Ik doe mijn bestquote:Op zondag 16 november 2008 19:27 schreef Turquaz52 het volgende:![]()
![]()
OMG
![]()
![]()
Dat zijn gewoon de ergste die ik totnu toe heb gezien//![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Hoe kan je een dure Cls zo verneuken.Lijkt nu op een futuristische sneeuwploeg.quote:Op zondag 16 november 2008 17:59 schreef invine het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Da's denk ik de beste CRX die ik ooit heb gezien. Op de uitlaten na misschien vrijwel standaard en cleanquote:Op zondag 16 november 2008 19:27 schreef Turquaz52 het volgende:![]()
![]()
OMG
![]()
![]()
Dat zijn gewoon de ergste die ik totnu toe heb gezien//![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Hierbij dan mijn bijdrage:
Vriend van de zoon van onze buren
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Exact wat ik dacht.. Jammer van de uitlaten..quote:Op zondag 16 november 2008 20:37 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Da's denk ik de beste CRX die ik ooit heb gezien. Op de uitlaten na misschien vrijwel standaard en clean.
quote:,,Dit was ooit een Golf 4. Het was vroeger een diesel 1.9 TDi, die heb ik opgevoerd, tot-ie stuk ging. Toen heb ik er een benzineblok in gebouwd. Nu zit er een 450 pk in, hij draait 7500 toeren. Alles is verbouwd, vleugeldeuren, binnen, buiten, bijna niets is meer standaard. Hij doet 140 kilometer in z'n twee, 200 in z'n drie, m'n vier doet nét de 260, de vijf rijdt 335 en met m'n zes ga je daar nog verder overheen. Maar dat is niet aan te raden want dan begint-ie te zweven. Ik hou het liever rond de 300 kilometer per uur.''
335 in een golf en dan heb je nog een versnelling over....quote:Op zondag 16 november 2008 23:37 schreef Spamblik het volgende:
http://www.noordhollandsd(...)s/article4029061.ece
quote:
Uit de link die hierboven werd gepost. Welke idioot steekt er nou 60.000 euro in een autoquote:,,Ja, 't is veel werk en heel veel geld'', zegt de Opelrijder. ,,Als je het geld hebt, kan alles. Dan is the sky the limit. Hier zit 60.000 euro in. Voor 67.000 mag je 'm hebben.''
Het leuke is, dat er in totaal 60.000 euro is ingestoken. Maar deze mensen vervangen veel onderdelen 2 of 3 keer, omdat ze het telkens mooier/sneller willen. Als ze gewoon in 1 keer 15 tot 20.000 er tegen aan gooien zijn ze al klaar. Niet dat dat dan opeens wel een financieel succesvehaal wordt.quote:Op dinsdag 18 november 2008 09:36 schreef fathank het volgende:
[..]
Uit de link die hierboven werd gepost. Welke idioot steekt er nou 60.000 euro in een auto. Laat staan in een Opel
.
Een golf met een luchtweerstand gelijk aan een rechte muurquote:Op dinsdag 18 november 2008 09:36 schreef fathank het volgende:
[..]
Uit de link die hierboven werd gepost. Welke idioot steekt er nou 60.000 euro in een auto. Laat staan in een Opel
.
En ook dikke lul dat je met 450 PK de 335 haalt en nog een versnelling over hebt. Een Ferrari F40 doet met 480 PK zo'n 325 KM/h. En die ook daadwerkelijk voor zulke snelheden ontwikkeld. Wat een sjappies
.
Ik heb nog maar weinig Golfjes gezien met tellers tot de 330.quote:Op dinsdag 18 november 2008 17:25 schreef Youp het volgende:
[..]
Een golf met een luchtweerstand gelijk aan een rechte muur
Hij heeft gewoon zeer kleine wieltjes er onder waardoor de teller dat soort snelheden aangeeft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |