Dat kan geregeld worden. Ik ga volgend jaar sowieso weerquote:Op zondag 21 december 2008 02:18 schreef The_Dean het volgende:
Jammergenoeg ben ik nog nooit op Lowlands geweest...
Er komen altijd wel leuke bands. Meestal ken ik maar een paar bands die er spelen maar ik heb me er nog nooit verveeld.quote:Op zondag 21 december 2008 02:22 schreef The_Dean het volgende:
Tegen die tijd eens kijken hoe ik zit kwa geld
En even afwachten wat voor acts er komen uiteraard
Goede zaak inderdaad, festivals hebben voor mij qua line up pas een meerwaarde als er voor mij nieuwe bands tussen zitten of wanneer er bands spelen die ik nog niet live gezien heb.quote:Op zondag 21 december 2008 16:25 schreef The_Dean het volgende:
Denk dat ze ook wat naar het onbekende [in Nederland althans] gaan, wat ik wel tof vind. Ik had er tot voor gisteren ook nog nooit van gehoord.
quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |