Ik zal kijken. Als ie té lekker is, dan hou ik 'm (stuur ik jou wel € 2,00).quote:Op vrijdag 14 november 2008 18:16 schreef Papabear het volgende:
Stuur je 'm 's morgens dan wel weer op tijd hier naartoe om m'n inboedel te bewaken?
goed planquote:Op vrijdag 14 november 2008 18:37 schreef Lov1 het volgende:
Super dit topic!Hartverwarmend!! Ikea Haarlem al voorgedragen voor een Radar warme douche?
quote:Op vrijdag 14 november 2008 18:37 schreef Lov1 het volgende:
Super dit topic!Hartverwarmend!! Ikea Haarlem al voorgedragen voor een Radar warme douche?
een heel goed plan zelfs!!!quote:
hoeveel mis je in het stapelbedproject?quote:Op vrijdag 14 november 2008 19:26 schreef parapono het volgende:
Misschien kan de pet het stapelbedbudget wat ruimer maken, want dat is (door mij) te krap begroot. En wellicht is er in de buurt een kookcursus waar papabear na de feestdagen zijn skillzzz kan opdoen, in de tussentijd kan een kookboek uitkomst brengen. Liefs parapono
Parapono heeft me geld gegeven om een stapelbed te kopen voor de jongens. Die komen volgende week en gaan met me mee naar IKEA (Haarlem uiteraard) om die samen met ze te halen. Mocht die iets duurder uitvallen, dan wordt 'de pet' daar inderdaad voor gebruiktquote:Op vrijdag 14 november 2008 19:41 schreef swarmahoer het volgende:
wat is t stapelbedproject ook al weer... is me ontschoten
Wat liefquote:Op vrijdag 14 november 2008 19:11 schreef twentemeisje het volgende:
Papabear: zijn er nog dingen die je nu nodig hebt? Had het er net met mijn vriend nog over, die vroeg of ik al wat namens ons had bijgedragen. Zo leuk hoe dit is gaan leven!!!!
Zover ik weet had hij al een Sony DVD speler.quote:Op vrijdag 14 november 2008 19:03 schreef Wexy het volgende:
weet pb nu al iets over skeelers, beschermers (scheen knie en elleboog) en een dvd speler met dvds?
Klopt inderdaad. En skeelers hebben de jongens allebeiquote:Op vrijdag 14 november 2008 20:03 schreef MaikelS het volgende:
[..]
Zover ik weet had hij al een Sony DVD speler.
oke dan laat ik ze op marktplaats staanquote:Op vrijdag 14 november 2008 20:06 schreef Papabear het volgende:
[..]
Klopt inderdaad. En skeelers hebben de jongens allebei
Niemand had dat verwacht, maar parapono dacht daar heel anders over en ik heb IKEA Haarlem dus aan de telefoon gehad en we gaan daar morgen naartoequote:Op vrijdag 14 november 2008 20:15 schreef Memento-Mori het volgende:
wow hulde ikea Haarlem, had het echt nooit verwacht
Ik denk dat het ook aan de vorm van ligt.quote:Op vrijdag 14 november 2008 20:27 schreef Memento-Mori het volgende:
nouja ik werk er zelf ook en heb al vaak genoeg gezien dat liefdadigheidsdingen keihard worden afgewezen
Inderdaad helemaal mee eens, geen woorden maar.......................................quote:Op vrijdag 14 november 2008 20:48 schreef liveandlearn het volgende:
[..]
Ik hoop alleen dat als er iemand van degene die PB geholpen hebben zelf eens in de nood komen dat er dan ook weer FOK gebruikers klaar staan.
Wie goed doet, Goed ontmoed![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |