abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_63402266
zo..d`n nieuwe
Saartje
  vrijdag 21 november 2008 @ 13:09:57 #2
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_63402338
Snoopy!

Rocka, maar waarom zou je in de winter naar een donkere haarkleur moeten dan? Ik heb dat nooit begrepen. Heb ik het dan minder koud?

Freecell, ik ben nooit naar een FOK! meeting geweest. Waar denk je me dan van te kennen?
En jij, Jellyrose?

Lady-wrb, fijn dat de echo goed. Ik ga duimen dat je bloed het ook zal zijn!

Lovelylady, volgens mij is het makkelijker om een nieuwe te kopen. Heb je die andere nog achter de hand om eens af te wisselen.
... ♥ ik mis je ♥
pi_63402346
ha!
ff tvp, mijn oppas-uk mama komt zo haar zoon halen

Kliko zeggen we hier ook niet gewoon container
pi_63402360
Weet niet fluf, woon je in het Noorden?
  vrijdag 21 november 2008 @ 13:10:56 #5
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_63402370
Sjeekie-Beekie, dat is het meest uigebreide kliko-bezorgverslag dat ik van mijn leven heb gelezen.
En het enige!
... ♥ ik mis je ♥
  vrijdag 21 november 2008 @ 13:12:02 #6
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_63402404
Nee freecell. Tot mijn 19e in Zuid-Limburg. Daarna heel lang in Apeldoorn. Nu in Dld.
Kom jij "links" uit het noorden, of "rechts" ?
... ♥ ik mis je ♥
  vrijdag 21 november 2008 @ 13:13:16 #7
219033 Mibos2
ik ben de vorige Mibos-mama
pi_63402439
Kom even binnen vallen:

wij hebben 2 poezen, 1 van 16 en 1 van 3 en nu plast er eentje bloed (zich zorgen maakt om onze bejaarde poes). Nu de jongste naar buiten gebonjourd. Vertoef(d)t ze eigenlijk altijd alleen om de kattenbak te bezoeken komt ze binnen en om te eten. Nu even afwachten welke van de twee bloed plast maar vind het geen prettige gedachte. Dus binnenkort met 1tje naar de dierenarts ben ik bang.
pi_63402448
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 13:10 schreef phluphy het volgende:
Sjeekie-Beekie, dat is het meest uigebreide kliko-bezorgverslag dat ik van mijn leven heb gelezen.
En het enige!
Dat dacht ik ook net
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
  vrijdag 21 november 2008 @ 13:15:17 #9
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_63402492
Mibos, weet je zeker dat het in de urine zit? Het kan best een andere herkomst hebben toch? Ook al naar wondjes gezocht?
... ♥ ik mis je ♥
pi_63402510
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 13:12 schreef phluphy het volgende:
Nee freecell. Tot mijn 19e in Zuid-Limburg. Daarna heel lang in Apeldoorn. Nu in Dld.
Kom jij "links" uit het noorden, of "rechts" ?
Groningen-stad eind weg dus!
Ik heb geen idee verder? Je komt me gewoon zo bekend voor!
pi_63402639
iemand hier is toch van de theremin? Macka66 of owlet meen ik? ik kwam dit tegen:
best grappig toch?
Groningen!! ik zal er nooit wonen, maar toch
  vrijdag 21 november 2008 @ 13:20:09 #12
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_63402642
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 13:16 schreef freecell het volgende:
Groningen-stad eind weg dus!
Ik heb geen idee verder? Je komt me gewoon zo bekend voor!
Ik ben welgeteld 3 keer in Groningen geweest, en vertoefde dan meestal altijd in een rugby-clubhuis.
Als dát het niet is, weet ik het ook niet. Ik heb wel vaak gehoord dat ik op Loretta Schrijver lijk, ( )misschien komt het daardoor?
... ♥ ik mis je ♥
  vrijdag 21 november 2008 @ 13:20:12 #13
44200 Sjeekie_Beekie
Beter te laat, dan over tijd!
pi_63402645
Hier schijnt het zonnetje al zowat de hele dag. Af en toe een spatje regen of een verdwaald hagelsteentje, maar ik zit hier lekker aan tafel met het zonnetje op mijn rug de paparassen uit te zoeken. Hond ligt achter me in het zonnetje te snurken en buiten hoor ik het flink waaien.

Net een brief binnen gehad van de chips-plaats-mannen... omdat de groenbak de komende drie weken nog niet geleegd kan worden, mag ik mijn groenafval gratis naar de milieustraat brengen. Maar dan alleen blad en takken. Alle andere zooi willen ze niet hebben. Dan krijgen ze de rest ook lekker niet .

De bolacacia moet maar eventjes wachten totdat ze weer gesnoeid wordt en de blaadjes in de tuin mogen nog eventjes verder rotten in de border. Goed voor de grond zullen we maar zeggen. Leuk... afval scheiden.

Toen we nog op de flat woonden, werd daar niets aan afval gescheiden. Gewoon één groot hok beneden met 6 grote containers waar iedereen gewoon alles in kon gooien en een aparte hoek voor grof vuil. Geheel tegen mijn principes in, maar in sommige gevallen wel heel erg makkelijk.
Weltrusten... Tot morgen zonder zorgen.
Oudste, Jongste en Lara
Mijn mietjesschema in de strijd naar een betere conditie.
pi_63402993
Wij hebben geen kliko's hier.. tja dat heb je als je boven woont
Ik doe ook niet aan afval scheiden. Zou niet weten waar ik het moet laten..
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  vrijdag 21 november 2008 @ 13:37:46 #15
131983 debuurvrouw
The girl nextdoor
pi_63403129
Het snegent hier

Was er niet al eens een topic over een Noord -Meet. ik ben voor hoor.
Het maakt ook niet uit of je koopt, kraakt of huurt, buurvrouw is steeds in de buurt.
pi_63403275
hier is de lucht ineens helemaal blauw.. terwijl het daarstraks leek te gaan sneeuwen
  vrijdag 21 november 2008 @ 13:45:04 #17
219033 Mibos2
ik ben de vorige Mibos-mama
pi_63403361
Pluph, het zit alleen in de kattenbak en vanmorgen lag er een klein plasje voor de kattenbak. Dus het komt wel echt uit urine...

Hier schijnt het zonnetje maar bij mijn peuter stormt het. Die is een partij druk hihihi...
pi_63403397
quote:
Op vrijdag 21 november 2008 13:32 schreef Vicky het volgende:
Wij hebben geen kliko's hier.. tja dat heb je als je boven woont
Ik doe ook niet aan afval scheiden. Zou niet weten waar ik het moet laten..
Idem hier. Heb het altijd netjes gedaan, maar dat is gewoonweg niet mogelijk.
Wij krijgen wel binnenkort ondergrondse containers, dat vind ik wel fijn. Nu kunnen we een keer in de week onze vuilniszakken buiten zetten, maar straks kunnen we iedere volle zak meteen weggooien. ideaal
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  vrijdag 21 november 2008 @ 13:48:32 #19
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_63403477
Hier waaiden vanmorgen de vuilniszakken over staat toen ik naar de stad liep!
Oh, en wij hebben ook gewoon containers.

Blegh, ik vind dat ik de badkamer schoon moet maken maar ik heb er geen zin in.
Ik doe het morgen wel ofzo.
***
pi_63403489
wij hebben een grote container voor de deur staan maar dat is te weinig voor zoveel huishoudens. Hij wordt wel 2x per week geleegd maar meestal zit ie na 1,5 dag weer helemaal vol. Ik gooi ook gewoon elke vuilniszak meteen weg... laat niets staan, het gaat zo stinken anders..
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_63403656
Wij hebben wel kliko's meestal noem ik mijn broer ook zo die kan namelijk gigantisch schranzen
Mama van Isa en Ties
  vrijdag 21 november 2008 @ 14:02:06 #22
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_63403889
Zo, we zijn niet van de weg gewaaid, maar het scheelde niet veel. Het was gezellig met Anna en YPPY! Spelen ze hele ochtend niet samen, noem ik het woord thuis en hup, ze vinden elkaar ineens.
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
pi_63404237
misbos niet afwachten hoor. Ik zou even bellen voor vandaag. Voor hetzelfde geld is het blaasgruis, dan kan het weekend afwachten al te lang zijn.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_63404280
Er was hier zonet natte sneeuw!
En nu regent het weer gewoon..

Wij gooien het tuinafval en de dooie vogeltjes die de kat meeneemt in de groene, de rest gaat *allemaal* in de grijze. Wat een gedoe om dat de scheiden. Het glas gooi ik er ook rustig bij, alleen de flesjes bier niet. Maar alle Hak potjes (enzo) wel.

En een Noord-meet? Ben je daar als kinderloze ook welkom?
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_63404326
het hagelt hier.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')