abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_63516450
Wat een supernieuws

Goed gedaan jochie

Wat zal je opgelucht zijn miffy, nu kan je weer verder dan vandaag kijken
Hier had uw advertentie kunnen staan :P
  dinsdag 25 november 2008 @ 19:50:14 #52
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_63516551
Thijmen!! O Miffy, wat goed, wat fijn!!!!! Ik heb er geen woorden voor, de opluchting!!!!!! Hoera! Geniet van het samenzijn met jullie familie en van jullie zoon, de held!!!
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
  † In Memoriam † dinsdag 25 november 2008 @ 20:01:09 #53
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_63516929
Wat ontzettend fijn dat het goed gegaan is!
DancingPhoebe op <a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" >23/10/09</a>:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
  dinsdag 25 november 2008 @ 20:01:13 #54
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_63516938
Wat een opluchting!
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  dinsdag 25 november 2008 @ 20:10:29 #55
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_63517237
Wat een opluchting zal het zijn voor jullie Miffy! Geweldig!

Geniet van het goede nieuws!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  dinsdag 25 november 2008 @ 20:11:01 #56
593 sjak
Juffie Bloem
pi_63517258
Wat goed Ik heb veel aan jullie gedacht vandaag en ben zoooo blij om dit te lezen. Pffff, nu komt het herstel. Heel veel sterkte weer de komende tijd!!!
Lekker douchen!
pi_63517295
Whaaaa! Geweldig nieuws!
Hardloper.
IG @webkim
pi_63517445
Wat een goed nieuws miffy! Dat hij maar lekker gauw met jullie mee naar huis mag!
  dinsdag 25 november 2008 @ 20:45:24 #59
7554 Spuuglokje
Domestic Goddess
pi_63518378
Wat een ongelooflijk opluchting! Ik durfde bijna niet te kijken op Fok, bang om slecht nieuws te lezen. Gelukkig is héél goed gegaan. Wat ben ik blij voor jullie!
pi_63518442
Wat fijn dat het goed is gegaan!!! Ik zat ook even in spanning om fok te checken; maar gelukkig goed nieuws!!! Nu maar weer zo snel mogelijk naar huis en verder genieten!
"Next was Llewella, whose hair matched her jade-colored eyes. For some reason, I knew she was not like the rest of us."
Amber Mae
pi_63518535
Wat een supergoed nieuws Miffy!!
Ik hoop dat ie snel met jullie mee nar huis mag.
pi_63518568
Miffy; oh wát geweldig dat het goed is gegaan!!! Wat een opluchting moet dat zijn geweest vandaag.
  dinsdag 25 november 2008 @ 21:08:56 #63
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_63519060
O yes, dat is zó mooi om te horen!
Wat een sterk ventje, hartstikke goed.
Ben echt blij zeg voor jullie.
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_63519326
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
pi_63519411
wat fijn dat het goed is gegaan!!
pi_63520274
Thijmen jij sterk manneke

Miffy en fam nogmaals een dikke
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
  dinsdag 25 november 2008 @ 21:46:42 #67
48646 Poeke
Lief-heb-ster
pi_63520448
Super super super!!!

Nou helemaal beter worden
Faber quisque fortunae suae.
Uit Eindhoven
  dinsdag 25 november 2008 @ 21:50:28 #68
197301 Miffy1984
Mama van Jesper en Thijmen
pi_63520590
Lieve allemaal,

Hier dan een uitgebreider verslag van onze dag en de operatie.
Maar als eerst wil ik iedereen bedanken voor alle steun berichten en medeleven. Ik vind dit echt geweldig.
Ik kan er ook eigenlijk geen woorden voor vinden.
En een speciaal bedankje aan BE. Ik was ontroerd van je kaart en blij verrast. Echt ontzettend Hij krijgt straks een mooi plekje bij Thijmen zijn bedje.

Maar nu:
Het was een hele zware dag. We zijn allebei zeker 50 jaar ouder geworden.

De dag begon vannochtend al vroeg. Om 08:00 werd hij in de OK verwacht. Arjan mocht met hem mee de O.K. in totdat hij onder narcose was. Wat een sterk mannetje. Hij lag heerlijk te kijken naar alle apparatuur om hem heen met zijn speentje in zijn mond. Hij kreeg een kapje op waardoor hij heel langzaam in slaap viel. Eigenlijk wilde hij niet, want hij vond het veels te interessant.

Vanaf dat moment begon het lange wachten. De eerste uren ging nog wel redelijk snel voorbij, maar vanaf 12:00 werd het zwaar en wisten we niet echt raad meer met de tijd en de emoties. Uiteindelijk hebben we het laatste half uur gewacht in de Ronald mc Donald huiskamer in het ziekenhuis. Om 14:00 was het even schrikken toen de chirurg voor onze neus stond. Ons was altijd verteld dat we door een verpleegkundige gebeld zouden worden. Gelukkig bracht de chirurg direct het goede nieuws. Wat zijn we blij. Eindelijk konden we opgelucht ademhalen en ontladen van alle spanning en onzekerheid. Dr. Hazekamp is trouwens een man van weinig woorden Maar toch ook op een of andere manier weer erg lief Het is zo raar om die man in de ogen te kijken. Je kijkt zo tegen hem op. We zaten tegen elkaar te grappen van: kijk.. daar gaat hij, GOD himself. Je zou gewoon echt bijna een buiging voor hem maken als hij een kamer binnenkomt Na de operatie is hij ook nog twee x bij Thijmen komen kijken, dus dat was erg fijn.

De operatie is zonder complicaties verlopen. Thijmen zijn longslagader zit nu weer op de goede plek en het gat tussen zijn twee hartkamers is gesloten. De longslagader is vooralsnog op het hart aangesloten zonder hartklep. Dit heeft als voordeel dat een vervolgoperatie naar alle waarschijnlijkheid uitgesteld kan worden tot Thijmen vijf jaar is. Hij zal dan alsnog een hartklep krijgen die daarna weer na een aantal jaar vervangen zal moeten worden.

Om 15:00 vanmiddag hebben we Thijmen weer gezien. Op dit moment ligt hij op de Intensive Care waar hij de komende dagen zal doorbrengen. Hij wordt op dit moment in slaap gehouden en ligt aan de beademing en heeft tevens een externe pacemaker om zijn hart af en toe te helpen. We zijn net weer even bij hem geweest en ze waren tevreden over hoe het met hem ging. Met name de komende 48 tot 72 uur zijn nog spannend. We moeten echt nog even rekening houden met eventuele compliciaties. Het is natuurlijk niet niks geweest voor onze kleine held.

Ik wil ook nog wel even foto's van thijmen plaatsen hoe hij er op dit moment bij ligt. Alleen kan dit misschien voor sommige als schokkend worden ervaren. (heel veel slangen) Ik heb weleens gezien dat je foto's ook in een soort spoiler vorm kan plaatsen, hoe werkt dit?

Ik hou jullie de komende dagen natuurlijk nog op de hoogte.

Liefs Mylene en Arjan.
Als een mens in voorspoed leeft heeft het wel 1000 wensen.
Als je kind ziek is heb je er maar 1.
  dinsdag 25 november 2008 @ 21:56:19 #69
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_63520863
Miffy, wat fijn dat je al zo snel uitgebreid verslag komt doen en dat de operatie goed verlopen is!
Inderdaad nog even spannende dagen zo te lezen, hopelijk komen jullie die zonder complicaties door!
Wat een dag zo voor jullie, jeetje!

Heel veel succes met het verwerken van vandaag en de komende dagen natuurlijk ook!


Als je de link van de foto zonder img codes plaats, kunnen mensen zelf kiezen om te klikken.
Of je zet de img-link in spoiler door die code te selecteren en het spoilerknopje aan te klikken (het lege vierkantje boven het tekstvak waar je je reactie typt)
.
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
pi_63521004
Jeetje Mylene en Arjan, wat heftig allemaal! Ik hoop maar dat jullie mannetje zonder complicaties die 48/72 uur doorkomt. Het is toch wat hoor voor zo'n klein ventje...
Sterkte de komende dagen, en verder hopelijk mag Thijmen snel naar huis!

(de knop links van het icoontje [c] zit een spoiler knop, tis een leeg vakje. als je tussen [ spoiler][ /spoiler] de foto's plaatst komen ze in zo'n speciaal uitklap dingetje... ik weet het, ben zooo slecht in uitleggen sorry)

[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 25-11-2008 22:00:38 ]
  dinsdag 25 november 2008 @ 22:00:09 #71
593 sjak
Juffie Bloem
pi_63521010
Oh, wat een lange dag. Wat lief dat je nog even de tijd en moeite neemt om ons op de hoogte te stellen
Het klinkt allemaal supergoed. Zonder complicaties en gewoon binnen de 6 uur weer op de I|C. Tuurlijk is dat lang maar zo lang staat er voor die operatie, dus dat is een mooi teken. Echt superlief ook dat Dr. Hazekamp jullie zelf het nieuws kwam brengen, al was dat dan met weinig woorden Maar soms zijn teveel woorden alleen maar ballast. Jullie wilden toch maar 1 ding horen en dat nieuws heeft hij verteld

Mogen jullie bij hem wanneer je maar wilt of moeten ook jullie je aan de bezoekuren houden? en dan heb ik het natuurlijk over Thijmen, niet over Dr. Hazekamp

[ Bericht 8% gewijzigd door sjak op 25-11-2008 22:06:19 ]
Lekker douchen!
pi_63521053
Miffy, wat een helder verslag en wat een dag hebben jullie gehad zeg...
Fijn dat jullie zo'n goed gevoel hebben bij de chirurg en dat het allemaal zo goed is gegaan!
Hopelijk zal jullie dappere mannetje goed herstellen van de zware operatie en zullen er geen complicaties optreden.
Veel succes met het doorstaan van deze spannende periode en een hele dikke knuffel voor jullie allen
.... met gevoel voor drama....
pi_63521071
Mylene en Arjan wat fijn te horen dat jullie spetter zich er sofar goed heeft door geslagen! hopelijk blijft dit zo en kunnen jullie in een paar daagjes weer verdrinken in zn mooie oogjes.

Thijmen speciaal voor jou :
Gewoon n stuiterballetje
http://youtu.be/JI-o25K6B-E
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie dinsdag 25 november 2008 @ 22:01:50 #74
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_63521072
lieve Miffy, t is goed om te horen hoe het gegaan is. Je manneke is een vechtertje
sterkte nog met de komende tijd
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  dinsdag 25 november 2008 @ 22:05:28 #75
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_63521196
Miffy, en fam. wat fijn dat alles goed is gegaan.

Hopelijk komer de komende uren ook geen complicaties meer.

In ieder geval een paar welgemeende en voor jullie allemaal!
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_63521214
Miffy omdat het voor jullie al zo zwaar is
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_63521380
mooi zo goed gedaan thijmen!
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_63521544
Mylene en Arjan: wat hebben jullie een klein vechtertje! En wat moet deze dag spannend en moeilijk geweest zijn voor jullie maar net als Thijmen zijn jullie volgens mij zo enorm dapper.
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
  dinsdag 25 november 2008 @ 22:17:28 #79
197301 Miffy1984
Mama van Jesper en Thijmen
pi_63521626
Mochten jullie het willen zien, hier foto's van onze held.
Niet geschikt voor kleine kindertjes !
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat een apparatuur voor ons kleine mannetje.....
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 0% gewijzigd door Miffy1984 op 25-11-2008 22:24:13 ]
Als een mens in voorspoed leeft heeft het wel 1000 wensen.
Als je kind ziek is heb je er maar 1.
pi_63521692
Wat ligt Thijmen er lief bij, maar lijkt me persoonlijk ook wel "zwaar"om jullie knul zo te zien liggen
Voor jullie mooie sterke vechtersbaasje
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_63521709
Jeetje wat een toeters en bellen...
En dan die enorme pleister die zowat zn hele gezichtje bedekt
Hopelijk mag het menneke gauw weer mee met jullie
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
  dinsdag 25 november 2008 @ 22:20:34 #82
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_63521720
quote:
Op dinsdag 25 november 2008 16:45 schreef boem-dikkie het volgende:
Mooi dat de operatie geslaagd is!
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 25 november 2008 @ 22:21:04 #83
163650 Greys
pi_63521741
Agossie, die kleine dappere dodo
Maar hij heeft het toch maar mooi 'geflikt'! Kleine held!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_63521826
quote:
Op dinsdag 25 november 2008 22:17 schreef Miffy1984 het volgende:
Mochten jullie het willen zien, hier foto's van onze held.

Ach dat kleine ventje...
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
  dinsdag 25 november 2008 @ 22:33:54 #85
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_63522197
Wat een vechtertje jullie knulletje! Heerlijk dat de operatie geslaagd is. Op naar een goed herstel
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
  dinsdag 25 november 2008 @ 22:39:22 #86
593 sjak
Juffie Bloem
pi_63522398
Och, wat is hij klein zo met al die toeters en bellen.
Lekker douchen!
  dinsdag 25 november 2008 @ 22:54:25 #87
197301 Miffy1984
Mama van Jesper en Thijmen
pi_63522911
quote:
Op dinsdag 25 november 2008 22:00 schreef sjak het volgende:
Oh, wat een lange dag. Wat lief dat je nog even de tijd en moeite neemt om ons op de hoogte te stellen
Het klinkt allemaal supergoed. Zonder complicaties en gewoon binnen de 6 uur weer op de I|C. Tuurlijk is dat lang maar zo lang staat er voor die operatie, dus dat is een mooi teken. Echt superlief ook dat Dr. Hazekamp jullie zelf het nieuws kwam brengen, al was dat dan met weinig woorden Maar soms zijn teveel woorden alleen maar ballast. Jullie wilden toch maar 1 ding horen en dat nieuws heeft hij verteld

Mogen jullie bij hem wanneer je maar wilt of moeten ook jullie je aan de bezoekuren houden? en dan heb ik het natuurlijk over Thijmen, niet over Dr. Hazekamp
Ik vergeet het steeds te vragen;
Wat was jouw functie toen je in het LUMC werkte? Want dat klopt toch...dat je daar gewerkt had?
Als een mens in voorspoed leeft heeft het wel 1000 wensen.
Als je kind ziek is heb je er maar 1.
  dinsdag 25 november 2008 @ 22:56:24 #88
197301 Miffy1984
Mama van Jesper en Thijmen
pi_63522981
Oh en we moeten ons trouwens wel aan de bezoekuren houden van de IC
maar die zijn heel ruim hoor. Hier hebben wij geen problemen mee. En je wordt toch even gedwongen om op sommige momenten zelf rust te pakken.
Als een mens in voorspoed leeft heeft het wel 1000 wensen.
Als je kind ziek is heb je er maar 1.
pi_63523368
Wat een heftige dag is dat geweest. En ontzettend fijn dat het goed is gegaan.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
pi_63523511
Miffy, wat fijn dat het allemaal zo voorspoedig is voorlopen. Het moet vreselijk moeilijk zijn om jullie kindje zo te zien liggen Nu kunnen jullie weer vooruit kijken! Op naar een voorspoedig herstel!
And you know I might
Have just flown too far from the floor this time
Cause they calling me by my name..
pi_63523688
Jeetje Miffy, ik zat zo vast aan de "mijn actieve topics"-snelkoppeling dat ik dit helemaal gemist heb .
Wat moet het een moeilijke periode voor jullie (geweest) zijn.
Een hele, hele dikke en veel sterkte en goed om te lezen dat de operatie goed gegaan is!
  dinsdag 25 november 2008 @ 23:18:01 #92
593 sjak
Juffie Bloem
pi_63523700
quote:
Op dinsdag 25 november 2008 22:54 schreef Miffy1984 het volgende:

[..]

Ik vergeet het steeds te vragen;
Je hebt wel andere dingen aan je hoofd toch.
quote:
Wat was jouw functie toen je in het LUMC werkte? Want dat klopt toch...dat je daar gewerkt had?
Ik was daar anesthesiemedewerker, dan help je de anesthesist bij het geven van de narcose en het stabiel houden van de patient. "Mijn" specialisme was toen kindercardiochirurgie.
Lekker douchen!
pi_63524056

Wat fijn dat alles goed is gegaan!
Geweldig vechtertje!!
No farewell could be the last one.
If you long to meet again...
pi_63524536
Thijmen, Miffy en verdere familie
pi_63524607
miffy & fam, ik ben ook heeel erg blij om te lezen dat het vandaag zo goed gegaan is allemaal. hoera!!! nu nog de spannende periode van 't herstel, ik hoop dat dat ook zonder complicaties zal verlopen. maar heerlijk dat deze enorme spannende dag achter de rug is, en dat ie zo goed verlopen is!
pi_63524854
quote:
Op dinsdag 25 november 2008 22:17 schreef Miffy1984 het volgende:
Mochten jullie het willen zien, hier foto's van onze held.
De kleine sterke man En oh wat een hoop slangen, maar wat een vechtertje, mooie Thijmen.

Miffy; een brok in m'n keel bij het lezen van je verslag van vandaag... Wat een heftige dag.
Een hele dikke knuffel voor jullie en de kleine man. Ik hoop en duim dat er geen complicaties optreden. Veel sterkte de komende tijd
pi_63526295
Oooh miffy wat fijn om te kunnen lezen dat alles goed verlopen is.
heb speciaal voor dit nieuws nog even de computer opgestart en beter als dit had niet gekund.
En wat een kleine held ligt daar in dat bedje met al die toeters en bellen om zich heen, een echt vechtersbaasje

Heel veel sterkte nog gewenst voor de komende nog spannende dagen van IC, ik hoop dat Thijmen snel opknapt en jullie weer thuis van elkaar kunnen gaan genieten
Mama van Isa en Ties
pi_63527369
Wat een opluchting, Miffy!!!

Goed zo, Thijmen, sterke jongen Veel sterkte en beterschap de komende tijd!
pi_63527577
quote:
Op dinsdag 25 november 2008 21:50 schreef Miffy1984 het volgende:

Thijmen zijn longslagader zit nu weer op de goede plek en het gat tussen zijn twee hartkamers is gesloten. De longslagader is vooralsnog op het hart aangesloten zonder hartklep.
Het is in 2 zinnen verteld maar als je er over na gaat denken is het gewoon... tovenarij haast. Echt enorm knap.

Sterkte de komende dagen!
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  woensdag 26 november 2008 @ 08:31:42 #100
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_63527897
Aggos, zie hem daar nou liggen, kleine stoere vent!
Wat fijn dat het zo goed gegaan is. En ik blijf voor jullie duimen hoor, dat hij de komende dagen goed door komt.

Graag gedaan van het kaartje. Het was een ingeving waarvan ik niet eens wist of het wel ging lukken, maar gelukkig wel dus!
***
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')