Een flink deel is naar dorpen en steden rondom Detroit getrokken (die zijn best welvarend voor een groot deel) en een ander deel zal naar andere delen van het land getrokken zijn.quote:Op zaterdag 7 september 2013 15:59 schreef Comp_Lex het volgende:
Waar zijn de mensen die daar oorspronkelijk woonden?
quote:De Amerikaanse president Barack Obama wil 320 miljoen dollar (237 miljoen euro) uittrekken om de failliete stad Detroit te helpen. Het geld is onder meer bedoeld om meer agenten en brandweerlieden naar de stad te halen en het transportsysteem te verbeteren. .
Detroit draaide ooit volledig op de auto-industrie in de stad, maar werd zwaar getroffen door onder meer de globalisering en de crisis. Het inwonertal halveerde ruim, van 1,8 miljoen rond circa 1950 tot 700.000 nu, en in juli werd de stad failliet verklaard. De stad kampt met onbetrouwbare buslijnen, kapotte straatverlichting en lange wachttijden op politie of ambulances. Het duurt bijna een uur voordat de politie komt, terwijl dat landelijk gemiddeld 11 minuten is.
Het Witte Huis maakt onder meer 150 miljoen dollar vrij voor de sloop van vervallen panden en het opknappen van wijken. De stad telt bijna 150.000 verlaten woningen of terreinen waar woningen stonden.De Amerikaanse federale overheid was eerst van plan de stad niet te hulp te schieten, maar komt daar nu op terug.
Vandaag spreken daarom de gouverneur van de staat Michigan, Rick Snyder, de bewindvoerder van Detroit, Kevyn Orr en burgemeester Dave Bing met een grote delegatie uit Washington. Daarmee zijn onder anderen minister Eric Holder van Justitie, Shaun Donovan van Ruimtelijke Ordening en Anthony Foxx van Transport naar 'Motor City' gekomen.
Detroit werd in 1701 door een Fransman gesticht en werd na 95 jaar onderdeel van de VS. In de 19e eeuw beleefde de stad een spectaculaire industriële groei, onder meer met het begin van de auto-industrie. Die bloeide tot in de jaren 50 van de 20e eeuw, toen de neergang inzette. De crisis van 2008 was de nekslag voor twee van de drie overlevers uit die industrie, GM en Chrysler. Ze werden door de overheid overeind gehouden. De Amerikaanse auto-industrie leeft ondertussen weer op, maar niet in Detroit.
http://www.volkskrant.nl/(...)illiet-Detroit.dhtml
quote:The Fight to Save Detroit’s Art Museum
A potential breakthrough deal could keep the bankrupt city's art collection off the auction block
In a bankrupt city of well-documented woes like blighted houses, broken streetlights and persistent crime, few issues have galvanized residents like the possibility that the Detroit Institute of Arts could be stripped of its treasures.
twitter:NathanBomey twitterde op donderdag 23-01-2014 om 00:51:04Details on Judge Rhodes warning Detroit, creditors not to resort to "defiant swagger" and to start productive talks: http://t.co/zWRbfBkH6U reageer retweet
Ook alleen maar in wat stukjes gewilde locaties downtown.quote:Op donderdag 30 januari 2014 18:12 schreef arjan1112 het volgende:
30-40% huurverhoging in Detroit.
http://business.time.com/(...)e-now/?iid=obnetwork
En naar trailer parks.quote:Op zaterdag 7 september 2013 18:59 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Een flink deel is naar dorpen en steden rondom Detroit getrokken (die zijn best welvarend voor een groot deel) en een ander deel zal naar andere delen van het land getrokken zijn.
Je refereert naar een artikel van vijf jaar geleden... Hoe is de stand nu?quote:Op donderdag 27 februari 2014 13:59 schreef arjan1112 het volgende:
Steden met de meeste leegstand
1 Las Vegas 5%
2 Detroit 4%
3 Atlanta
Boston en New York doen het goed. in Hawaii is de leegstand het laagst
http://www.forbes.com/200(...)ate_0212_cities.html
Indianapolis gaat ook lekker.quote:Op donderdag 27 februari 2014 14:56 schreef arjan1112 het volgende:
maar weinig veranderd
http://www.usatoday.com/s(...)doned-homes/2447613/
Klinkt gek, maar best indrukwekkende pics.quote:Op donderdag 3 april 2014 20:11 schreef Perrin het volgende:
Completely Surreal Photos Of America’s Abandoned Malls
Enigszins in de sfeer van dit topic..
Mooi decor voor een zombiefilmquote:Op vrijdag 4 april 2014 07:00 schreef Halcon het volgende:
[..]
Klinkt gek, maar best indrukwekkende pics.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |