Wat doen ze dan ? Wat bedoel je lastig vallen ?quote:Op woensdag 12 november 2008 22:17 schreef Hulp_Gevraagd het volgende:
nou ze laten zich heel soms zien, maar dan in rare vormen. zo zien ze er niet echt uit, maar er zijn best wel veel mensen die het kunnen zien, die vertelden er ook wel eens wat erover. ik nam het nooit serrieus aan totdat ik er lastig door werd gevallen!
nou bijv. ze laten rare dingen zien ik zeg maar ff wat ze laten zich als een slang zien dan oppeens als een kind en dan zijn ze weer weg. ze kunnen spelen met je gevoelens, gelukkig heb ik daar geen last meer van. gewoon rare verbeeldingen laten ze zien en dit gebeurt alleen op bepaalde plekken zoals me slaapkamer en me woonkamer. vroeger ook wel eens op school, toen kwam een lerares naar me toe die zei dat het een demoon is en dat ze ermee kon praten en dat ze het kon zien.quote:Op woensdag 12 november 2008 22:19 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Wat doen ze dan ? Wat bedoel je lastig vallen ?
nee een draak nooit hoezo?quote:Op woensdag 12 november 2008 22:21 schreef Buschetta het volgende:
Ik reageer toch serieus.
kan je ook draken zien ?
nee meestal zit ik ergens rustig en dan komen ze tevoorschijnquote:Op woensdag 12 november 2008 22:23 schreef muisje-eliza het volgende:
ben wel benieuwd hoe je dat ziet...loop je gewoon ergens en dan zie je er 1tje staan ofzo?
nee nee een bewegende slang die zomaar weer verdwijnt is geen afwijking aan de oogquote:Op woensdag 12 november 2008 22:28 schreef Billary het volgende:
Misschien een afwijking aan je ogen en dat je dan rare vormen ziet, waar je zelf dan iets in ziet? Beetje als in de wolken kijken, dan zie je ook altijd wel iets wat lijkt op een bepaald voorwerp etc.
Wel 1 in je hersenenquote:Op woensdag 12 november 2008 22:31 schreef Hulp_Gevraagd het volgende:
[..]
nee nee een bewegende slang die zomaar weer verdwijnt is geen afwijking aan de oog
Nee risperdal heb ik gehad als medicatie, maar ja er zijn veel dingen veranderd laatste tijd, maar ik heb het over 3 jaar terug bijv toen het op school begon, toen was alles 2 jaar heel normaal weinig van gemerkt.quote:Op woensdag 12 november 2008 22:41 schreef Beelzebufo het volgende:
Ondanks het feit dat ik zelf geen 'last' heb van demonen en er eerlijk gezegd ook niet zoveel waarde aan hecht wil ik toch reageren.
Niet gebaseerd op enige relevante kennis denk ik dat de demonen een uiting zijn van een dieper liggende zaak, waarvan je zelf wellicht (nog) niet bewust bent. Je geeft aan dat je bij een psychiater geweest bent en dat je pillen gehad hebt (gokje: Haldol?). Waar heb je naar gezocht? Is er in je leven iets heel erg veranderd?
sorry man je zit helemaal fout ik heb geen gevoelens en vooral geen angstgevoelensquote:Op woensdag 12 november 2008 23:14 schreef Michielos het volgende:
de slachtoffers van seriemoordenaars (die het konden navertellen) zagen vaker de seriemoordenaar van gedaante veranderen(soms ook in een demoon). Slachtoffer van Dahmer zag dat dahmer in allerlei gedaantes veranderde waaronder Charles Manson en een demoon , alsof hij al het kwaad van de wereld symboliseerde op dat moment. Nu is de link met wat jij meemaakt ver te zoeken en ik neem aan dat een slachtoffer een puur angstmoment meemaakt(wel appart te noemen), jdacht alleen dat ik mijn zegje even deed.
Kun je er iets meer over vertellen?(En ja, ik ben heel skeptisch maar ben altijd geinteresseerd in mijn medemens)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |