Ik ging niet nee.. Jij wel??quote:Op vrijdag 5 juni 2009 22:15 schreef hierissieweer het volgende:
Gaat er vanavond nog iemand uit in Wageningen?
Nee ik ben vanavond van de partij, maar uitgaan in Wageningen. Ja misschien niet het meest spectaculaire, maar ik vermaak me prima, beter als in Ede...quote:Op zaterdag 6 juni 2009 08:18 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Ik ging niet nee.. Jij wel??
Ga eigenlijk in het weekend zelden uit in Wageningen, soms een cafeetje in, maar echt veel spectaculairs is er niet te doen, of wel?
Beter dan in Ede?? Echt?? (Ben zelf nooit in Ede geweest hoor..)quote:Op zaterdag 6 juni 2009 10:56 schreef hierissieweer het volgende:
[..]
Nee ik ben vanavond van de partij, maar uitgaan in Wageningen. Ja misschien niet het meest spectaculaire, maar ik vermaak me prima, beter als in Ede...
Ik ga naar de wilde wereld, ga zo nog even slapen of iets in die richting, in elk geval relaxen. En dan douchen en mijn voordeur uit en 2 meter lopen om weer van de drank te genietenquote:Op zaterdag 6 juni 2009 17:53 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Beter dan in Ede?? Echt?? (Ben zelf nooit in Ede geweest hoor..)
Waar ben je te vinden dan vanavond?? Ik vermaak me op donderdag prima in Wageningen.. Misschien dat ik vanavond de stad nog ff in ga..
Overigens, vind ik ede gewoon niet leuk uitgaan, ik ben er vanaf mijn 16de genoeg te vinden geweest.quote:Op zaterdag 6 juni 2009 17:53 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Beter dan in Ede?? Echt?? (Ben zelf nooit in Ede geweest hoor..)
Waar ben je te vinden dan vanavond?? Ik vermaak me op donderdag prima in Wageningen.. Misschien dat ik vanavond de stad nog ff in ga..
Oke, en voor welke master dan??quote:Op maandag 8 juni 2009 09:14 schreef Zith het volgende:
Ik heb me opgegeven voor een (pre-)Master's, maar wacht al 2 weken op hun beoordeling (of ik pre-master mag gaan doen of niet). Heb wel goede hoop eigenlijk, kreeg een mooie letter of recommendation van m'n baas (corporate HR director @ ARCADIS NV, moet toch wel een goede indruk achterlaten)
Management, Economics and Consumer Studies (2jarig master). (Ik zit met een HBO-bachelor's)quote:Op maandag 8 juni 2009 09:27 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Oke, en voor welke master dan??
Zijn ze er erg streng in, toelating? (Ik heb geen idee hoe dat gaat bij masters enzo.. )
Oja, dat van die 70 heb ik wel eens gehoord ja, óf een goede motivatie is mij verteld. Ikzelf doe nu ook een HBO bachelor en wil een master op de WUR gaan volgen (maar dat duurt nog 2 jaarquote:Op maandag 8 juni 2009 09:57 schreef Zith het volgende:
[..]
Management, Economics and Consumer Studies (2jarig master). (Ik zit met een HBO-bachelor's)
Streng zijn ze als je minder dan een 70 gemiddeld staat, en omdat ik te lui was op het HBO heb ik een 68.5 gemiddeld. Als je tussen 65 en 70 staat moet je extra dingen meesturen, zoals motivatie; letter of recommendation; extract van je bachelor's thesis; publicaties, etc... maargoed, het is dan ook niet voor niets, in de pre-master moet je in een half jaartje op het niveau van andere 4de jaarsstudenten komen.
Ik heb dan weer wel het voordeel dat ik voor de wiskunde en economie courses erg goede cijfers had, m'n HBO in het Engels was, en dat ik nu een jaar ervaring heb op knowledge management bij corporate ARCADIS NV.
quote:Op maandag 8 juni 2009 10:55 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Oja, dat van die 70 heb ik wel eens gehoord ja, óf een goede motivatie is mij verteld. Ikzelf doe nu ook een HBO bachelor en wil een master op de WUR gaan volgen (maar dat duurt nog 2 jaar)
Aangezien je Wageningen gaaf vindt, ga je ook in Wageningen wonen?? En ga je de AID lopen? (Áls je aangenomen wordt)
quote:4. You should also meet the following general criteria:Your Grade Point Average (weighed average of all your marks) must be at least 7. If your score is between 65-70% you may be admitted if there are compensatory factors, such as sufficient relevant work experience, publications, or a thesis of good (scientific) quality (mark 8).
The HBO-thesis must be awarded with a minimum of 70% (out of a maximum of hundred)
Hm oke, AID zijn de introductie dagen..quote:Op maandag 8 juni 2009 17:12 schreef Zith het volgende:
Uhm, ik wil wel proberen een 2pers-appartement te vinden in Wageningen (woon nu samen in Arnhem), maar zal wel privaat moeten dus veel kostenHeb geen idee wat de AID is...
Oke, als je alles al weet etc is het net zo leuk om gewoon uit te gaan daar.. Zonder de massale 'rond de stad loop' evenementenquote:Op maandag 8 juni 2009 21:18 schreef Zith het volgende:
Denk het niet, ik ben al bekend in (het) wageningen(se uitgaansleven) en heb nooit zin in die massale 'rond de stad lopen' evenementen
Kijk eens op de Haarweg of dubbelkamers op de Bornsesteeg. Wel even inschrijven bij Idealis, en het kan even duren. Ik sta overigens bovenaan bij Idealis maar heb het niet meer nodig. Kan ik dat niet overdragen aan iemand anders ofzo? Of dat ik iets huur en het meteen overschrijf op een ander zijn/haar naam in ruil voor een kratje bier ofzoquote:Op maandag 8 juni 2009 17:12 schreef Zith het volgende:
Uhm, ik wil wel proberen een 2pers-appartement te vinden in Wageningen (woon nu samen in Arnhem), maar zal wel privaat moeten dus veel kostenHeb geen idee wat de AID is...
Al die behulpzaamheid voor een kratje bier he.. Mooi is dat!quote:Op dinsdag 9 juni 2009 08:43 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Kijk eens op de Haarweg of dubbelkamers op de Bornsesteeg. Wel even inschrijven bij Idealis, en het kan even duren. Ik sta overigens bovenaan bij Idealis maar heb het niet meer nodig. Kan ik dat niet overdragen aan iemand anders ofzo? Of dat ik iets huur en het meteen overschrijf op een ander zijn/haar naam in ruil voor een kratje bier ofzo
Jup.. Internationale uni, eerst in het Nederlands omroepen dat 't gebouw verlaten moet worden en pas daarna in het Engelsquote:
Stelletje idioten zijn hetquote:Op maandag 15 juni 2009 23:12 schreef Casparovvv het volgende:
Vandaag bommelding op het bestuurscentrum. Ruit ingegooid + dreigementen. Komt vast weer bij die pluizen van het Animal Liberation Front vandaan.
Alweer een jaar studentquote:Op donderdag 18 juni 2009 15:57 schreef jappas het volgende:
En dat was het laatste college van het jaar vanmorgen en zit jaartje 1 er (op 2 tentamens na) al weer op. Man wat is de tijd snel gegaan zeg..
Wat vind je gaaf aan Wageningen (tov. andere (grotere) steden)?quote:Op maandag 8 juni 2009 10:01 schreef Zith het volgende:
Kies trouwens voor de WUR omdat ik Wageningen gaaf vind, het een 2-jarige Master's is, en veel meer internationaal gericht.
Klopt wel, maar de AID is wel iets speciaals. Ik ken niemand die er spijt van heeft gehad dat hij/zij AID gelopen heeft. Het is echt een aanrader!quote:Op dinsdag 9 juni 2009 07:37 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Oke, als je alles al weet etc is het net zo leuk om gewoon uit te gaan daar.. Zonder de massale 'rond de stad loop' evenementen![]()
Houd je ons/mij op de hoogte als je wat meer weet van de WUR?
Why?quote:Op vrijdag 19 juni 2009 20:19 schreef leolinedance het volgende:
Er zijn vandaag kijkers voor mijn appartement in Wageningen wezen kijken. Ik hoop maar dat het niet verkocht wordt!
Omdat ik nog niet weg hoef uit Wageningen. Ik heb wel een baan waarvoor ik nu 2 uur per dag moet rijden. Maar van de andere kant woon ik nu erg goedkoop. Voor 225 euro heb ik een heel appartement. Mijn huisgenoten zijn vertrokken en de huurbaas wil er liever geen nieuwe studenten meer in. Ik heb een goede band met hem dus ik kan blijven wonen totdat de overdracht naar de nieuwe eigenaar plaatsvindt. Ik zit dus nog wel even prima tegenover de Leeuwenborchquote:
Wanneer weet je of er geen kopers zijn?? Spannend hoor!quote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:28 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Omdat ik nog niet weg hoef uit Wageningen. Ik heb wel een baan waarvoor ik nu 2 uur per dag moet rijden. Maar van de andere kant woon ik nu erg goedkoop. Voor 225 euro heb ik een heel appartement. Mijn huisgenoten zijn vertrokken en de huurbaas wil er liever geen nieuwe studenten meer in. Ik heb een goede band met hem dus ik kan blijven wonen totdat de overdracht naar de nieuwe eigenaar plaatsvindt. Ik zit dus nog wel even prima tegenover de Leeuwenborch
Waar ga je heen verhuizen? En hoe lang heb je erover gedaan dan? Ik heb ook 2 jaar en 4 periodes over mijn master gedaan, boeiendquote:Op zaterdag 20 juni 2009 11:19 schreef Vork het volgende:
Bijna klaar, bijna weg.Dat mag ook wel na al die extra maanden.
Ik weet het niet. Denk toch niet dat het snel verkocht wordt, naar je weet maar nooit...quote:Op zaterdag 20 juni 2009 07:42 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Wanneer weet je of er geen kopers zijn?? Spannend hoor!
Hoop voor je dat je kan blijven.
5 jaar in totaal over een HBO Bachelor van 4. Ik heb een aantal maanden niets gedaan, niet geheel gepland, maar dat kwam achteraf gezien wel heel erg goed uit. M'n afstudeerstage duurde wat langer, omdat dit een onbetaalde stage betrof, kom ik 'm niet fulltime doen, dus werd het 3 a 4 dagen in de week, zodat ik ernaast nog wat kon werken. En die stage heeft uiteindelijk ook iets langer geduurd dan de bedoeling was. Maargoed, de draft version van m'n thesis is af. Nu nog een weekje denk ik, om alles te verbeteren en dan inleveren, afwachten, verdedigen, diploma ophalen en wegwezen. En oja., nog een boek terugbrengenquote:Op zaterdag 20 juni 2009 15:21 schreef leolinedance het volgende:
Waar ga je heen verhuizen? En hoe lang heb je erover gedaan dan? Ik heb ook 2 jaar en 4 periodes over mijn master gedaan, boeiend
Hmm, is te hopen van niet! Spannendquote:Op zaterdag 20 juni 2009 15:22 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik weet het niet. Denk toch niet dat het snel verkocht wordt, naar je weet maar nooit...
Mooi dat je eindelijk klaar bentquote:Op zondag 21 juni 2009 11:43 schreef Vork het volgende:
[..]
5 jaar in totaal over een HBO Bachelor van 4. Ik heb een aantal maanden niets gedaan, niet geheel gepland, maar dat kwam achteraf gezien wel heel erg goed uit. M'n afstudeerstage duurde wat langer, omdat dit een onbetaalde stage betrof, kom ik 'm niet fulltime doen, dus werd het 3 a 4 dagen in de week, zodat ik ernaast nog wat kon werken. En die stage heeft uiteindelijk ook iets langer geduurd dan de bedoeling was. Maargoed, de draft version van m'n thesis is af. Nu nog een weekje denk ik, om alles te verbeteren en dan inleveren, afwachten, verdedigen, diploma ophalen en wegwezen. En oja., nog een boek terugbrengen
Ik ga overigens niet verhuizen, want ik woonde al en woon nog steeds in Arnhem. Ik zal wel werk moeten zien te vinden, want doorstuderen, dat kan ik toch niet betalen. Bovendien ben ik er ook wel klaar mee, met dat studeren. Een traineeship van 't een of t ander zou me wel goed uitgekomen nu, maar helaas crisis enzo, weinig aanbod op dat gebied.
Aha, ik ben ook iets aan het zoeken in Arnhem en omstreken. Wil je werken bij het Rijk? Daar zijn flink wat traineeships te vinden.quote:Op zondag 21 juni 2009 11:43 schreef Vork het volgende:
[..]
5 jaar in totaal over een HBO Bachelor van 4. Ik heb een aantal maanden niets gedaan, niet geheel gepland, maar dat kwam achteraf gezien wel heel erg goed uit. M'n afstudeerstage duurde wat langer, omdat dit een onbetaalde stage betrof, kom ik 'm niet fulltime doen, dus werd het 3 a 4 dagen in de week, zodat ik ernaast nog wat kon werken. En die stage heeft uiteindelijk ook iets langer geduurd dan de bedoeling was. Maargoed, de draft version van m'n thesis is af. Nu nog een weekje denk ik, om alles te verbeteren en dan inleveren, afwachten, verdedigen, diploma ophalen en wegwezen. En oja., nog een boek terugbrengen
Ik ga overigens niet verhuizen, want ik woonde al en woon nog steeds in Arnhem. Ik zal wel werk moeten zien te vinden, want doorstuderen, dat kan ik toch niet betalen. Bovendien ben ik er ook wel klaar mee, met dat studeren. Een traineeship van 't een of t ander zou me wel goed uitgekomen nu, maar helaas crisis enzo, weinig aanbod op dat gebied.
Dit gaat om WO-master afgestudeerden. Ik heb 'slechts' een HBO Bachelor diploma straks.quote:Op zondag 21 juni 2009 16:16 schreef leolinedance het volgende:
Aha, ik ben ook iets aan het zoeken in Arnhem en omstreken. Wil je werken bij het Rijk? Daar zijn flink wat traineeships te vinden.
www.rijkstrainee.nl
Masterface, wft?quote:Op woensdag 24 juni 2009 09:31 schreef Zith het volgende:
Ik blijk toch gelijk voor de masterface ingeschreven te staan ipv eerst een premaster-ietsNu maar proberen dat weer om te zetten ...
Masterfasequote:Op woensdag 24 juni 2009 12:04 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Masterface, wft?![]()
Vandaag diplomauitreiking(beetje spannend
)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |