filmpje werkt nietquote:Op woensdag 26 november 2008 21:50 schreef F04 het volgende:
Hoe heet dat lied dat Peter loopt te zingen aan tafel? Die melodie komt me nogal bekend voor.
http://youtube.com/v/oCDbiiDdrSw
Het spijt hen dat de video niet langer beschikbaar is...quote:Op woensdag 26 november 2008 21:50 schreef F04 het volgende:
Hoe heet dat lied dat Peter loopt te zingen aan tafel? Die melodie komt me nogal bekend voor.
http://youtube.com/v/oCDbiiDdrSw
http://www.dailymotion.co(...)guys06e12pdtvxvid2hdquote:Op woensdag 26 november 2008 21:57 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
Het spijt hen dat de video niet langer beschikbaar is...
Men At Work - Down Underquote:Op woensdag 26 november 2008 22:29 schreef F04 het volgende:
[..]
http://www.dailymotion.co(...)guys06e12pdtvxvid2hd
quote:Do you come from a land down under?
Where women glow and men plunder?
Can't you hear, can't you hear the thunder?
You better run, you better take cover.
Through The Fire - Chaka Khan?quote:Op woensdag 26 november 2008 21:59 schreef Flyingdutchman het volgende:
Het is een Engels liedje, gezongen door een vrouw. Het is heel hoog en een flinke trilling in de stem. Iets met 'through the **** flow, through the ***** >>>en dan zo'n uithaler omhoog.
sorry voor de crappy omschrijving, zit al de hele avond met dat ding in m'n hoofd maar kan er verdikkie niet opkomen
quote:
Nee Chaka Khan is het niet, maar bedankt voor de suggestiequote:
Misschien iets van Kate Bush? Dont Push Your Foot On The Heartbrake?quote:Op donderdag 27 november 2008 10:28 schreef Flyingdutchman het volgende:
[..]
Nee Chaka Khan is het niet, maar bedankt voor de suggestie
Nee, het nummer wordt gezongen door een vrouw. Het was dacht ik voor de promo van Cold Case en/of Bones ofzo, afgelopen maandagavond. Er zat dus een tekst in die ging over dat het ze van iemand hield maar dat niet altijd toonde. Lousy omschrijving maar ik ving het van ver ergens op. Heb al op van alles gegoogeld, heb gezocht op verschillende sites maar helaas..quote:Op woensdag 26 november 2008 10:28 schreef iggy_in_the_house het volgende:
[..]
Je bedoelt toch niet: Apparat - Hailing From The Edge (promo voor Hotel babylon)?
Nina Kinert - Beast?quote:Op donderdag 27 november 2008 11:44 schreef Challa020 het volgende:
[..]
Nee, het nummer wordt gezongen door een vrouw. Het was dacht ik voor de promo van Cold Case en/of Bones ofzo, afgelopen maandagavond. Er zat dus een tekst in die ging over dat het ze van iemand hield maar dat niet altijd toonde. Lousy omschrijving maar ik ving het van ver ergens op. Heb al op van alles gegoogeld, heb gezocht op verschillende sites maar helaas..
Heel misschien Akcent met Kylie? Wel in een discotheek en een bruine meid enzo, maar geen nederlandse afkomst (toch?)quote:Op donderdag 27 november 2008 15:02 schreef niemandwillem het volgende:
Hallo hallo,
ik ben op zoek naar een een commerciële house videoclip + het bijbehorende nummer ervan. Volgens mij dateert ie uit 2005/2006 en is afkomstig van Nederlandse makelij. Het wordt wel Engels gezongen.
wat ik me ervan kan herinneren is dat in deze clip een knappe donkerharige jongen in een discotheek, tussen de mensen o.a. op de dansvloer heel lang op zoek gaat naar een net zo knap meisje met lang bruin haar. De sfeer is, wat ik me meen te herinneren, vrij donker/schemerig, echt avond/nacht in een discotheek. Ik kan me er verder niet zoveel meer van herinneren. Ik zou heel graag de titel van dit nummer willen weten en graag ook de bijbehorende clip. Ik hoop dat iemand mij kan helpen, het is superbelangrijk voor me!
oja, tis iig géén:
Jan Wayne - Because the night
Tiesto and bt - Love comes again
Armin van Buuren - Shivers
Basshunter
Maj Farah - My Watch
of
Ultrabeat - Pretty green eyes
erg bedankt alvast!!!
groet, Willem
Op de arbeidsvitaminen site, uitzending van vandaag, en dan het 2 uur (11.00-12.00) vanaf 36.10. Verder heb ik er nog geen andere versie van kunnen vinden.quote:Op donderdag 27 november 2008 21:10 schreef _The_General_ het volgende:
Ik zoek de 3fm Edit van M.I.A. Paper Planes met de extra veel schoten en explosies er in!
Houseplaten 2005 - 2006, ik ken de clip niet en ook niet van de platen die ik hier opnoem, hopelijk zit ie ertussenquote:Op donderdag 27 november 2008 16:06 schreef niemandwillem het volgende:
Hoi bonzai-bart,
nee dat is em ook niet, maar toch bedankt!!
groet, Willem
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |