Dat zeg ik niet, ik vind het alleen knap dat mensen een oordeel kunnen maken na het zien van 1 foto.quote:Op vrijdag 21 november 2008 01:06 schreef Jajong het volgende:
[..]
Dus je mag alleen meisjes lelijk vinden als je een vaste relatie hebt? Stakker.
Waarop baseer jij dat ik op geblondeerde types val? Eerlijk zeggen.quote:Op vrijdag 21 november 2008 01:23 schreef CasB het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet, ik vind het alleen knap dat mensen een oordeel kunnen maken na het zien van 1 foto.
Maargoed, ik gok dat jij op geblondeerde types valt die je tegenkomt in een discotheek.
quote:Op donderdag 20 november 2008 18:17 schreef nimarad het volgende:Even er vanuit gaande dat je in die wangen iets nuttigs bewaart valt het best mee.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je doet aan een vechtsport, dus kom je op mij over als een standaard haantje de voorste met een geblondeerde chick. Ja, vooroordelen, ik weet het.quote:Op vrijdag 21 november 2008 01:24 schreef Jajong het volgende:
[..]
Waarop baseer jij dat ik op geblondeerde types val? Eerlijk zeggen.
Je kon er echt niet meer naast zittenquote:Op vrijdag 21 november 2008 01:26 schreef CasB het volgende:
[..]
Je doet aan een vechtsport, dus kom je op mij over als een standaard haantje de voorste met een geblondeerde chick. Ja, vooroordelen, ik weet het.
in 9 van de 10 gevallen heb je ook gewoon gelijk, maar een beste maat van mij die doet ook aan vechtsport, en is daar op de uitzondering, geen blonde bimbo maar gewoon een 'normaal ' goed uitziend vrouwtjequote:Op vrijdag 21 november 2008 01:26 schreef CasB het volgende:
[..]
Je doet aan een vechtsport, dus kom je op mij over als een standaard haantje de voorste met een geblondeerde chick. Ja, vooroordelen, ik weet het.
Ja, dat zul je net zien.quote:Op vrijdag 21 november 2008 01:27 schreef Jajong het volgende:
[..]
Je kon er echt niet meer naast zitten.
Ik neem maar even aan dat ik veel en veel meer vechtsporters ken dan jij, en zo goed als alle vooroordelen zijn onwaar. Het type waar jij op doelt komt minder dan 10% voor.quote:Op vrijdag 21 november 2008 01:28 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
in 9 van de 10 gevallen heb je ook gewoon gelijk, maar een beste maat van mij die doet ook aan vechtsport, en is daar op de uitzondering, geen blonde bimbo maar gewoon een 'normaal ' goed uitziend vrouwtje
Hmmm. Ik heb niet echt een soort type meisje waar ik op val. Ze zijn meestal wel kleinquote:Op vrijdag 21 november 2008 01:29 schreef CasB het volgende:
[..]
Ja, dat zul je net zien.Waar val je dan op, als ik vragen mag.
Het heeft ook niet per se met je sport te maken. Maar kijk bijvoorbeeld naar een aantal 'top'sporters. Hoeveel voetballers hebben wel niet een blond wijf die haar naam waarschijnlijk niet eens kan spellen, en dat zelfde zie je bij een hoop grote/bekende sporters. (Voetballers vind ik overigens geen topsporters, maar luie varkens)quote:Op vrijdag 21 november 2008 01:29 schreef Jajong het volgende:
[..]
Ik neem maar even aan dat ik veel en veel meer vechtsporters ken dan jij, en zo goed als alle vooroordelen zijn onwaar. Het type waar jij op doelt komt minder dan 10% voor.
Over die topsporters heb je misschien wel gelijk, maar dat die vrouwen er zo uit zien is vaak eerder een gevolg van de faam en rijkdom. Dan gaan die vrouwen vaker dan de pedicure, manicure blabla en shoppen duurder, en ja dan gaan ze eruit zien als de standaard Hollywood-vrouw, en die bestempel jij dan als 'bimbo'.quote:Op vrijdag 21 november 2008 01:34 schreef CasB het volgende:
[..]
Het heeft ook niet per se met je sport te maken. Maar kijk bijvoorbeeld naar een aantal 'top'sporters. Hoeveel voetballers hebben wel niet een blond wijf die haar naam waarschijnlijk niet eens kan spellen, en dat zelfde zie je bij een hoop grote/bekende sporters.
Via Fok! of uberhaupt internet is het lastig te beoordelen hoe iemand in elkaar zit of waar diegene op valt, maar de foto's die in jouw fobo staan komen redelijk narcistisch over (vind ik). Jij bent waarschijnlijk eerder trots dan narcistisch, maar over het algemeen lopen die narcisten met een enorme bimbo over straat.
Een welgemeendequote:Op vrijdag 21 november 2008 01:38 schreef Jajong het volgende:
Ik snap alleen niet zo goed waarom de foto's in mijn fotoboek narcistisch zouden zijn. Als ik een voetballer was en ik had foto's van mezelf erin gezet waarop ik een vrije trap neem ofzo, kwamen ze dan nog steed narcistisch over? Ik heb er gewoon foto's in gezet die een beetje weergeven wat ik doe, en laat die sport nou net mijn halve leven beheersen. En trots ben ik zeker.
Nou schreeuw niet te vroeg. Ik kan ook niet tegen die 'puppies' maar volgens mij heeft het wel effect bij de vrouwtjes. Vrouwelijke users houden van de aandacht. Dat kan ik uit hun repliek opmaken. Dus wellicht zitten die hondjes er niet zover naast. Ten tweede zijn het volgens mij juist geen ict-nerds die zo doen. Daar ict-nerds juist degenen zijn die door die hele spel heen kunnen kijken en niet durven meete doen.quote:Op donderdag 20 november 2008 07:55 schreef PallominnoX het volgende:
[..]
Dat zegt natuurlijk ook veel over die ''meisjes''.
Die gasten die hier op het forum achter elke vrouwelijke user aanlopen en naamtopics en dergelijke maken.. te sneu voor woorden, alsof een zichzelf respecterende vrouw, of meid for that matter zich laat inpalmen door een of andere puisterige World of Warcraft geek
Valt me wel op dat diezelfde gasten vaak denken ongelofelijk stoer te zijn, je weet wel, mensen op de meest creatieve manier uitschelden als die het niet eens zijn met hun(vaak ongefundeerde)mening.
Nouja, ik vind jouw foto's een beetje overkomen van "kijk mij stoer zijn", maargoed, dat interpreteer ik blijkbaar verkeerd (dat doe ik wel vakerquote:Op vrijdag 21 november 2008 01:38 schreef Jajong het volgende:
[..]
Over die topsporters heb je misschien wel gelijk, maar dat die vrouwen er zo uit zien is vaak eerder een gevolg van de faam en rijkdom. Dan gaan die vrouwen vaker dan de pedicure, manicure blabla en shoppen duurder, en ja dan gaan ze eruit zien als de standaard Hollywood-vrouw, en die bestempel jij dan als 'bimbo'.
Ik snap alleen niet zo goed waarom de foto's in mijn fotoboek narcistisch zouden zijn. Als ik een voetballer was en ik had foto's van mezelf erin gezet waarop ik een vrije trap neem ofzo, kwamen ze dan nog steed narcistisch over? Ik heb er gewoon foto's in gezet die een beetje weergeven wat ik doe, en laat die sport nou net mijn halve leven beheersen. En trots ben ik zeker.
Nee, dat is niet mijn intentie. Ik ben niet zo onzeker dat ik me stoer moet voordoen voor een internetcommunity.quote:Op vrijdag 21 november 2008 01:43 schreef CasB het volgende:
[..]
Nouja, ik vind jouw foto's een beetje overkomen van "kijk mij stoer zijn", maargoed, dat interpreteer ik blijkbaar verkeerd (dat doe ik wel vaker).
Maargoed, faam en rijkdom hoeft bij mij nog niet te betekenen dat je er als een bimbo uit hoeft te zien. Maargoed, we dwalen af. Het topic gaat over nerds, niet over bazen en bimbo's.
[offtopic]
Nieuw op SBS6: Bazen en Bimbo's!!!
[/offtopic]
Ach knaapje toch, kun je er even niet mee omgaan?quote:Op vrijdag 21 november 2008 00:51 schreef CasB het volgende:
[..]
[..]
Vrijgezelle internethelden aan het woord.
quote:Op vrijdag 21 november 2008 00:51 schreef CasB het volgende:
Vrijgezelle internethelden aan het woord.
Hoe ironisch is die opmerking als je op z'n fobo klikt om dan een magere ginger met ontbloot bovenlichaam te zien!quote:Op vrijdag 21 november 2008 02:21 schreef Biels het volgende:
Ach knaapje toch, kun je er even niet mee omgaan?
Iedereen kan een relatie krijgen, zo moeilijk is dat niet.quote:Op vrijdag 21 november 2008 02:35 schreef Biels het volgende:
Hey, maar hij heeft een relatie he. Respect voor deze meesterpimp.
Het is patat, dat weet je he?quote:Op vrijdag 21 november 2008 03:06 schreef Fir3fly het volgende:
Altijd leuk om te zien hoe er in zo'n topic 2 kampen ontstaan die vervolgens modder gaan gooien en het originele onderwerp vergeten.
Ja, het zijn net mensen.quote:Op vrijdag 21 november 2008 03:06 schreef Fir3fly het volgende:
Altijd leuk om te zien hoe er in zo'n topic 2 kampen ontstaan die vervolgens modder gaan gooien en het originele onderwerp vergeten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |