quote:Op maandag 17 november 2008 15:59 schreef BB-boy het volgende:
Vorige week was het NEC international, de week ervoor Utrecht international en de weken daarvoor feyenoord international. Je kunt dus niet van het programma zeggen dat ze de clubs buiten de traditionele top drie niet behandelen.
Leuk ik zag ze nog een praatje maken in de 32ste minuut.quote:Op maandag 17 november 2008 16:36 schreef Kopbal het volgende:
Misschien dat ik een mailtje stuur hoe het voor hem was om tegen Biseswar te spelen.
Gregory is een nogal verlegen type voor de camera's ja.quote:Op maandag 17 november 2008 16:25 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Ben bang dat Van der Wiel niets te vertellen heeft. Toch maar even kijken.
Hehe, toch best grappig. Johan pakt het ook wel grappig op.quote:Op woensdag 12 november 2008 20:01 schreef shroomer het volgende:
Flauwe telefoonhumor:
Derksen en Borst worden hier nietsvermoedend met mekaar doorverbonden
http://dl.getdropbox.com/(...)0Johan%20Derksen.mp3
![]()
En hier Derksen met Smeets
http://dl.getdropbox.com/(...)%20Mart%20Smeets.mp3
!!
Dat zit er dik in, meestal herhaalt hij nog eens wat hij ook in Beste Johan heeft gezegdquote:Op maandag 17 november 2008 21:11 schreef maril het volgende:
Ik voorspel dat Johan Lazovic gaat fileren en terecht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |