Stelletje idioten zijn hetquote:Op maandag 15 juni 2009 23:12 schreef Casparovvv het volgende:
Vandaag bommelding op het bestuurscentrum. Ruit ingegooid + dreigementen. Komt vast weer bij die pluizen van het Animal Liberation Front vandaan.
Alweer een jaar studentquote:Op donderdag 18 juni 2009 15:57 schreef jappas het volgende:
En dat was het laatste college van het jaar vanmorgen en zit jaartje 1 er (op 2 tentamens na) al weer op. Man wat is de tijd snel gegaan zeg..
Wat vind je gaaf aan Wageningen (tov. andere (grotere) steden)?quote:Op maandag 8 juni 2009 10:01 schreef Zith het volgende:
Kies trouwens voor de WUR omdat ik Wageningen gaaf vind, het een 2-jarige Master's is, en veel meer internationaal gericht.
Klopt wel, maar de AID is wel iets speciaals. Ik ken niemand die er spijt van heeft gehad dat hij/zij AID gelopen heeft. Het is echt een aanrader!quote:Op dinsdag 9 juni 2009 07:37 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Oke, als je alles al weet etc is het net zo leuk om gewoon uit te gaan daar.. Zonder de massale 'rond de stad loop' evenementen![]()
Houd je ons/mij op de hoogte als je wat meer weet van de WUR?
Why?quote:Op vrijdag 19 juni 2009 20:19 schreef leolinedance het volgende:
Er zijn vandaag kijkers voor mijn appartement in Wageningen wezen kijken. Ik hoop maar dat het niet verkocht wordt!
Omdat ik nog niet weg hoef uit Wageningen. Ik heb wel een baan waarvoor ik nu 2 uur per dag moet rijden. Maar van de andere kant woon ik nu erg goedkoop. Voor 225 euro heb ik een heel appartement. Mijn huisgenoten zijn vertrokken en de huurbaas wil er liever geen nieuwe studenten meer in. Ik heb een goede band met hem dus ik kan blijven wonen totdat de overdracht naar de nieuwe eigenaar plaatsvindt. Ik zit dus nog wel even prima tegenover de Leeuwenborchquote:
Wanneer weet je of er geen kopers zijn?? Spannend hoor!quote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:28 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Omdat ik nog niet weg hoef uit Wageningen. Ik heb wel een baan waarvoor ik nu 2 uur per dag moet rijden. Maar van de andere kant woon ik nu erg goedkoop. Voor 225 euro heb ik een heel appartement. Mijn huisgenoten zijn vertrokken en de huurbaas wil er liever geen nieuwe studenten meer in. Ik heb een goede band met hem dus ik kan blijven wonen totdat de overdracht naar de nieuwe eigenaar plaatsvindt. Ik zit dus nog wel even prima tegenover de Leeuwenborch
Waar ga je heen verhuizen? En hoe lang heb je erover gedaan dan? Ik heb ook 2 jaar en 4 periodes over mijn master gedaan, boeiendquote:Op zaterdag 20 juni 2009 11:19 schreef Vork het volgende:
Bijna klaar, bijna weg.Dat mag ook wel na al die extra maanden.
Ik weet het niet. Denk toch niet dat het snel verkocht wordt, naar je weet maar nooit...quote:Op zaterdag 20 juni 2009 07:42 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Wanneer weet je of er geen kopers zijn?? Spannend hoor!
Hoop voor je dat je kan blijven.
5 jaar in totaal over een HBO Bachelor van 4. Ik heb een aantal maanden niets gedaan, niet geheel gepland, maar dat kwam achteraf gezien wel heel erg goed uit. M'n afstudeerstage duurde wat langer, omdat dit een onbetaalde stage betrof, kom ik 'm niet fulltime doen, dus werd het 3 a 4 dagen in de week, zodat ik ernaast nog wat kon werken. En die stage heeft uiteindelijk ook iets langer geduurd dan de bedoeling was. Maargoed, de draft version van m'n thesis is af. Nu nog een weekje denk ik, om alles te verbeteren en dan inleveren, afwachten, verdedigen, diploma ophalen en wegwezen. En oja., nog een boek terugbrengenquote:Op zaterdag 20 juni 2009 15:21 schreef leolinedance het volgende:
Waar ga je heen verhuizen? En hoe lang heb je erover gedaan dan? Ik heb ook 2 jaar en 4 periodes over mijn master gedaan, boeiend
Hmm, is te hopen van niet! Spannendquote:Op zaterdag 20 juni 2009 15:22 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik weet het niet. Denk toch niet dat het snel verkocht wordt, naar je weet maar nooit...
Mooi dat je eindelijk klaar bentquote:Op zondag 21 juni 2009 11:43 schreef Vork het volgende:
[..]
5 jaar in totaal over een HBO Bachelor van 4. Ik heb een aantal maanden niets gedaan, niet geheel gepland, maar dat kwam achteraf gezien wel heel erg goed uit. M'n afstudeerstage duurde wat langer, omdat dit een onbetaalde stage betrof, kom ik 'm niet fulltime doen, dus werd het 3 a 4 dagen in de week, zodat ik ernaast nog wat kon werken. En die stage heeft uiteindelijk ook iets langer geduurd dan de bedoeling was. Maargoed, de draft version van m'n thesis is af. Nu nog een weekje denk ik, om alles te verbeteren en dan inleveren, afwachten, verdedigen, diploma ophalen en wegwezen. En oja., nog een boek terugbrengen
Ik ga overigens niet verhuizen, want ik woonde al en woon nog steeds in Arnhem. Ik zal wel werk moeten zien te vinden, want doorstuderen, dat kan ik toch niet betalen. Bovendien ben ik er ook wel klaar mee, met dat studeren. Een traineeship van 't een of t ander zou me wel goed uitgekomen nu, maar helaas crisis enzo, weinig aanbod op dat gebied.
Aha, ik ben ook iets aan het zoeken in Arnhem en omstreken. Wil je werken bij het Rijk? Daar zijn flink wat traineeships te vinden.quote:Op zondag 21 juni 2009 11:43 schreef Vork het volgende:
[..]
5 jaar in totaal over een HBO Bachelor van 4. Ik heb een aantal maanden niets gedaan, niet geheel gepland, maar dat kwam achteraf gezien wel heel erg goed uit. M'n afstudeerstage duurde wat langer, omdat dit een onbetaalde stage betrof, kom ik 'm niet fulltime doen, dus werd het 3 a 4 dagen in de week, zodat ik ernaast nog wat kon werken. En die stage heeft uiteindelijk ook iets langer geduurd dan de bedoeling was. Maargoed, de draft version van m'n thesis is af. Nu nog een weekje denk ik, om alles te verbeteren en dan inleveren, afwachten, verdedigen, diploma ophalen en wegwezen. En oja., nog een boek terugbrengen
Ik ga overigens niet verhuizen, want ik woonde al en woon nog steeds in Arnhem. Ik zal wel werk moeten zien te vinden, want doorstuderen, dat kan ik toch niet betalen. Bovendien ben ik er ook wel klaar mee, met dat studeren. Een traineeship van 't een of t ander zou me wel goed uitgekomen nu, maar helaas crisis enzo, weinig aanbod op dat gebied.
Dit gaat om WO-master afgestudeerden. Ik heb 'slechts' een HBO Bachelor diploma straks.quote:Op zondag 21 juni 2009 16:16 schreef leolinedance het volgende:
Aha, ik ben ook iets aan het zoeken in Arnhem en omstreken. Wil je werken bij het Rijk? Daar zijn flink wat traineeships te vinden.
www.rijkstrainee.nl
Masterface, wft?quote:Op woensdag 24 juni 2009 09:31 schreef Zith het volgende:
Ik blijk toch gelijk voor de masterface ingeschreven te staan ipv eerst een premaster-ietsNu maar proberen dat weer om te zetten ...
Masterfasequote:Op woensdag 24 juni 2009 12:04 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Masterface, wft?![]()
Vandaag diplomauitreiking(beetje spannend
)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |