Er werdt duidelijk gezegd dat ze van elke soort er 2 meenamen..quote:Op woensdag 2 december 2009 11:22 schreef Patch het volgende:
[..]
Wie zegt dat ze er niet tientallen hebben meegenomen?
dan zal ik vanavond nog es kijken...quote:Op woensdag 2 december 2009 12:29 schreef Fingon het volgende:
[..]
Er werdt duidelijk gezegd dat ze van elke soort er 2 meenamen..
Volgens mij ben je in de war met de bijbelquote:Op woensdag 2 december 2009 12:29 schreef Fingon het volgende:
[..]
Er werdt duidelijk gezegd dat ze van elke soort er 2 meenamen..
Een genetisch goede keuze draagt nog steeds weinig tot niets bij aan de genetische variatie, als je alsnog maar twee individuen hebt.quote:Op donderdag 3 december 2009 02:10 schreef Fingon het volgende:
Echt?
Ik herinner me geleuter over genetisch beste keuzes, en volgens mij zeiden ze daar ook iets over paartjes ofzo bij.
Sowieso, giraffes redden![]()
![]()
Die plek kan je beter besteden aan extra koeien of schapen, daar heb je tenminste nog iets aan.
Leuke special effects, maar verder niet veel bijzonders inderaad. Een voorspelbaar verhaal en een slechte intro. Ik had meer intro verwacht over de achtergronden van de Maya's, de achtergronden van die zelfmoordactie en de achtergronden van de technische zaken die zich ondergronds afspelen.quote:Op vrijdag 20 november 2009 15:49 schreef Marouska het volgende:
Ik vond 'm wel erg slecht eigenlijk. Vooral dat einde. Wanneer durven scriptschrijvers nou een keer een film te maken waarin het einde gewoon het einde is? Stel je toch eens voor, enorme actiescene's waarin alles ontploft/in het ravijn stort/het heen er weer krijgt in combinatie met een droevig, tranentrekkend einde betreft de twee laatste mensen op aarde die dapper elkaars hand vast houden en elkaar diep in de ogen kijken terwijl een allesverslindende golf lava recht op ze af stroomt. Och wee de emotie, de eenzaamheid, de diepgang...! Wtf moet bij een fictieve ramp de mensheid het toch altijd overleven?
Precies, daarom.quote:Op donderdag 3 december 2009 09:55 schreef mrkanarie het volgende:
[..]
Een genetisch goede keuze draagt nog steeds weinig tot niets bij aan de genetische variatie, als je alsnog maar twee individuen hebt.
Die was wel heel triest inderdaad.quote:Op dinsdag 17 november 2009 17:38 schreef Shoombak het volgende:
[..]
"Honey I think we are growing apart" waarna een grote scheur in de aarde precies tussen hen in ontstaat.
Het eerste half uur is erg slecht. Daarna wordt het iets beter, maar dat zegt meer over het eerste half uur dan over hetgeen wat er na komt.quote:Op zondag 6 december 2009 01:48 schreef Ad_rem het volgende:
Mijn broertje en z'n vrienden zijn na een half uur de zaal maar uitgelopen, dan weet ik dat ik er al helemaal nooit hoef te zien.
Dit filmpje vat de film en het idee erachter goed samen:
Van mij mag het best wel zo uitkomen.quote:Op zondag 20 december 2009 22:35 schreef dronkeykong het volgende:
Geweldige film, snap niet wat hier nou verkeerd aan is. Het kan zo maar de waarheid zijn wat ons in de toekomst te gebeuren staat.
Hoop dat het in het echt ook zo uitgedacht wordt, heb er een miljard voor over!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |