Dat is ook maar betrekkelijk, de econometristen hier rijden in ferrari's, porsche's en jaguars of komen op de fiets langs en hebben mokkels. En dan hebben we het over 1e / 2e jaars.quote:Op maandag 24 november 2008 02:23 schreef Stigma het volgende:
[..]
Mmm, ik zou het meer zoeken in de sociale vaardigheden en het uiterlijk van veel van de Heeren Econometristen, deze zijn van een bijzonder laag pijl, gemiddeld genomen.
Grapjasquote:Op maandag 24 november 2008 02:27 schreef Salvad0R het volgende:
Ik heb een idee. Laten we een meet houden met z'n allen. En dan trap ik jullie allemaal in elkaar.
Goed idee, vergis u echter niet in mijn fysiek, ik denk dat iedereen het na het zien van mij houdt op gezellig een paar pilsen achterover slaan.quote:Op maandag 24 november 2008 02:27 schreef Salvad0R het volgende:
Ik heb een idee. Laten we een meet houden met z'n allen. En dan trap ik jullie allemaal in elkaar.
Quote mijn zeiken om derden eens trouwens. Verder val ik je alleen aan op het feit dat je nooit argumenten aandraagt, dit kun je moeilijk ontkennen. Volgens mij ben jij een mannetje met praatjes zonder daden.quote:Op maandag 24 november 2008 02:06 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Oh, nu willen de hersenlozen opeens argumenten zien, wanneer ik zeg dat ze zuurstofonwaardig zijn als ze gaan zeiken op fotos van derden zonder zelf een fotoboek te hebben.
Haal je lelijke kuthoofd eens uit die smerige anus van je.
Het stellen dat het lafhartig is om foto's af te zeiken van derden zonder zelf een fotoboek te hebben, is argumentatie an sich, klapdebieltje.quote:Op maandag 24 november 2008 02:30 schreef dikkemongul het volgende:
Gaarne reactie:
[..]
Quote mijn zeiken om derden eens trouwens. Verder val ik je alleen aan op het feit dat je nooit argumenten aandraagt, dit kun je moeilijk ontkennen. Volgens mij ben jij een mannetje met praatjes zonder daden.
Wat heb je bereikt salvad0r de afgelopen tijd? Iets wat je echt wilde?
Alleen dan blijft het niet bij dreigen. Als ik in dat huis had gezeten had ik die Huub op dag 1 al neergestokenquote:Op maandag 24 november 2008 02:30 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Hehe, stel je voor. DGK-achtige shit met alle figuren die in deel 1 hebben gepost.
Ergens wanneer de tijd rijp is, zo blijkt.quote:Op maandag 24 november 2008 02:29 schreef Stigma het volgende:
[..]
Goed idee, vergis u echter niet in mijn fysiek, ik denk dat iedereen het na het zien van mij houdt op gezellig een paar pilsen achterover slaan.
Hoe dan ook, wanneer gaat de meet plaatsen?
Meen je dat of doe je jezelf weer voor als beter.quote:Op maandag 24 november 2008 02:32 schreef Salvad0R het volgende:
En ja, ik bereik eigenlijk constant wat ik echt wil. Goed van mezelf, al zeg ik het zelf.
Alsjeblieft, zoon.quote:Op maandag 24 november 2008 02:30 schreef Jajong het volgende:
Anders trap ik jullie wel in elkaar. En please, Niko post ook een foto uit mijn fotoboek om die bewering te ontkrachten.
Daar ben ik het geheel mee eens, bovendien geldt hier het principe van full-disclosure, makkelijk uitgelegd werkt dat als volgt:quote:Op maandag 24 november 2008 02:31 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Het stellen dat het lafhartig is om foto's af te zeiken van derden zonder zelf een fotoboek te hebben, is argumentatie an sich, klapdebieltje.
Heeft die linker gast nou zo'n groot voorhoofd?quote:Op maandag 24 november 2008 02:28 schreef Nickolaus.Maximillian het volgende:
[..]
Grapjas![]()
[ afbeelding ]
Doe eens rustig aan en matig dat taalgebruik eens.quote:Op maandag 24 november 2008 02:31 schreef Salvad0R het volgende:
Het stellen dat het lafhartig is om foto's af te zeiken van derden zonder zelf een fotoboek te hebben, is argumentatie an sich, klapdebieltje.
Dus omdat ik fucking lekker ben zou ik je niet elkaar trappen? Post anders ook 1 van de andere foto's uit mijn fotoboek, je weet wel die foto's waaruit blijkt dat ik iedereen in dit topic van de aardbodem veeg if i so please.quote:Op maandag 24 november 2008 02:34 schreef Nickolaus.Maximillian het volgende:
[..]
Alsjeblieft, zoon.
[ afbeelding ]
Nee man, dat is natuurlijk een baas waarmee onze Derek alle chickies natuurlijk playt!quote:Op maandag 24 november 2008 02:34 schreef Civilian het volgende:
Heeft die linker gast nou zo'n groot voorhoofd?
Hou je bek eens, kankerjosti.quote:Op maandag 24 november 2008 02:35 schreef Emimich het volgende:
[..]
Doe eens rustig aan en matig dat taalgebruik eens.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |