naja, goed teken eigenlijk toch wel, je bent er goed mee bezig en praat erover. je stopt het iig niet weg en je vlucht er niet vanquote:Op vrijdag 14 november 2008 09:56 schreef kroegtijger het volgende:
tvp....
of liever
het feit dat ik hier post is geen goed teken natuurlijk![]()
dat dan weer wel, maar had liever gehad dat 't niet nodig wasquote:Op vrijdag 14 november 2008 10:00 schreef PhoenixNLx het volgende:
[..]
naja, goed teken eigenlijk toch wel, je bent er goed mee bezig en praat erover. je stopt het iig niet weg en je vlucht er niet vandas toch positief?
kssst wegwezen jij...quote:Op vrijdag 14 november 2008 10:21 schreef Chev het volgende:
Ff dit topic bijhouden voor volgende week(verwachte het slotje van #66)
Tja, ik snap dat je er dan pissig over bent... laat em lekker in de stront zakken dan joh, je hebt m een uitleg gegeven; als ie die niet begrijpt moet ie dat gewoon tegen je zeggen en dan kan je hem het dan nog opnieuw vertellen of op een andere manier uitleggen ofzo, maar niet meer na zo'n aktie lijkt me... En het gedeelte over de rekeningen is natuurlijk groot gelul... Als mn ex en ik nog rekeningen open zouden hebben staan, dan zou ik dat ook gewoon betalen ondanks dat ik de redenen van mn ex niet helemaal begrijp, maar da's gewoon een kwestie van je schulden voldoen. Prinicipieel kan je dat gewoon niet maken om niet te doen imho. Kennelijk heeft hij daar minder moeite mee. Treurig... En dan slappe verhaaltjes ophangen dat jij hem lastig zou vallen is natuurlijk helemaal triest (ervanuitgaande dat jou kant van het verhaal klopt natuurlijk maar daar ga ik voor 't gemak maar wel even vanuit). Jammer dat het op zo'n manier moet, maar als ik jou was zou ik hem nu helemaal verder links laten liggen en proberen te vergeten. Da's natuurlijk makkelijker gezegd dan gedaan, maar de kans op een vriendschappelijke relatie is nu natuurlijk tot het 0-punt gedaald. Hij zal wel heel erg op zn knietjes moeten gaan en excuses etc moeten maken zou hij bij mij in ieder geval nog kans willen maken op enige vorm van normaal contact... maar goed, da's slechts mijn meningquote:Op vrijdag 14 november 2008 12:53 schreef dompertje het volgende:
Pfffft even een egoposting en stoom afblazen .Ben PISLINK op mijn ex .gisteren sprak ik een goede wederzijdse viemdim,de enige die de moeite heeft genomen om te vragen waarom ik de relatie verbroken heb
Ze is dus goed op de hoogte en kent beide kanten van het verhaal .
Mijn ex maakt mij vreselijk zwart en zegt dat ik hem nooit uitgelegd heb waarom ik de relatie verbroken heb en hij dus zg niks ervan begrijpt .Ook gaf hij aan dat hij niet zijn deel gaat betalen van gemeenschappelijke rekeningen omdat hij vind dat ik dan maar de relatie niet had moeten verbreken .
Maar nou komt het : ik val hem lastig ,zegt hij Maar elke vorm van contact is van hem uit gekomen ,behalve die ene keer dat ik hem belde voor spullen ed .
Hij durft zg niet online op msn en hyves inteloggen ,omdat hij dan bang is dat ik reageer .
Wat een triest figuur,om zo te liegen hierover .
Baal enorm van die foto's ,op haar vraag of hij van plan was die te geven gaf hij een vaag antwoord ,dus denk niet dat ik die ooit van hem krijg
Nee,normaal contact zit er niet meer in helaas .Buiten het feit dat ik hem de redenen van mijn beslissing echt heeeeel duidelijk heb verteld, heb ik dat ook nog eens in een brief aan hem gegeven .Zodat hij als hij minder boos zou zijn hier wat mee kon doen .Juist om dit soort gezeik te voorkomen en omdat ik ook merkte dat zoals eerder hier al opgemerkt ,vrouwen anders communiceren in dit opzicht .quote:Op vrijdag 14 november 2008 13:11 schreef kroegtijger het volgende:
[..]
Tja, ik snap dat je er dan pissig over bent... laat em lekker in de stront zakken dan joh, je hebt m een uitleg gegeven; als ie die niet begrijpt moet ie dat gewoon tegen je zeggen en dan kan je hem het dan nog opnieuw vertellen of op een andere manier uitleggen ofzo, maar niet meer na zo'n aktie lijkt me... En het gedeelte over de rekeningen is natuurlijk groot gelul... Als mn ex en ik nog rekeningen open zouden hebben staan, dan zou ik dat ook gewoon betalen ondanks dat ik de redenen van mn ex niet helemaal begrijp, maar da's gewoon een kwestie van je schulden voldoen. Prinicipieel kan je dat gewoon niet maken om niet te doen imho. Kennelijk heeft hij daar minder moeite mee. Treurig... En dan slappe verhaaltjes ophangen dat jij hem lastig zou vallen is natuurlijk helemaal triest (ervanuitgaande dat jou kant van het verhaal klopt natuurlijk maar daar ga ik voor 't gemak maar wel even vanuit). Jammer dat het op zo'n manier moet, maar als ik jou was zou ik hem nu helemaal verder links laten liggen en proberen te vergeten. Da's natuurlijk makkelijker gezegd dan gedaan, maar de kans op een vriendschappelijke relatie is nu natuurlijk tot het 0-punt gedaald. Hij zal wel heel erg op zn knietjes moeten gaan en excuses etc moeten maken zou hij bij mij in ieder geval nog kans willen maken op enige vorm van normaal contact... maar goed, da's slechts mijn mening
duidelijk dacht ik zo... als je zelfs e.e.a nog in een brief aan hem hebt gestuurd heeft ie geen enkel recht van spreken denk ik. Dat hij hier in NL nu weer zo gaat doen zal denk ik ook wel komen omdat nu bij hem ook wel wat emoties los komen. In het buitenland "vlucht" je natuurlijk wel makkelijk weg wat dat betreft maar hier in NL wordt je er weer keihard mee geconfronteerd. En als hij daar niet mee om kan gaan dan krijg je dit soort dingen, zeker en zoals je al aangaf dat ie mogelijk een nieuwe vriendin heeft die daar nog een extra steuntje in de rug voor geeft... maar gelijk heb je dat je hem laat barsten... alstie weer eens normaal kan doen mag ie terug komen om eens te praten en tot die tijd lekker laten dood bloedenquote:Op vrijdag 14 november 2008 13:51 schreef dompertje het volgende:
[..]
Nee,normaal contact zit er niet meer in helaas .Buiten het feit dat ik hem de redenen van mijn beslissing echt heeeeel duidelijk heb verteld, heb ik dat ook nog eens in een brief aan hem gegeven .Zodat hij als hij minder boos zou zijn hier wat mee kon doen .Juist om dit soort gezeik te voorkomen en omdat ik ook merkte dat zoals eerder hier al opgemerkt ,vrouwen anders communiceren in dit opzicht .
Daarna zocht hij contant met mij en hebben we hier echt lang overgesproken Dat vonden we allebei juist zo fijn ,die duidelijkheid en openheid .Belde vaak toen hij in het buitenland zat ,meestal oppervlakkige gesprekken,maar ook duidelijk dat hij in ieder geval vrienden wilde blijven .Ondanks alles was het duidelijk dat de liefde niet over was Hij is vrij snel gaan scharrelen ed wat zijn goed recht is .Ik snap deze ommekeer van hem niet nu hij weer in Nederland is.laatste gesprek was heel normaal,zelf nog grapjes zitten maken,en toezeggingen over de spullen ,geld ed
Hij sluit dit op zijn manier af,prima,maar regel je zaakjes dan ook goed !
Ik laat hem nu in de stront zakken inderdaad ,had ik al veel eerder moeten doen . En geen contact Zou mij niks verbazen dat hij een vriendin heeft ,verklaart wel zijn lullige gedrag .Die vriendin zei dat hij enorm slachtoffer gedrag vertoond en dat hij hier erg in gesteund wordt .
zo en nu genoeg over deze lapzwans,vanavond lekker stappen
Zoals ik mij nu voel zit er een gesprek niet meer in,wil op geen enkele manier nog contact .Dat station heeft hij nu voor mij gepasseerd.Een gesprek zou zeker tussen ons goed verlopen zoals alle gesprekken tot nu toe . De laatste keer zat hij complimenten te maken over mijn uiterlijk, dat hij het moeilijk vond dat hij mij zo'n mooie vrouw vond . En zijn woorden : Een toppertje in alle opzichten Maar uiteindelijk via via weer een heel ander verhaal .Die ruimte wil ik hem niet meer geven .quote:Op vrijdag 14 november 2008 13:59 schreef kroegtijger het volgende:
[..]
duidelijk dacht ik zo... als je zelfs e.e.a nog in een brief aan hem hebt gestuurd heeft ie geen enkel recht van spreken denk ik. Dat hij hier in NL nu weer zo gaat doen zal denk ik ook wel komen omdat nu bij hem ook wel wat emoties los komen. In het buitenland "vlucht" je natuurlijk wel makkelijk weg wat dat betreft maar hier in NL wordt je er weer keihard mee geconfronteerd. En als hij daar niet mee om kan gaan dan krijg je dit soort dingen, zeker en zoals je al aangaf dat ie mogelijk een nieuwe vriendin heeft die daar nog een extra steuntje in de rug voor geeft... maar gelijk heb je dat je hem laat barsten... alstie weer eens normaal kan doen mag ie terug komen om eens te praten en tot die tijd lekker laten dood bloeden
vanavond stappen is zeker wel een plan ja... denk dat ik wel even een kijkje in het dorpje Amsterdam ga nemen
Sorry als je het al verteld heb, en ik oude koeien uit de sloot haal, maar het kwam even in me op, wil het je even vragenquote:Op woensdag 12 november 2008 13:20 schreef dompertje het volgende:
[knip]Mijn ex is nooit eerlijk en duidelijk geweest. Ik krijg nog steeds geld en foto's van hem maar hij geeft het niet terwijl hij zegt dit te doen . Hij zegt de dingen waarvan hij verwacht dat ik die wil horen maar handeld er niet naar . Ik baal van die foto's omdat daar ook een foto bij zit van een tante van mij die kort daarna is overleden .
[knip]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Misschien kan jij daar als vrouw wat meer in haar opinie inzien?Is een man die actief aan zijn financiele toekomst beter dan een man die actief bezig is met het continu groeien in en van zijn relatie en mogelijkheden?
edit: Eigenlijk heb ik mijn antwoord al hier![]()
Is een man die met de beste intenties dingen beloofd en ze niet doet of kan doen, niet eerlijk?
edit: Klinkt een beetje als een klaagzang, maar hebben we niet allemaal iets wat we graag beter hadden gedaan dan dat we gedaan hebben?..........precies
(no answer needed)
Verders voel ik me wel goed, straks weer de bus in met die Antiliaansewaar dat heen gaat pff geen idee zie 't wel
![]()
[ Bericht 3% gewijzigd door Chev op 15-11-2008 12:59:38 ]Wetenschappelijk is domweg bekend dat verliefdheid je gezonde oordeelsvermogen weg neemt.
Liefde: Hans Teeuwen || Youp ||Theo Maassen
Mannen over vrouwen _O-
Altijd blijven lachen
Gewoon even voorop de bus kijken, daar staat de bestemming vast welquote:Op vrijdag 14 november 2008 16:33 schreef Chev het volgende:
--knip--
Verders voel ik me wel goed, straks weer de bus in met die Antiliaansewaar dat heen gaat pff geen idee zie 't wel
![]()
haha! goeie! we horen wel hoe het gegaan is chev! go chevquote:Op vrijdag 14 november 2008 16:59 schreef kroegtijger het volgende:
[..]
Gewoon even voorop de bus kijken, daar staat de bestemming vast wel
chev, ik had gedacht dat je 't langer vol zou houden
Bestemming lijkt wel een uitje naar A'dam te worden, gewoon voor de gezelligheid natuurlijkquote:Op vrijdag 14 november 2008 16:59 schreef kroegtijger het volgende:
chev, ik had gedacht dat je 't langer vol zou houden
Ach ben nieuwschierig van aardquote:Op vrijdag 14 november 2008 16:59 schreef kroegtijger het volgende:
chev, ik had gedacht dat je 't langer vol zou houden
quote:Op vrijdag 14 november 2008 16:33 schreef Chev het volgende:
edit: Tja week niet posten lol hield het vorige keer niet vol, deze keer ook niet, wil het wel proberen wat positief te houden eerlijk gezegt!![]()
Dompertje ik wou je toch nog wat vragen n.a.v. je post maar je PM staat niet aan dus kan niet anders dan zo:
[..]
Sorry als je het al verteld heb, en ik oude koeien uit de sloot haal, maar het kwam even in me op, wil het je even vragen
Hoeveel duidelijkheid wou jij hebben van je ex? Eerlijk zijn is natuurlijk een must maar je kan ook eerlijke intenties hebben maar die niet kunnen uitvoeren hoe graag je het ook zou willen doen voor je partner.
Tuurlijk ,maar je creeerd hiermee verwachtingen ,je moet gewoon er op aan kunnen .Lukt dat niet moet het bespreekbaar zijn
Wou je toch even mijn eigen ervaring delen (kijk even naar mezelf), als je mijn verhaal 'n beetje kent dan snap je misschien waarover ik schrijf, en is een van de weinige dingen waarvan ik spijt heb:Je hebt wel heel erg op je tenen gelopen,logisch dat dit niet goed gaat .Als mijn ex deze dingen in de relatie had bereikt was ik zeker daar erg blij mee !! Vind haar gedrag nogal veeleisend .SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Misschien kan jij daar als vrouw wat meer in haar opinie inzien?Is een man die actief aan zijn financiele toekomst beter dan een man die actief bezig is met het continu groeien in en van zijn relatie en mogelijkheden?
edit: Eigenlijk heb ik mijn antwoord al hier![]()
Is een man die met de beste intenties dingen beloofd en ze niet doet of kan doen, niet eerlijk?
edit: Klinkt een beetje als een klaagzang, maar hebben we niet allemaal iets wat we graag beter hadden gedaan dan dat we gedaan hebben?..........precies
(no answer needed)
Verders voel ik me wel goed, straks weer de bus in met die Antiliaansewaar dat heen gaat pff geen idee zie 't wel
![]()
Om terug te komen op je vraag :Het allerbelangrijkste is een partner die aktief groeit in de relatie ,maar voor mij persoonlijk vind ik het wel aantrekkelijk dat mijn partner ook aan zijn toekomst werkt.Onze toekomst,daar ga ik ook voor .Is een man die met de beste intenties dingen beloofd en ze niet doet of kan doen, niet eerlijk?
Dat ligt eraan in hoeverre dit bespreekbaar is,soms moet je wel met je billen bloot ,door op je afspraken terug te komen .Die kun je altijd in een relatie herzien
Bedankt voor het geven je mening dompertjequote:Op zondag 16 november 2008 11:51 schreef dompertje het volgende:
Je hebt wel heel erg op je tenen gelopen,logisch dat dit niet goed gaat .Als mijn ex deze dingen in de relatie had bereikt was ik zeker daar erg blij mee !! Vind haar gedrag nogal veeleisend .
Om terug te komen op je vraag :Het allerbelangrijkste is een partner die aktief groeit in de relatie ,maar voor mij persoonlijk vind ik het wel aantrekkelijk dat mijn partner ook aan zijn toekomst werkt.Onze toekomst,daar ga ik ook voor .
Tja dat heb ik ook op de harde manier geleerdquote:Op zondag 16 november 2008 11:51 schreef dompertje het volgende:Is een man die met de beste intenties dingen beloofd en ze niet doet of kan doen, niet eerlijk?
Dat ligt eraan in hoeverre dit bespreekbaar is,soms moet je wel met je billen bloot ,door op je afspraken terug te komen .Die kun je altijd in een relatie herzien
Gewoon blijven denkenquote:Op zondag 16 november 2008 13:16 schreef Chev het volgende:
[..]
Bedankt voor het geven je mening dompertje
Tja ik heb achteraf gezien veel ste veel op m'n tenen gelopenen mijn ex was de laatste 2-4 maanden nooit blij met iets wat ik deed eigenlijk
en bespreekbaar maken probeerde we wel elke week maar geen oplossing was goed genoeg, of elke oplossing creëere nieuwe problemen bij haar
Dit is erg triest voor je,iets aandragen en een probleem erbij,terwijl dat absoluut jouw bedoeling niet was maar waarmee jij een flink stuk betrokkenheid liet zien !Zo jammer dat dit niet bij haar overgekomen is
Werken aan je toekomst heh, dat is precies waarvan ze me verwijte, voornamelijk mijn studie die ik al 2 jaar (met wat mislukte pogingen) uitgesteld had, ben er ook niet trots op.
Nee,begrijp ik,maar doelen moet je soms bijstellen en de intentie is er wel bij je
Zij vond dat ze onwijs goed bezig was met onze toekomst door zelfstudies te doen en haar eigen bedrijfje, dat moedigde ik ook aan als ze 't er over had, maar van de 4 zelfstudies die ze had gedaan en materialen die gekocht zijn voor honderden euro's heeft niet 1 diploma gehaald, en werd slechts 'n paar keer per jaar gebruikt in praktijk.
Dat niet verteld omdat ik al veel ste ver heen was om dat te zien(achteraf zie je meer).
Toch nog 'n kleine promotie heb gekregen vorig jaar,, maar ik vind ik goed genoeg verdiende de afgelopen jaren om lekker rond te komen en te sparen maar vond het dus niet zo belangrijk, en zij wel, terwijl ze nog niet eens de 1/2 verdiende van mij
![]()
Het gaat er vind ik om dat je tevreden bent met je baan en dat je de dingen kunt doen met je salaris die jij belangrijk vind .Vind echt dat ze hoog van de toren blaasde ,verdient de helft minder ,maar verwijt jouw dat je niet aan je toekomst werkte.Voor mij houd een goeie toekomst in dat je werk doet wat je redelijk leuk vind en binnen het redelijke met je geld dingen kunt doen
Maar als je een huis koopt voor z'n 2tjes, je meissie met alles erbij betrekt (maar ze na 't tekenen niet meer wil) en doe wat je moet doen als man wanneer het nodig is dan lijkt me dat voldoende, niet alsof we binnen 'n jaar of 2 al kinderen zouden krijgen(dat duurde nog min. 4-5 jaar) als dat ter sprake kwam had ik écht wel aan de bak gegaan (motivatie).
[..]
Helemaal met je eens!!
Tja dat heb ik ook op de harde manier geleerden met de billen bloot dat heb ik ook gedaan, alleen als ik terug kwam op een afspraak met haar, dan bleef ze vaak lang pissig op me
Dit is belachelijk,heeft zo'n negatieve uitwerking en hiermee bereik je dus helemaal niets
Toen ik haar een paar weken nadat het uit was vroeg: "Als ik wel alles had gedaan wat je had gevraagt had je dan wel bij me gebleven" wist de daar geen antwoord op te geven.
Hiermee geeft ze in mijn beleving aan dat ze het zelf niet weet en niet erg bewust met jouw gevoelens is om gegaan
Dus ik moet nog even van dat idee af, want ik ben wel goed voor haar geweest, té goed denk ik.
Ze was blijkbaar niet tevreden, of veelijsend en verliefdbeetje zelfbeeld :spiegeltje: had zo welkom geweest.
Legde alles bij jouw neer ,maar vind ook dat je dan naar jezelf moet kijken,wat was mijn rol in dit alles .
Jammer dat ze dit niet deed
Ach nu heb ik alles weer in de hand gelukkig, een stuk sterker en een stuk gegroeid voor mezelf, maarja soms erover door blijven praten hè
![]()
Herkenbaar,maar praten is okee,hoort bij het verwerken
Zit nu toch te denken aan een andere tak van studie te denken, die me misschien wat meer intresseerd maar ben langzaam bezig met oriënteren nu, al blijft 't een beetje zuur in m'n achterhoofd dat ik daar nu wel over nadenk en 'n jaar terug niet.. alleen om 't fijt dat ik niet opnieuw deze shit wil meemaken..
Tja wat is te weinig, je moet goed rond kunnen komen, leuke dingen kunnen doen en kunnen sparen, beetje extra geld merk ik nu na 5 maanden op mezlef wonend zou echt wel lekker zijn (vandaar dat ik nu 'n beetje om me heen kijk naar studie) maar ik red het primaquote:Op zondag 16 november 2008 14:16 schreef dompertje het volgende:
Chev
Nog even een stukje over werken aan je toekomst ,over mijn ex .
Ik verwijt hem inderdaad dat hij dit niet deed al is de situatie totaal anders dan de jouwe .
Mijn ex verdiende erg weinig,deed werk wat hij vreselijk vond,wist niet wat hij wilde .Dit had dus ook een negatieve uitwerking op onze relatie ,door zijn werk erg saggo en reageerde dit op mij af .
Killing,alleen thuis komen en gaan slapen ,nog steeds na al die maanden .Die arm om je heen ....Heb echt een leuk stapweekend achter de rug maar een terugslag gehad gisteren .quote:Op maandag 17 november 2008 10:32 schreef kroegtijger het volgende:
pfff, weer een weekend overleefd... gaat wel steeds soepeler om het weekend door te komen, maar het blijft een ellende af en toe; zeker op de momenten waarop je alleen thuis zit en niets te doen hebt. Ondertussen heb ik voor mezelf het allemaal wel geaccepteerd en ondanks dat het wel kut blijft, gewoon verder gegaan. Ik ben nu alleen nog maar heel erg teleurgesteld in mn ex, dat ze niet dingen op een normale manier heeft afgehandeld en voel me ook wel een beetje door haar voorgelogen in de manier waarop ze het uitgemaakt heeft. Ik kan gewoon nog steeds niet geloven dat ze het ene moment met volle overtuiging tegen me zegt dat ze met me een huis wil kopen, samen wil wonen etc. om vervolgens binnen 5 minuten zich plots heeft gerealiseerd dat het niet goed is, en me daarna volledig aan de kant schuift en negeert.... Hoe ik het ook bekijk, en hoe ik ook probeer te bedenken hoe e.e.a is verlopen, ik blijf maar tot de conclusie komen dat ze tegen me heeft staan liegen tegen me.... onbegrijpelijk dat je dat doet tegen iemand waarvan je zegt dat je van die persoon houd... Ik geloof nu dan ook nog maar heel weinig van de mooie verhaaltjes die mevrouw ongetwijfeld wel weer tegen me gaat ophangen als we elkaar weer spreken... ik moet het allemaal nog maar zien.... Maar goed, nieuwe week, en weer fijjn met frisse tegenzin aan 't werk
Toch jezelf aan pakken ,en dat kost energie .Als je eenmaal afleiding zoekt gaat het echt een stuk beter .Doe dingen die je leuk vind .Bel,huil,praat,vloek en hier posten .Heb je steun in je omgeving?quote:Op maandag 17 november 2008 11:06 schreef perpentijntje het volgende:
Pffft,
ik heb echt geen zin in iets. Het enige dat ik doe sinds de breuk is lamlendig in mijn bed/zetel hangen, en in de verte staren. Af en toe krijg ik eens moed, wil ik aan iets beginnen, maar 5 minuten later denk ik aan de breuk, en zak ik moedeloos terug in mijn bed. Ik wil uit die vicieuze cirkel, maar ik heb geen enkel idee hoe. Ik wil terug de oude perpentijntje zijn, diegene die ik was voor mijn relatie, want deze relatie heeft me volledig opgebruikt. Ik ben zowel mentaal als fysiek knock-out, ik heb een adempauze nodig, want alleen kan ik het niet meer...
Ik zou haar heel graag wel weer willen kunnen vertrouwen, maar nu is dat gewoon onmogelijk. Ze zal daar heel hard aan moeten werken om dat weer terug te krijgen. En ik ben er ook wel van overtuigd dat ze het er zelf ook moeilijk mee heeft (gehad) hoor, en dat ze echt alleen maar goede bedoelingen heeft gehad toen ze tegen me "gelogen" heeft... maar toch voelt het als een enorm mes in me rug... ik vertrouwde haar met alles voor de volle 100% en als iemand dan zoiets doet dan doet dat enorm veel pijn.quote:Op maandag 17 november 2008 11:01 schreef dompertje het volgende:
[..]
Killing,alleen thuis komen en gaan slapen ,nog steeds na al die maanden .Die arm om je heen ....Heb echt een leuk stapweekend achter de rug maar een terugslag gehad gisteren .
Zag een oude foto van ons en hield het niet meer droog en weer veel piekeren .Wat was mijn rol,had ik deze breuk kunnen voorkomen,ben ik te veeleisend geweest?.Weer die twijfel,die ik ook aan het eind van de relatie had .Met mijn stomme kop op hyves gekeken,zijn krabbels gelezen Daar stond dat het zo goed was dat hij geen enkele contact meer met mij zocht .Checken jullie ook ex haar hyves?.Denk dat ik hem ga verwijderen uit mijn lijst ,want dit geeft echt veel onrust
Heb de avonden weer vol gepland deze week,ook het komend weekend .Zolang ik bezig blijf gaat het redelijk ,al mis ik hem nog steeds
Kroegtijger:Ik herken wel wat van je ex,ik denk dat ze niet eerlijk is geweest omdat ze je niet wilde kwetsen .Echt,een relatie verbreken als je nog van iemand houd is echt vreselijk moeilijk.Maar die duidelijkheid moet er zijn naar de ander toe .Daar heb je recht op toch?Om nu vertrouwen te hebben in haar is echt moeilijk omdat je niet meer weet wat nu de waarheid is .Maar ik denk dat ze erg onzeker is ?
Ik snap precies hoe je je voelt...heb dat zelf ook een paar weken gehad. Nu sinds een week of 2 begint het eindelijk minder te worden en begin ik weer een beetje te leven. En zoals dompertje ook al aangaf, gewoon leuke dingen doen en het voor jezelf op een rijtje proberen te krijgen... tijd zal de rest moeten doen en helaas valt er niet meer aan te doen. Soms effe flink schelden, janken, schreeuwen wil nog wel eens opluchten, maar het blijft behelpen helaasquote:Op maandag 17 november 2008 11:06 schreef perpentijntje het volgende:
Pffft,
ik heb echt geen zin in iets. Het enige dat ik doe sinds de breuk is lamlendig in mijn bed/zetel hangen, en in de verte staren. Af en toe krijg ik eens moed, wil ik aan iets beginnen, maar 5 minuten later denk ik aan de breuk, en zak ik moedeloos terug in mijn bed. Ik wil uit die vicieuze cirkel, maar ik heb geen enkel idee hoe. Ik wil terug de oude perpentijntje zijn, diegene die ik was voor mijn relatie, want deze relatie heeft me volledig opgebruikt. Ik ben zowel mentaal als fysiek knock-out, ik heb een adempauze nodig, want alleen kan ik het niet meer...
thanks, ik zal dr inderdaad morgen-ochtend een smsje sturen dan. Hopelijk kan ze inzien dan dat ik het alleen maar goed bedoel en dat ze het niet ziet alsof ik dr op de kast aan het jagen ben. Het lijkt op het moment wel zo dat alles wat ik zeg, mail of sms alleen maar wordt gezien als iets negatiefs, maar goed, dat kan ook aan mij liggen natuurlijk en weet ze het echt wel te waarderen. Mja, misschen dat ik dat ooit nog wel eens van dr te horen krijg hoe ze daar toen over dacht (maar ook dat zal wel niet... daar lult ze tegen die tijd gewoon weer overheen.. .:{ )quote:Op maandag 17 november 2008 12:19 schreef dompertje het volgende:
Ik zie ook enorm op tegen morgen... dan is ze jarig. Vraag me af of ik dr een smsje moet sturen of niet. Gisteren is ze op vakantie gegaan; heb dr zaterdag-avond een smsje gestuurd om haar een fijne vakantie te wensen maar (uiteraard ) niets van reactie op gehad... Ik denk wel dat ik dr morgen toch even een berichtje stuur. Heb eerst gedacht om een kaartje te sturen, maar die krijgt ze dus pas 2 weken later dan als ze terug komt. Het probleem met haar (en volgens mij met alle vrouwen ) is dat als ik iets van me laat horen ik het verwijt krijg dat ik contact probeer te zoeken etc (en da's toch echt niet zo; ik bedoel het alleen maar goed en wil dr alleen maar spreken als ze dat zelf ook wil), en als ik niets laat horen ik het ver even wat laat horen op haar verjaardag.... dus wat ik ook doe, het is towijt krijg dat ik niet eensch niet goed
Ik zou het erg waarderen als mijn ex mij een felicitatie berichtje stuurt! Of een berichtje met oud en nieuw .
Je bent zolang bijelkaar geweest .
Ook vraag ik mij af of dit bij mijn ex verkeerd zou vallen ,en heb ook het gevoel zoals jij dat alles wat je doet of niet doet een verkeerde uitwerking heeft .Maar als je stuurt voelt het voor jou goed ,dus doen
hehe, ik snap je idee wel, maar wat win je ermee door haar dr ogen uit te steken?? Gewoon even kijken hoe het met dr is is natuurlijk niets mis meequote:Op maandag 17 november 2008 13:00 schreef ThaBrain het volgende:
Nou dan ook maar weer een berichtje van mij in het nieuwe topic
Ik zat net voor het eerst sinds tijden weer eens op hyves. Ik zag mijn ex online komen. Op de een of andere manier deed het me toch wel wat. Ik ben ook weer eens gaan kijken naar haar krabbels. Dat is wel grappig om te zien. Er zit een of andere marokkaan (niks mis met die mensen hoor) achter haar aan. Ze houdt hem alleen op afstand
Ik denk dat ik over een half jaar tot een jaar weer eens contact ga zoeken met haar. Gewoon om te kijken hoe het dan met haar is. Ik kan dan tenminste opscheppen dat ik tegen die tijd al weer meer dan een jaar in een relatie zitWant ik zie mijn relatie van nu toch echt wel een goede toekomst hebben, steeds meer en meer.
Wil niet lullig doen ThaBrain ,maar weet je wel zeker dat je over je ex heen bent ?Wat de reden dat je over een tijd wel contact wil, is dat alleen maar om haar te laten zien dat je een relatie hebt ?quote:Op maandag 17 november 2008 13:00 schreef ThaBrain het volgende:
Nou dan ook maar weer een berichtje van mij in het nieuwe topic
Ik zat net voor het eerst sinds tijden weer eens op hyves. Ik zag mijn ex online komen. Op de een of andere manier deed het me toch wel wat. Ik ben ook weer eens gaan kijken naar haar krabbels. Dat is wel grappig om te zien. Er zit een of andere marokkaan (niks mis met die mensen hoor) achter haar aan. Ze houdt hem alleen op afstand
Ik denk dat ik over een half jaar tot een jaar weer eens contact ga zoeken met haar. Gewoon om te kijken hoe het dan met haar is. Ik kan dan tenminste opscheppen dat ik tegen die tijd al weer meer dan een jaar in een relatie zitWant ik zie mijn relatie van nu toch echt wel een goede toekomst hebben, steeds meer en meer.
Da's dus eigenlijk ook een klein beetje wat ik bedoel ja...quote:Op maandag 17 november 2008 14:16 schreef dompertje het volgende:
[..]
Wil niet lullig doen ThaBrain ,maar weet je wel zeker dat je over je ex heen bent ?Wat de reden dat je over een tijd wel contact wil, is dat alleen maar om haar te laten zien dat je een relatie hebt ?
Da's wel waar, maar als ze me kan overtuigen dat ze echt alleen maar goede bedoelingen ermee had doet het natuurlijk nog steeds wel veel pijn maar dan kan ik haar het wel vergeven. Het vertrouwen kan ze dan daarna wel weer terug winnen na verloop van tijd dan. Daar maak ik me niet druk om eerlijk gezegd. Maar als ze het met opzet heeft gedaan en niet alleen maar met goede bedoelingen, dan word het een ander verhaal en zal ze wel enorm goede excuses moeten hebben waarom ze het zo gedaan heeft dan.quote:Op maandag 17 november 2008 14:19 schreef Chev het volgende:
Vertrouwen tja da's wel weg hè, liegen met 'goede' bedoelingen om de ander geen pijn te doen is nog steeds liegen en doet zeker niet minder pijn.
Volgens mij snappen ze het vaak zelf niet eens...ik heb het ook wel gehad hoor...dat ik dingen tegen dr gezegd heb (meestal in emotionele buien) waarvan ik me later afvraag waarom ik dat ooit gezegd heb... dr klopt vaak niets van namelijkquote:Het zou mij ten zeerste verbazen als ik nog wat hoor van m'n ex met oud-en-nieuw of m'n verjaardag, ik krijg een nieuw nummer voor de kerst en ze zou alleen mijn nummer via via kunnen achterhalen![]()
Heb ook geen behoefte meer aan, tenzij ze in m'n gezicht haar excuses aan wil bieden, dan wil ik wel praten.
Tja de redenen waarom iemand de dingen doet die ze doen kunnen ze zelf alleen uit leggen als ze het zelf snappen
quote:En ik heb ook een periode gehad dat ik nergens energie voor had, probeer elke dag 1 ding te doen die je wil doen, begin daar mee, boodschappen, stofzuigen enzo dan gaat het vanzelf iets beter elke dag.
wees es lief voor chev!quote:Op maandag 17 november 2008 14:30 schreef kroegtijger het volgende:
kniphelemaal mee eens chev
(overigens was je week nog niet om
)
Tuurlijk mist ie ons....wie mist ons nou niet??quote:Op maandag 17 november 2008 14:43 schreef PhoenixNLx het volgende:
[..]
wees es lief voor chev!hij mist ons gewoon
Nee dat is niet alleen om te laten zien dat ik een relatie heb. Ik denk dat ik tegen die tijd weer eens benieuwd ben hoe het met haar gaat. Niet dat ik zie dat er een vriendschap uit voortkomt hoor. Het is gewoon belangstelling.quote:Op maandag 17 november 2008 14:16 schreef dompertje het volgende:
[..]
Wil niet lullig doen ThaBrain ,maar weet je wel zeker dat je over je ex heen bent ?Wat de reden dat je over een tijd wel contact wil, is dat alleen maar om haar te laten zien dat je een relatie hebt ?
de personen die willen dat ze ons missen, missen ons juist nietquote:Op maandag 17 november 2008 14:45 schreef kroegtijger het volgende:
[..]
Tuurlijk mist ie ons....wie mist ons nou niet??
dit is natuurlijk een inkoppertje.... we zitten niet voor niets in dit topic![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.kroegtijger: 'Vrouwen zijn in staat om van een mug een olifant te maken (moet je niet doen...die kunnen namelijk niet vliegen)'
parttimer!!quote:Op maandag 17 november 2008 14:55 schreef Chev het volgende:
Hehe thanks guys, maareh ik ben vandaag vrij
WERKSE!
Geintje natuurlijkquote:Op maandag 17 november 2008 14:58 schreef kroegtijger het volgende:
[..]
parttimer!!![]()
smerig, om het er nog effe zo in te wrijven!!
hehe, dat moet natuurlijk ook gebeurenquote:Op maandag 17 november 2008 15:03 schreef Chev het volgende:
[..]
Geintje natuurlijk![]()
Ben ook al de hele dag in de weer om een aannemer achter z'n reet aan te zitten omdat ie dingen moet fixen aan m'n huis als dat je beter voelt en moet nog schoonmaken eigenlijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |