quote:Op zondag 30 november 2008 15:25 schreef jakkop het volgende:
[..]
Oh, ik dacht dat je de verzendkosten sowieso betaald.
[..]
Okee, dank voor de tip
Neuh, ik ben ook al twee jaar 'achttien'quote:Op maandag 1 december 2008 13:41 schreef jakkop het volgende:
Maakt het uit als de geboortedatum die je invult niet klopt?
Is dat nieuw? Ik heb namelijk vrijwel altijd dat ik de helft maar terugstuur, maar dat ik dan maar één euro heb betaald..quote:Op zondag 30 november 2008 16:57 schreef Psych-case het volgende:
[..]
Kun je ook terugsturen als het niet bevalt en krijg je je geld dan terug?
Je kunt het terugsturen als je het aan huis bezorgt krijgt, maar dan moet je het wel bij het postkantoor afgeven. Je hoeft pas te betalen als je je bestelde artikelen houdt; als je niks houdt hoef je alleen een euro te betalen voor retourkosten; verzendkosten vervallen dan. Als je dingen terugstuurt maar ook dingen zelf houdt, moet je wèl verzendkosten erbij betalen. Staat allemaal op de factuur die je bij je bestelling ontvangt.
En ik wil godverdomme mijn schoenen op tijd hebben voor het kerstgala.quote:Op maandag 1 december 2008 14:05 schreef jakkop het volgende:
Mwah, de foto's overtuigen me nog niet.
Leuke Zara Home kloonquote:Op maandag 1 december 2008 14:03 schreef schatje het volgende:
Vanaf volgend jaar februari kun je ook huistextiel en accessoires bestellen in de H&M online shop.
H&M Home Collection - February 2009
H&M is venturing out into home textiles and accessories early 2009, move over IKEA! Sooner or later my life will be surrounded by H&M! Exciting!
Per the press release, the range will be exclusively available online and through a directional mail order catalogue, this is H&M’s first foray into the interiors arena and will offer shoppers the opportunity to stylishly transform every room of the home. The first collection will be available from February 2009 in the markets where distance selling is already established: Sweden, Norway, Denmark, Finland, Germany, Austria and the Netherlands. (Too bad US is not on the list yet, but I’m sure it will make way here soon if the outcome is good!)
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
bron
Ik ook!quote:
Iddquote:Op maandag 1 december 2008 18:34 schreef wizarddragon het volgende:
Ik zie het helemaal voor me: Met kortingscodes je hele interieur bijelkaar kopen of dat van een 4zit-set 1 stoel uit je bestelmandje wordt geflikkerd.
moet je ff kijken bij de foto's van interieur die binnenkort besteld kunnen worden... paar reactie omhoog geplaatst door Schatje (4e foto, is een kast en bad in één)quote:Op maandag 1 december 2008 18:37 schreef Jojoortje het volgende:
Waarom weet ik niet wat een kastbad is?
Voorgemelde zending niet aangetroffen: manco 30-11-2008 Zwolle , intern transport pakkettenquote:Op maandag 1 december 2008 13:50 schreef Noortje. het volgende:
"Voorgemelde zending niet aangetroffen: manco 29-11-2008"
![]()
En mijn schoenen komen ook pas half december. Dan zijn ze er de 16e vast nog niet hè?![]()
![]()
Als hij al in behandeling is: Mijn pagina > geleverde artikelen/retouren.quote:Op maandag 1 december 2008 21:10 schreef jakkop het volgende:
Ohja, kben een beetje een newbie hoor maar: waar komt dat leveringsgebeuren te staan? Gewoon bij je bestelling?
quote:Op dinsdag 2 december 2008 07:50 schreef melanie_the_miss het volgende:
Ik denk nu al 3 maanden dat ik nog geld krijg van h&m...
Als ik kijk naar deze saldotabel is ook dat waar ik op uitkom...
Zie ik iets over het hoofd?
Ik heb namelijk niets van h&m gehoord...
[ afbeelding ]
Ze gooien in alle leuke truien wol/mohair(=evil)quote:Op dinsdag 2 december 2008 18:09 schreef Enfermera het volgende:
Had ook 'n trui van Knitwear gekocht met kote mouwtjes en een grote kraag. Ik kan eigenlijk niet tegen wol (kriebelt!), hier zat wel wol in maar ik dacht dat ik er wel tegen kon. Helaas is de col niet zo wijd als ik dacht en kriebelt ie toch aardig in mijn nek, dus hij gaat terug.. Als er geen wol in had gezeten had ik 'm zeker gehouden, hij staat echt super. Maja.
Ja, vervelend is dat he! Je moet echt goed zoeken naar truien die geen wol/mohair/acryl bevatten.quote:Op dinsdag 2 december 2008 18:51 schreef Chanty87 het volgende:
[..]
Ze gooien in alle leuke truien wol/mohair(=evil)
H&M broeken zitten bij mij ook vaak raar bij de kruis!! Van die rare lijnen / vouwvormen / strepen en / of te veel ruimte.quote:Op dinsdag 2 december 2008 18:00 schreef Noortje. het volgende:
Ik heb mijn bestelling binnen, en het jurkje is én te groot, én staat lelijk, de bontmuts (kan ik geen plaatje van vinden, was van de mannenafdeling iig) is echt fucking vet en krijg ik van Sinterklaas.
De wanten (maar dan in het wit) vind ik persoonlijk erg lelijk maar ze zijn voor een vriendin, dus als zij ze wel leuk vindt houd ik die ook.En de broek (maar dan in het zwart) zit ik nog over te twijfelen, die zit bij mijn kruis nogal vreemd, maar geen idee of ik het storend vind (zie je niet goed in de spiegel als het donker is).
Iig van een bestelling van ¤ 86,50 naar ¤ 32,70 max, dus komt goed uit.
De spijkerbroeken willen nog wel, en die capribroeken die je met een touwtje moet aansnoeren ook nog wel, maar de gewone broeken van H&M zitten mij ook voor geen ene meter. Terwijl die van Esprit bijna zonder uitzondering allemaal goed zittenquote:Op dinsdag 2 december 2008 20:05 schreef Psych-case het volgende:
[..]
H&M broeken zitten bij mij ook vaak raar bij de kruis!! Van die rare lijnen / vouwvormen / strepen en / of te veel ruimte.
Ik heb ook nog een andere, niet skinny, die zit echt perfect!quote:Op dinsdag 2 december 2008 20:05 schreef Psych-case het volgende:
[..]
H&M broeken zitten bij mij ook vaak raar bij de kruis!! Van die rare lijnen / vouwvormen / strepen en / of te veel ruimte.
Ja,ben ze al tegengekomenquote:Op dinsdag 2 december 2008 15:52 schreef Chanty87 het volgende:
Iemand deze al gespot in de fysieke winkels?
[ afbeelding ]
Ik ben 4 (ja, VIER) filialen in geweest maar nergens te vinden
10cmquote:Op woensdag 3 december 2008 00:02 schreef Linnie20v het volgende:
[..]
Ja,ben ze al tegengekomen
Ik vond ze erg groot!! Is ook iets van 15 centimeter geloof ik?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |