het volgende:
Er is een PSP mod: linkje
Ik heb ook een PSP én een DS. Voor bepaalde games vind ik toch de PSP beter. Echt graaf in het vliegtuig of in de trein tenchu te spelen of shinobido ^_^ En je kan ermee op internet
Daar moet ik mijn psp voor hackenquote:Op woensdag 3 december 2008 15:54 schreef Reuzenpanda het volgende:
Er is een PSP mod: linkje
Ik heb ook een PSP én een DS. Voor bepaalde games vind ik toch de PSP beter. Echt graaf in het vliegtuig of in de trein tenchu te spelen of shinobido ^_^ En je kan ermee op internet
Oef.. Kanji's instampenquote:Op woensdag 3 december 2008 13:17 schreef sinaasappelsapje het volgende:
[..]
Ik studeer Talen & Culturen van Japan in Leiden, zit nu in m'n eerste jaar. Er zijn pas 3 maanden voorbij, maar ik kan toch al aardig wat.
Is de kwaliteit van Transformers nog goed dan? Ik had namelijk 2 jaar terug ofzo best een "slechte" kwaliteit torrent. Was wel bekijkbaar though, maar ik denk dat je waarover ik het heb.quote:Op woensdag 3 december 2008 15:57 schreef NutKees het volgende:
Ik ben een inhaalslag ouwe meuk aan het doen... Nils Holgersson helemaal gezien, ben nu met Transformers Generation 1 bezig. Daarna nog even de Tovenaar van Oz en Captain Future kijken en dan is mijn jeugd sentiment periode weer voorbij. Over Captain Future ben ik toch een beetje aan het twijfelen want die is ganz deutsch.
De kwaliteit is prima. Ik heb deze set namelijk:quote:Op woensdag 3 december 2008 16:38 schreef rakotto het volgende:
[..]
Is de kwaliteit van Transformers nog goed dan? Ik had namelijk 2 jaar terug ofzo best een "slechte" kwaliteit torrent. Was wel bekijkbaar though, maar ik denk dat je waarover ik het heb.
Jup. Over 2 weken kanji-tentamen, met zo'n 200 kanji. Herkennen lukt wel, alleen het schrijven nog even flink oefenen.quote:
Dat is een leuk feit om te wetenquote:In 1855 stelde de Universiteit Leiden de eerste hoogleraar Japans en Chinees aan. Koning Willem III betaalde het salaris uit eigen zak, zo belangrijk vond men in Nederland toen al de kennis van het Verre Oosten.
heb hem zelf gezien , is inderdaad wel een leuke seriequote:Op woensdag 3 december 2008 19:27 schreef msnk het volgende:
Iedere keer als ik de naam "Aishiteruze Baby" voorbij zie komen lig ik in een deuk
Lijkt me wel een leuke serie daarnietvan.
Welk groep heb jij gevolgd? De twee die het af hebben gemaakt zijn Lunar en AonE. AonE is normaal gesproken beter dan Lunar, maar in dit geval nijg ik erg naar Lunar.quote:Op woensdag 3 december 2008 19:37 schreef DJ_ het volgende:
[..]
heb hem zelf gezien , is inderdaad wel een leuke serie
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |