Als cadeautje voor jou jaquote:
Zal ik hebben: nog ff bestellen vanavond, is de site downquote:Op donderdag 13 november 2008 20:34 schreef schatje het volgende:
Discount code voor gratis shampoobar
bij Lush
Bij besteding vanaf ¤50 krijg je van 13 november tot en met 27 november een heerlijke shampoobar kado t.w.v. ongeveer ¤12 kado!
Webshop: www.lush.nl
Discount code Lush: Styletoday Discount Days
ze trekken snel in die massagebars vind ik. En shampoobar is weer specialer en zelf doet t meer voor mn haar dus ik vind t fijner jaquote:Op donderdag 27 november 2008 23:20 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Ze houdt niet van massage olie, omdat het 'plakkerig voelt'. Is er ook zoiets als een massage lotion ofzo, iets wat niet op de huid blijft liggen?
Oh en ik had een vloeibare shampoo gekozen, is een shampoo bar fijner?
Dankjewel voor de tipsquote:Op donderdag 27 november 2008 23:47 schreef MaJo het volgende:
Misschien is een butter cream iets voor haar? Dat is een zeepje met lotion erin, zodat je na het douchen geen bodylotion meer op hoeft te doenBijvoorbeeld Emperor of Ice Cream is erg lekker zacht
Met honing en vanille.
Als ze van kruidig houdt:
- Spice Curls
- Ruby Red Slipper bubble bar slice
- Christmas Party bubble bar slice
- Handy Gurugu handcreme
Wat voor soort haar heeft ze? Droog/vet, wil ze meer volume of juist minder? Meer glans?
Das wel waar, ik zal s kijken.. Het is ook een beetje omdat mn moeder een bril draagt en zonder bril niet zo veel ziet, en aangezien ze op mij lijkt denk ik dat als ik dr allemaal verschillende bars voor in de douche geef ze straks opbelt dat ze angel cake in dr haar heeft gesmeerd ofzoquote:Op vrijdag 28 november 2008 00:11 schreef Memento-Mori het volgende:
ze trekken snel in die massagebars vind ik. En shampoobar is weer specialer en zelf doet t meer voor mn haar dus ik vind t fijner ja
Echt waar? Ik vind juist van niet. Echt stukken beter dan de flessen massageolie (vind ik).quote:Op vrijdag 28 november 2008 00:11 schreef Memento-Mori het volgende:
ze trekken snel in die massagebars vind ik.
Dan zou ik voor seanik shampoo bar gaan of big. In beiden zit zeezout wat heel voedend is en je haar meer volume geeftquote:Op vrijdag 28 november 2008 17:30 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Dankjewel voor de tips![]()
Ze heeft vrij droog, kort haar wat vaak te slap hangt naar haar smaak. Ze wil volume maar geen te verzorgend spul (daarom gebruikt ze geen conditioners en maskers) omdat dan haar stylingproducten niet meer pakken. De glans krijgt ze daar ook al van dus dat zal haar niet zo uitmaken.
- honey de huppeldepup zeep - Honey I Washed the Kidsquote:Op zaterdag 29 november 2008 22:36 schreef Dipkip het volgende:
Ik heb een pakketje wat dwars door twee lagen verpakking heen de hele kamer lushy laat ruikenvriend is heel blij dat het een cadeautje is
![]()
Ik kan nu dus niet meer op de etiketjes kijken maar even uit mn hoofd heb ik:
- spice curls zeep
- honey de huppeldepup zeep
- iets interessants met modder zeep
- een heel zacht zeepje met amandel ofzo?
- een bruisbal met glitter en oranje en een beetje exotische geur
- marsibain in het bad gooi ding
- emotibomb met een poes er op (iets met hill in de naam?)
- van die tabletjes om een stoombadje van te maken
De rest weet ik niet meermaar tis een flinke mand vol, heb er wat kaarsjes bij gekocht en morgen ga ik het langsbrengen, ben heel benieuwd wat ze er van vind
en hoe snel ik terug ga voor mezelf
Omdat ze zegt heel zacht denk ik eerder aan een buttercream dus vandaarquote:Op maandag 1 december 2008 00:20 schreef Memento-Mori het volgende:
ik denk dat dat zeepje met amandelSnowcake
is
Wel doen.quote:Op zondag 30 november 2008 20:33 schreef Memento-Mori het volgende:
Blue skies neeeeeeeeeeeeeeeeniet doen hoor dipkip
das de enige geur die me deed kokhalzen onder de douche *brrr*
Fijn om te horen dat je er blij mee wasquote:Op zondag 30 november 2008 20:33 schreef Memento-Mori het volgende:
Blue skies neeeeeeeeeeeeeeeeniet doen hoor dipkip
das de enige geur die me deed kokhalzen onder de douche *brrr*
uit t flesje leek het wel me te vallern maar onder de douche alleen een half klein flesje snowfairy kreeg de stank weg brrrquote:Op maandag 1 december 2008 13:02 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Fijn om te horen dat je er blij mee was![]()
.
Ja die was hetquote:Op maandag 1 december 2008 00:20 schreef Memento-Mori het volgende:
ik denk dat dat zeepje met amandelSnowcake
is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |