Eens, maar ze draaien ook wel dramatisch vandaag...quote:Op dinsdag 18 november 2008 15:19 schreef Dandelion het volgende:
[..]
Snap ik ook wel heur, maar het is vandaag wel erg dramatisch gesteld met al die negatieve reacties (mijne inclusief). En dat terwijl we taart zouden moeten hebben met kaarsjes!
Daar doe ik sinds X&Y niet meer aan bij coldplay.quote:
Mwah, ik niet. Als ik een kutplaat hoor, schakel ik in m'n hoofd gewoon om naar wat leuks.quote:Op dinsdag 18 november 2008 15:17 schreef SilentChaos het volgende:
3FM draait nog het meest wat in mijn smaak valt, dat is het ergeMaar je onthoudt meer de slechte dingen dan de goeie dingen die ze draaien he
...
Veronica luister ik ook best vaak, alleen als die Rob van Someren begint gaat ie uitquote:Op dinsdag 18 november 2008 15:17 schreef SilentChaos het volgende:
3FM draait nog het meest wat in mijn smaak valt, dat is het ergeMaar je onthoudt meer de slechte dingen dan de goeie dingen die ze draaien he
Alhoewel ik ook naar Arrow kan luisteren of (soms) Veronica...
Maar 3FM vind ik leuker qua DJ's...T'is een keuze
Je bent dit gehuilebalk vergeten.quote:Op dinsdag 18 november 2008 14:41 schreef cosmick het volgende:
[..]
't Is idd vrij vreselijk. Sowieso de laatste tijd al. Een dag 3FM. Alphabeat, U2, Pearl Jam, RHCP, Alphabeat, MH, U2, een lollige Kruidvast-klassieker, Alphabeat, U2 en oja, Beyonce..
Zeker heel netjes. Als hij zo door gaat, zie ik hem wel voor komen.quote:Op dinsdag 18 november 2008 15:49 schreef Sersjee het volgende:
Puike overwinning van Giel, kan niet anders zeggen.
Musequote:Op dinsdag 18 november 2008 15:55 schreef EdvandeBerg het volgende:
Muse
Ilse
En dan deze bagger
Kutmuziek deze middag.
Als je dan toch gaat prutsen, kun je dan niet gelijk een "quote:Op dinsdag 18 november 2008 15:58 schreef Sirolf het volgende:
Wat een gezelligheid hier vandaag...
* Sirolf heeft weer een ideetje voor de 3fmfan muziekstats... zometeen maar eens naar kijken.
Da's Piles' afdeling, ik hou geen topic-stats bij.quote:Op dinsdag 18 november 2008 16:04 schreef Dandelion het volgende:
[..]
Als je dan toch gaat prutsen, kun je dan niet gelijk een "= 0,10 ¤ voor SR -counter" maken?
ah okay. Dan bounce ik bij deze de vraag door naar Pilesquote:Op dinsdag 18 november 2008 16:05 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Da's Piles' afdeling, ik hou geen topic-stats bij.
Ja, goeiequote:Op dinsdag 18 november 2008 16:06 schreef Dandelion het volgende:
[..]
ah okay. Dan bounce ik bij deze de vraag door naar Piles
tja als ik zelf handig was met zulks spul zou ik het zelf wel proberen, anders moet ik studeren. Maar dat ben ik niet.quote:Op dinsdag 18 november 2008 16:16 schreef Piles het volgende:
[..]
Ja, goeie
Ik ga er iig over nadenken
Ik weet dat het een beetje vloeken in de kerk is, maar ik vind dat Timur sowieso leuke items heeft. Niet alleen het achterhalen van een stem/geluid, maar ook flirt je stijf om kwart voor vijf en de weddenschap met de crocs.quote:
Mja ik vind die relatie dingen op de radio altijd iets genants hebben. Dat huwelijksaanzoek bij giel laatst, bij stenders die romantic request, en heel vroeger op zaterdagochtend de vakantiepolitie ofzo. Dat hoeft voor mij niet.quote:Op dinsdag 18 november 2008 16:22 schreef Sersjee het volgende:
[..]
Ik weet dat het een beetje vloeken in de kerk is, maar ik vind dat Timur sowieso leuke items heeft. Niet alleen het achterhalen van een stem/geluid, maar ook flirt je stijf om kwart voor vijf en de weddenschap met de crocs.
GEM?quote:Op dinsdag 18 november 2008 16:38 schreef SilentChaos het volgende:
Oh god, dit is ook verschrikkelijk
De wat????quote:Op dinsdag 18 november 2008 16:35 schreef Roel_Jewel het volgende:
Ik heb Ekdom's Lichaamsdelenpodcast maar es aangeslingerd.
vind ik wel in ieder geval. Prima dat er nederlands product gepromote wordt hoor... Maar laat de nl bands dan ook wat fatsoenlijks maken.quote:
hey wat leuk. Ik ga itunes het bestaan van deze podcast eens vertellen.quote:Op dinsdag 18 november 2008 16:47 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Lichaamsdelenpodcast.
http://www.avro.nl/radio/(...)Fmedia/podcast3.aspx
quote:Op dinsdag 18 november 2008 16:49 schreef Dandelion het volgende:
[..]
hey wat leuk. Ik ga itunes het bestaan van deze podcast eens vertellen.
ach heb nog ruim 11 gig vrij op m'n iphone (big pimpin) dus ik vrees dat ik ze allemaal eens even ga downloaden en luisteren. Morgen weer wat te doen op de fiets.quote:Op dinsdag 18 november 2008 17:00 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..].
Vergeet ook niet de DUITSE podcast te beluisteren.
Topper.quote:Op dinsdag 18 november 2008 17:06 schreef Sersjee het volgende:
Ik heb Eli "Paperboy" Reed op de MP3-speler, erg prettige reismuziek.
Ik twijfel nog, heb eigenlijk nog wat anders te doen, maar daar heb ik niet veel zin in...quote:Op dinsdag 18 november 2008 17:19 schreef on_air het volgende:
[..]
Topper.
Morgen misschien.
tevens nutteloze tvp
quote:Op dinsdag 18 november 2008 18:05 schreef Roel_Jewel het volgende:
Ben Sigur Rós van gisteravond al aan 't downloaden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |