Viel mij ook ontzettend mee. Ze hadden dus gezegd dat ik alleen die ene wijk hoefde te doen, want die was met deze drukte groot genoeg. Nou ik heb er net een half uurtje langer over gedaan. De andere wijk die ik er normaal bij doe had maar een halve zak extra ofzo ook. Had hem er dus prima bij kunnen doenquote:Op zaterdag 20 december 2008 13:05 schreef VixenFromHell het volgende:
Nou ik ga de straat maar eens op. Ben benieuwd
Mar was íe definitief afgepakt, of alleen tijdelijk voor de kerst. Bij ons werken veel postbezorgers van di-vr, maar nu met de KNJ ma-za, dus ik heb vandaag ook alleen maar voorbereid. Bij ons is dat trouwens wel een compliment, de mensen met kennis en snelheid laten ze veel voorbereiden, en de wat minder breed inzetbaren (minder kennis) laten ze wel gewoon hun eigen wijken lopen.quote:Op zaterdag 20 december 2008 16:11 schreef Horloge het volgende:
Ontslag ingediend.
Vandaag ineens de wijk van me afgenomen zonder overleg vooraf... mocht ik alleen maar binnen werken. Lekker is dat.
Ze willen het bezorgen door postbezorgers laten doen. Zal wel kostenbesparend zijn t.o.v postbodes. Tezamen met de verkorting in beschikbare tijd (bij mij hebben ze er een kwartier vanaf gehaald ofzo) zal dat voor veel mensen niet zo goed uitpakken nee.quote:Op zaterdag 20 december 2008 16:11 schreef Horloge het volgende:
Ontslag ingediend.
Vandaag ineens de wijk van me afgenomen zonder overleg vooraf... mocht ik alleen maar binnen werken. Lekker is dat.
Uiteindelijk wel, ja...quote:Op zaterdag 20 december 2008 17:53 schreef Synthesist het volgende:
[..]
Ze willen het bezorgen door postbezorgers laten doen. Zal wel kostenbesparend zijn t.o.v postbodes. Tezamen met de verkorting in beschikbare tijd (bij mij hebben ze er een kwartier vanaf gehaald ofzo) zal dat voor veel mensen niet zo goed uitpakken nee.
Kerst ja, maar niet eens even van tevoren aangegeven. Ik had hem dus al helemaal op mijn eigen manier gesorteerd en voor de helft al weggestuurd naar het nabrengadres. Stond op het punt om weg te gaan, zegt mijn teamcoach ineens van: hey, je hoeft alleen maar voor te bereiden hè! Ik hoop voor die postbezorger dat die er een beetje uitgekomen is.quote:Op zaterdag 20 december 2008 17:45 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Mar was íe definitief afgepakt, of alleen tijdelijk voor de kerst. Bij ons werken veel postbezorgers van di-vr, maar nu met de KNJ ma-za, dus ik heb vandaag ook alleen maar voorbereid. Bij ons is dat trouwens wel een compliment, de mensen met kennis en snelheid laten ze veel voorbereiden, en de wat minder breed inzetbaren (minder kennis) laten ze wel gewoon hun eigen wijken lopen.
Verkorting? In de drukste periode?quote:Op zaterdag 20 december 2008 17:53 schreef Synthesist het volgende:
[..]
Ze willen het bezorgen door postbezorgers laten doen. Zal wel kostenbesparend zijn t.o.v postbodes. Tezamen met de verkorting in beschikbare tijd (bij mij hebben ze er een kwartier vanaf gehaald ofzo) zal dat voor veel mensen niet zo goed uitpakken nee.
Hier doet ie het prima hoorquote:Op zaterdag 20 december 2008 22:52 schreef Peterselieman het volgende:
Heb die bal uit het kerstpakket een op proberen te pompen. Ding is zo lek als ik weet niet wat
Hier ook kerstontbijt ja!quote:Op zaterdag 20 december 2008 21:18 schreef Ohrpolster. het volgende:
En vandaag hadden we ook nog kerstontbijt
Hier van hetzelfde. Ik heb alleen maandag een bestelling gedaan. En eigenlijk alleen maar omdat iemand nog een extra keertje opleiding nodig had. Sinds dinsdag alleen maar voorbereiden. Vandaag rolden de lopen in een rare volgorde van de machine. Waardoor er nu lopen die het laatst ingegooid worden al hun machinepost hadden terwijl een aantal kasten geblokkeerd werden omdat de machinepost daarvan veel later was. Uiteindelijk toch nog alle lopen op tijd klaargekregen en daarna met 8 man nog 1 uur gevost. Maandag wordt zo te zien een forse dag.quote:Op zaterdag 20 december 2008 19:06 schreef stapjeterug het volgende:
Bij ons is het zo ongeveer, in de kerstperiode, geregeld dat de bezorgers hun hele wijk weg brengen en de "vaste" mensen of mensen die er al langer werken allen helpen met de voorbereiding en daarna een half wijkje, of een klein gedeelte wegbrengen, voor mij (als iemand die bekend is met ongeveer alle wijken, binnen mijn team) is dat zeker relaxed!
Hoe werkt dat bij jullie?
Absoluut niet! Over het algemeen scheelt het juist tijd! Je hoeft dan namelijk niet eindeloos heen en weer te bladeren door de HSM-post Je loopt er 1x door heen, van voor naar achter en zet de samenvoegpost er meteen tussen. Weliswaar heb je 1 sorteerslag extra, maar het kost geen extra tijd. Het kost je alleen extra tijd als er weinig HSM-post is, omdat dan het officiele heen-en-weer geblader niet veel tijd kost.quote:Op zondag 21 december 2008 10:04 schreef Viper86 het volgende:
Dus eigenlijk is het plaatwerk op volgorde zetten een verkapte vorm van loze tijd vullen? Want hierdoor ben je uiteindelijk langer bezig. ( je moet 2 keer door alle straten ) Of is dit alleen ivm extra kerstdrukte?
Als ik griep heb ben ik toch echt niet in staat om te werken hoor...quote:Op zondag 21 december 2008 17:14 schreef Rosalien89 het volgende:
Pfff,,
Vrijdag was het superdruk. Eigenlijk zou ik alleen voorbereiden toen werd er gevraagd of ik iemand wou helpen met echt een grote wijk. Was ik pas half 4 klaar.
Zaterdag me eigen wijk gelopen om half 1 al lekker klaar, waren maar 3 zakken post....
Nou is mij gevraagd of ik maandag, dinsdag en woensdag zou willen werken.. en dat doe ik.
Maar hij zeid alleen binnenwerk.. dus daar ga ik ook van uit dus neem geen tnt kleding meer.
Want als ik nu alsnog buiten ga lopen heb ik straks longontsteking! Ik heb nu al griep en als ik dan ook nog eens zolang buiten ga lopen is dat niet verstandig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |