eeeeh, ja...quote:
Lekker te kunnen racen, zou ook kunnen als ik niet zo veel last van framedrops had. Voor de rest vind ik NFS wel lachen altijd.quote:
Dat heeft NFS al jaren niet meer gehad dus waarom verwachten mensen dit tochquote:Op maandag 1 december 2008 15:06 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Lekker te kunnen racen, zou ook kunnen als ik niet zo veel last van framedrops had. Voor de rest vind ik NFS wel lachen altijd.
als je verder in de game komt dan heb je veel minder last van framedrops en andere grafische gekkigheden. ik vind het een prima game, stukken beter dan NFS: Pro Streetquote:Op maandag 1 december 2008 15:06 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Lekker te kunnen racen, zou ook kunnen als ik niet zo veel last van framedrops had. Voor de rest vind ik NFS wel lachen altijd.
quote:Op maandag 1 december 2008 15:23 schreef Mrakz0r het volgende:
[..]
Gold medals halen nu veel makkelijker na laatste update. Ik noem het de pussy-patch.
Alleen de requirements voor zone medailles zijn aangepast. De gameplay niet. Die Trophy is dus nog hetzelfde. Idem voor tijdritten en snelste ronde. Die tijden zijn gewoon makkelijker op easy.quote:Op maandag 1 december 2008 16:24 schreef SuperFruitig het volgende:
[..]
Is dat zone ook aangepast
Zeus
Als zo'n spel een exclusive zou zijn geweest en puur ontwikkeld/progged zijn voor de PS3, zouden die framedrops dan nog steeds voorkomen?quote:Op maandag 1 december 2008 15:06 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Lekker te kunnen racen, zou ook kunnen als ik niet zo veel last van framedrops had. Voor de rest vind ik NFS wel lachen altijd.
Hoezo, viel tegen? Ik vond em juist super. Je moet nooit naar reviewers en dergelijke luisteren. Gewoon lekker zelf bepalen wat je leuk vindquote:Op maandag 1 december 2008 19:00 schreef Hertog_Martin het volgende:
In hoeverre viel GTA4 nou tegen? Hij is namelijk 25 euro nu bij play (deal of the day)
http://www.play.com/Games(...)Auto-IV/Product.html
En dan is tegelijkertijd Saints Row 2 ook 25 euro:
http://www.play.com/Games(...)s-Row-2/Product.html
Is Saints Row niet beter dan GTA tegenwoordig?
Ook Bioshock voor 25e trouwens, ook een koopje?
Hele goede keuze. GTA IV is een fantastische game, fuck die critici.quote:Op maandag 1 december 2008 19:42 schreef Hertog_Martin het volgende:
Reviewtje gelezen en die maakte weer enthousiast... zojuist GTA4 besteld dus
FUCK DE MAATSCHAPPIJquote:Op maandag 1 december 2008 20:27 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Hele goede keuze. GTA IV is een fantastische game, fuck die critici.
SR = neger- en mooiboyspelquote:Op maandag 1 december 2008 21:19 schreef Remake het volgende:
GTA 4 is niets vergeleken bij![]()
Saints Row 2
![]()
![]()
SR heeft humor
SR heeft leukere gevarieerde missies
SR heeft customizing
SR heeft een kettingzaak
SR heeft geen saai verhaal
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |