ZItten wel een paar vette nrs in.quote:Op maandag 17 november 2008 18:49 schreef BlaZ het volgende:
Luminosity_Anniversary_Special_Airwave_b2b_Ferry_Tayle_15-11-2008.mp3
Volgens mij is dat Airwave vs. Ferry Taylequote:Op maandag 17 november 2008 16:34 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Hier luister maar eens dan, kijken of je het wat vind.
http://radiorip.clubbers.(...)Oxide_15-11-2008.mp3
1.ID
2.Michael Angelo Feat. Danny - Test Drive (Nitrous Oxide Mix)
3.ID
4.Avenger - Pegasus (Original Mix)
5. interview
6.Sunny Lax - Mique (Original Mix)
7 Accadia - Blind Visions (Accadia Club Mix)
8 ID
9 Lange - Out of the Sky (ID Remix)
10 id
11 Duderstadt & Store n Forward - Broken (Nitrous Oxide Remix)
12 id
http://rapidshare.com/fil(...)Oxide_15-11-2008.mp3quote:Op maandag 17 november 2008 21:21 schreef Veersesmurf het volgende:
[..]
Volgens mij is dat Airwave vs. Ferry Taylewel een geweldige openingsplaat
Niet zoveel bijzonders inderdaad. Baslijn past niet zo goed vind ik.quote:Op donderdag 20 november 2008 08:06 schreef Mr_DG het volgende:
Wat vinden jullie van de nieuwe Tiesto??
Vind t niet zoveel bijzonders.
Komt er dan een leuke plastic cdj bij?quote:Activision brengt volgend jaar mogelijk een DJ-spel uit met DJ Tiėsto in de hoofdrol. De uitgever zou een overeenkomst met de muzikant hebben gesloten voor een speciale Tiėsto-versie van DJ Hero.
Het nieuws over het DJ-spel is afkomstig van DJ Tiėsto zelf, die in een nieuwsbrief aangeeft erg enthousiast over de samenwerking met Activision te zijn, zo meldt Computer and Videogames. Volgens de nieuwsbrief zal Activision een speciale versie van DJ Hero rond DJ Tiėsto uitbrengen, zoals dat ook met Guitar Hero gebeurde, waarvan speciale versies rond de bands Aerosmith en Metallica zijn ontwikkeld. "Dit is een geweldige manier om mensen kennis te laten maken met DJ'ing. Ik denk dat veel mensen erachter zullen komen dat het niet zo makkelijk is als het lijkt", aldus Tiėsto in de nieuwsbrief.
De geruchten dat Activision bezig is met het DJ-spel lopen al sinds het bedrijf in februari de naam 'DJ Hero' liet vastleggen. Hoewel een aankondiging uitbleef, gingen diverse media ervan uit dat er een Guitar Hero-achtig spel aan zat te komen, maar dan voor mensen die DJ willen spelen. Activision reageerde destijds met het commentaar dat het bedrijf niet ingaat op geruchten, maar het Guitar Hero-ontwikkelteam bevestigde al eens dat Activision inderdaad DJ Hero in ontwikkeling heeft.
krijg ik die dan voor mijn verjaardag/in mijn schoen/onder de kerstboom oom Hans?!quote:Op vrijdag 21 november 2008 15:42 schreef hp22 het volgende:
[..]
Komt er dan een leuke plastic cdj bij?
je kan zeggen wat je wil, maar het is wel weer supervet dat de o-zo normaal gebleven jongen uit het dorpje breda dit bereikt!quote:Op vrijdag 21 november 2008 15:42 schreef hp22 het volgende:
[..]
Komt er dan een leuke plastic cdj bij?
quote:Op vrijdag 21 november 2008 18:23 schreef hp22 het volgende:
Wat ooit begon met een simpel bootlegje in Westervoort kwam via Buren (Beat), Boedapest, Armin (ASOT) bij diverse mensen terecht, waaronder Agnelli & Nelson. Ik hoorde dat ze m een keer in Zweden gedraaid hebben maar daar was ik helaas niet bij. Nu weet ik zeker dat ze m hebben want check dit:
En er zijn nog een stuk of 4 filmpjes van te vinden, ik voel me vereerd![]()
quote:Op vrijdag 21 november 2008 18:09 schreef Veersesmurf het volgende:
Voorspelbare reactie, maar plaats hem toch![]()
Die is gelukkig wel in veel tracklisten te vinden als 'Extrema Edit' maar zo blijft het een beetje underground hčquote:Op vrijdag 21 november 2008 19:19 schreef Prosac het volgende:
[..]
Je hebt toch wel even je artiesten-naam gekoppeld aan die bootleg he.
HP22 Zocalo Bootleg_Fixed.mp3
[..]
![]()
Ben ook al bijzonder benieuwd naar dat nieuwe typetje in Draadstaal. Een dj.
Fucking dik kippenvel zeg.... Blijft echt zo'n verschrikkelijk dikke bootlegquote:Op vrijdag 21 november 2008 18:23 schreef hp22 het volgende:
Wat ooit begon met een simpel bootlegje in Westervoort kwam via Buren (Beat), Boedapest, Armin (ASOT) bij diverse mensen terecht, waaronder Agnelli & Nelson. Ik hoorde dat ze m een keer in Zweden gedraaid hebben maar daar was ik helaas niet bij. Nu weet ik zeker dat ze m hebben want check dit:
En er zijn nog een stuk of 4 filmpjes van te vinden, ik voel me vereerd![]()
Tomaz en ik zijn inmiddels volledig bekwaam in het geven van DJ Workshopsquote:Op vrijdag 21 november 2008 15:46 schreef DreamAway het volgende:
[..]
krijg ik die dan voor mijn verjaardag/in mijn schoen/onder de kerstboom oom Hans?!![]()
![]()
![]()
kan ik eindelijk leren draaien
Jezus, das echt heel vet ja!quote:Op zaterdag 22 november 2008 14:36 schreef jackson het volgende:
[..]
Fucking dik kippenvel zeg.... Blijft echt zo'n verschrikkelijk dikke bootleg![]()
Extre(e)m(a) vette dikke hulde en zo
Wel vet idd, maar toch zou ik die filmpjes er af laten halen i.v.m. schending van auteursrechten e.d.quote:Op zaterdag 22 november 2008 17:21 schreef Tomaz het volgende:
[..]
Jezus, das echt heel vet ja!Respect!!
Zijn naam staat er dan ook bij. Vergeef die mensen het.quote:Op zaterdag 22 november 2008 17:30 schreef Veersesmurf het volgende:
[..]
Wel vet idd, maar toch zou ik die filmpjes er af laten halen i.v.m. schending van auteursrechten e.d.![]()
1 van de reacties: This is one of the best mashup made by Armin Van Buuren
Dat doe ik met veel plezierquote:Op zaterdag 22 november 2008 17:33 schreef Prosac het volgende:
[..]
Zijn naam staat er dan ook bij. Vergeef die mensen het.
Ik blijf niet aan de gang met verbeteren, ze zoeken t maar uitquote:Op zaterdag 22 november 2008 17:33 schreef Prosac het volgende:
[..]
Zijn naam staat er dan ook bij. Vergeef die mensen het.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |