Oh ja! haha, die gele boor.quote:Op maandag 16 november 2009 13:56 schreef Elegy het volgende:
Gisteren gezien.
Minpunten:
* clichématig verhaal
* standaard karikaturen
* onwaarschijnlijk veel geluk
* een boor laat bijna alles in het honderd lopen
* geen harde batsscène met blonde slet
* in plaats van golden retriever kutkeffertje
quote:Op maandag 16 november 2009 14:04 schreef HiZ het volgende:
Woody Allen? Bedoel je niet Woody Harrelson ?
Die gele boor die tussen die draai rotoren zat? .. heb je zo'n huge gigantic ship, wordt het geblokkeerd door zo'n miezerig kut object die het tegenhoudt. Je zou toch zeggen dat de kracht van die draai rotoren dat ding toch moeten verbrijzelenquote:Op maandag 16 november 2009 14:45 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
En wat bedoel je met "een boor laat bijna alles in het honderd lopen" ?
Euh, jaquote:Op maandag 16 november 2009 14:04 schreef HiZ het volgende:
Woody Allen? Bedoel je niet Woody Harrelson ?
Ja, dat vond ik wel episch falen hoorquote:Op maandag 16 november 2009 14:52 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Die gele boor die tussen die draai rotoren zat? .. heb je zo'n huge gigantic ship, wordt het geblokkeerd door zo'n miezerig kut object die het tegenhoudt. Je zou toch zeggen dat de kracht van die draai rotoren dat ding toch moeten verbrijzelen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."L'homme naît sans dents, sans cheveux et sans illusions, et il meurt le même, sans cheveux, sans dents et sans illusions" - Alexandre Dumas
Precies, als de Estonia het kon, waarom zoiets dan nietquote:Op maandag 16 november 2009 15:24 schreef HiZ het volgende:
Scheepsmotoren die het niet doen omdat een deur niet dichtgaat vind ik ook een tamelijke epic fail.
Zag er idd niet verkeer uit voor een gozerquote:Op maandag 16 november 2009 18:24 schreef HiZ het volgende:
[..]
En niet te vergeten een redelijke hunk
Kijk voor de grap eens naar de rest van de films van Emmerichquote:Op dinsdag 17 november 2009 08:15 schreef Hulkio het volgende:
Dat is John Cusack.
Gister ook gezien en vond het echt een kut film, veel te lang en ik heb nog niet vaak een film gezien met zo'n slecht verhaal. Het mooiste van de hele avond was de trailer van Avatar.
Dat vind jijquote:Op woensdag 18 november 2009 02:15 schreef HiZ het volgende:
Waar komt toch het idee vandaan dat 'echt Hollywood' een excuus is om een slechte film te maken?
Met het geld dat ze in deze film hebben gegoten had er een film neergezet kunnen worden waar je 4 keer naar zou kunnen gaan kijken en iedere keer er weer lol aan had kunnen beleven. Maar wat we kregen was filler-materiaal van een zeer bedenkelijke kwaliteit tussen wat spectaculaire CGI's. Dat is geen 'echte Hollywood' dat is gewoon 'echte bagger'.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |