Anders ik wel, Cali en ik zijn uit pure ellende maar met elkaar gaan chattenquote:Op zaterdag 15 november 2008 23:58 schreef Yashaaaaa het volgende:
jeej, nu heb ik weer een doel in mijn leven, ik was even een aantal uur radeloos
Het toppunt van radeloosheidquote:Op zondag 16 november 2008 00:01 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Anders ik wel, Cali en ik zijn uit pure ellende maar met elkaar gaan chatten
Ah,quote:Op zondag 16 november 2008 00:01 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Anders ik wel, Cali en ik zijn uit pure ellende maar met elkaar gaan chatten
Bij jou natuurlijk, dan kan ik m'n lul tenminste ongegeneerd aan de lakens afvegen zonder het op te hoeven ruimenquote:
quote:Op zondag 16 november 2008 00:03 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Ah,![]()
* Yashaaaaa moet denken aan wat ik donderdag tegen je zei
heldquote:Op zondag 16 november 2008 00:03 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Bij jou natuurlijk, dan kan ik m'n lul tenminste ongegeneerd aan de lakens afvegen zonder het op te hoeven ruimen.
Ik had eerst altijd het beeld van jou dat je die dude was die nergens iets om gaf en vooral vond dat op fok maar een stelletje nerds rondhing, maar je bent er tegenwoordig inderdaad wel opvallend vaakquote:Op zondag 16 november 2008 00:03 schreef HostiMeister het volgende:
En dan ook nog tegen mij zeggen dat ik fok verslaafd ben... (it's sooooo true)
Ja zit tegenwoordig vaker thuis omdat ik het druk heb dus dan zit ik ook vaker op fokquote:Op zondag 16 november 2008 00:07 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Ik had eerst altijd het beeld van jou dat je die dude was die nergens iets om gaf en vooral vond dat op fok maar een stelletje nerds rondhing, maar je bent er tegenwoordig inderdaad wel opvallend vaak
Slapen doe je in bed, niet in bad. In bad speel je met de douchekop of met badeendjes ofzo.quote:Op zondag 16 november 2008 00:12 schreef Yashaaaaa het volgende:
Mja ik heb toen straks in bad al geslapen dus daarom ben ik nu niet meer zo moe
Ik zat net te denken om Dead Man's Shoes nog aan te zetten, maar ik weet niet of ik dan niet in slaap val voor 't eind van de filmquote:Op zondag 16 november 2008 00:14 schreef HostiMeister het volgende:
maar misschien ff afkicken, ga wel op de bank hangen
Dan ga ik nu maar in bed slapenquote:Op zondag 16 november 2008 00:14 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Slapen doe je in bed, niet in bad. In bad speel je met de douchekop of met badeendjes ofzo.
Hallowquote:Op zondag 16 november 2008 00:01 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Anders ik wel, Cali en ik zijn uit pure ellende maar met elkaar gaan chatten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |