En het blijft nog liggen ookquote:Op vrijdag 21 november 2008 14:04 schreef pfaf het volgende:
Enschede sneeuwt ook weer volop. En nu het donkerder wordt, nog mooier, grijzer, grauwer, kouder, kortom nog toffer om warm binnen te zitten met een goed muziekje!
Uiteraard!quote:Op vrijdag 21 november 2008 14:40 schreef PiRANiA het volgende:
Mag je hier ook posten als je heel erg hard hoopt op sneeuw?
Hey zuurpruim. Autistje hier!quote:Op vrijdag 21 november 2008 12:11 schreef PallominnoX het volgende:
Gelukkig strak blauwe lucht hier, in Arnhem.
Sneeuw is okay, maar dan moet het vriezen en blijven liggen, gaan springen als een autistisch kind als er dikke flatsen natte sneeuw naar beneden flikkeren is niet leuk.
Ik heb er wat gemaakt met m'n telefoon, maar heb geen USBkabeltje.quote:Op vrijdag 21 november 2008 14:51 schreef shilizous_88 het volgende:
meer foto's gewenst... alsjeblieft
quote:Op vrijdag 21 november 2008 11:54 schreef pfaf het volgende:
Het sneeuwt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![]()
En hárd!
Geniet er van pfip!quote:Op vrijdag 21 november 2008 15:41 schreef pfaf het volgende:
[..]
jaja, ik weet het.
Maar vorig jaar was het nu 30+ graden, dus ik heb een jaar in te halen.
Voor morgen verwacht ik trouwens op meerdere plaatsen droge sneeuw,quote:NEERSLAG:
Vanmiddag toenemende kans op buien met (natte) sneeuw, vooral in de hogere delen (Zuid-Limburg) mogelijk al de eerste droge sneeuw. Overigens kan dat komende nacht ook in het oosten gebeuren omdat daar de temperatuur bij opklaringen al onder het vriespunt komt
Edit: Hier een beetje hagel.quote:TEMPERATUUR:
HiRLAM en KTG komen vrij goed overeen, 5 tot 8 graden, later op de dag langzaam dalend. Zaterdag overdag niet meer dan 3 graden. Komende nacht meest tussen 0 en 4C (in het NO en O lokaal onder nul).
Dat sowieso. Ook zonder sneeuw.quote:Op vrijdag 21 november 2008 16:07 schreef starla het volgende:
Twente is definitely the place to be!
1. Maar ik ben bang dat er nog wel wat komt.quote:Op vrijdag 21 november 2008 22:09 schreef pfaf het volgende:
[..]Dank.
Op hoeveel cm zitten jullie al?
Hier, in Putten, ligt veel meer dan in Ermelo, en het houdt niet op.quote:Op zaterdag 22 november 2008 09:22 schreef basst2005 het volgende:
Hier (Ermelo) sneeuwt het nu ook aardig!![]()
[ afbeelding ]
Voor de sneeuw een paar harde hagelbuien gehad.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |