whoehahahahahahahahahahahahahahahaha Gijs fantastischquote:Op vrijdag 7 november 2008 13:54 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik drink overigens niet eens koffie
Zet je aan het denken he,.............quote:
Goeie postbus 55 reklame zoiets.quote:Op vrijdag 7 november 2008 13:55 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Zet je aan het denken he,.............
Je zal zien dat ik in een week tijd dat draaiding al in mn handen hou ofzoquote:Op vrijdag 7 november 2008 13:51 schreef Chocobo het volgende:
Handboeien en een kerstmuts
Gijsjes
[ afbeelding ]
WTF. Gewoon uitstappen ookquote:Op vrijdag 7 november 2008 14:05 schreef Bastard het volgende:
[..]
Die is ook heftig ja
Deze dan!!
Ik zat echt met mn mond open te kijken
quote:Op vrijdag 7 november 2008 14:05 schreef Bastard het volgende:
[..]
Die is ook heftig ja
Deze dan!!
Ik zat echt met mn mond open te kijken
quote:Op vrijdag 7 november 2008 14:20 schreef VonHinten het volgende:
Die brandweerman checkt of ze nog warm is zodat ie er nog een keer overheen kan gaan.
Je zal achterin die bus zittenquote:
In pak ook hequote:Op vrijdag 7 november 2008 14:16 schreef Strolie75 het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)bij_de_gemeente.html
quote:Hij speelt geen gekopieerde spellen, maar verder is ie helemaal oke.
Maar verder is die OKquote:Op vrijdag 7 november 2008 16:50 schreef Notorious_Roy het volgende:
Gelezen in V&A, over een aangeboden PS2:
[..]Omgekeerde wereld mensen... Omgekeerde wereld.
Ik werd gek Gijsquote:Op vrijdag 7 november 2008 17:35 schreef Bastard het volgende:
[..]
Oh Mijn God.. die heeft ze goed hangen!
Wel goed. Eerste gesprek gehad. Maar het is nog even kijken of er van beiden kanten een match. Ik heb het gevoel dat zij iemand willen die meteen zelfstandig kan meedraaien, terwijl ik wel een stukje begeleiding verwacht omdat ik uit een andere sector en uit een ongestructureerd bedrijf kom.quote:Op vrijdag 7 november 2008 14:56 schreef Bastard het volgende:
[..]
Hoe was je gesprek bij de bank eik?
Braviaquote:Op vrijdag 7 november 2008 18:26 schreef Strolie75 het volgende:
%#^@#^%@^#$%^$@&*#$&^#^&%@^&$@&^$@&*&$*@&$![]()
![]()
Ik heb een groene verticale streep door het beeld van mijn TV.![]()
![]()
Yep.quote:Op vrijdag 7 november 2008 18:57 schreef Chocobo het volgende:
Bravia
Maar serieus Gijs,.... dat is echt kut. Ik hoop dat je nog garantie hebt? Is het bij zowel TV via scart als op de consoles via HDMI/component?
Echt een column of row,... en meer een streepje? Las ooit dat het de green stripe of death genoemd wordt en dat het een bekend probleem is.quote:Op vrijdag 7 november 2008 19:02 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Yep.
TV is bijna 2 jaar oud. Morgen BCC maar eens bellen.
Nee, het is echt een flinterdun streepje. Bij een donkere achtergrond zie je het niet eens.quote:Op vrijdag 7 november 2008 19:03 schreef Chocobo het volgende:
Echt een column of row,... en meer een streepje? Las ooit dat het de green stripe of death genoemd wordt en dat het een bekend probleem is.
Ah das fuckedquote:Op vrijdag 7 november 2008 19:07 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Nee, het is echt een flinterdun streepje. Bij een donkere achtergrond zie je het niet eens.
En toch wil ik een PS3quote:Op zaterdag 8 november 2008 00:16 schreef Chocobo het volgende:
Die anti-aliasing problemen op de PS3,...... ik snap dat niet hoor. Ze zijn bijna gelijk, maar ik vind de 360 versie weer mooier dan de PS3 versieCheck de Fallout comparison video op Eurogamer! Als je er op let ga je je bijna irriteren aan de PS3 kartels!! Ik vind de PS3 versie ook kouder,........
PS3 exhibits the biggest perceptible technical handicap with the omission of any form of anti-aliasing whatsoever.
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=285507
Xbox 360
[ afbeelding ]
PS3
[ afbeelding ]
En dan Lips,.... je zou denken dat Sony in ieder geval zou gaan scoren met Singstar,... en volgens Eurogamer faalt Sony ook daar,.... aangezien Lips zoveel meer potentie heeft! Mij boeit de game niet maar de markt is groot. Lees hier hoe Singstar uiteindelijk faalt tegenover Lips,.............. ik snap dat niet hoor,....
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=284068
[ afbeelding ]
De PS3 begint in mijn ogen een serieuze fail te worden. Wil FFXIII ook gewoon op de 360,.... en begin me serieus af te vragen waarom ik de PS3 niet uit het raam flikker of op marktplaats zetWat een onding,....
FAIL
[ afbeelding ]
Ding kost nog een vermogen ook, terwijl een echte console al voor 149 Euro in de winkel ligt
Wat is die griet in de rode jurk lekker zeg,................ godverdegodver,................quote:Op zaterdag 8 november 2008 23:33 schreef kepler het volgende:
@B.
Dat filmpje van de GP van Brazilie op F1.com moet je echt even zien![]()
http://f1.com/ (geen directe link mogelijk helaas).
Die monteur die aan de vader van Massa verteld dat het niet is gelukt slaat vlak daarna de halve pitbox aan diggelen![]()
quote:Op zaterdag 8 november 2008 23:33 schreef kepler het volgende:
@B.
Dat filmpje van de GP van Brazilie op F1.com moet je echt even zien![]()
http://f1.com/ (geen directe link mogelijk helaas).
Die monteur die aan de vader van Massa verteld dat het niet is gelukt slaat vlak daarna de halve pitbox aan diggelen![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
quote:Op zondag 9 november 2008 15:54 schreef Strolie75 het volgende:
Even klaar met Fable 2 en de360
. Maar Valkyria Chronicles
OMG OMG OMG OMG serieus....wat een spel!
Wat doet je 360 GijsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.? En wat is er met Fable?
A discovery is said to be an accident meeting a prepared mind.
Fable 2 gaf tijdens mijn eerste playthrough geen enkel probleem. En nu aan de lopende band vastlopers. DVD is ook licht bekrast. Ik heb mijn oorspronkelijke 360 toentertijd opgestuurd vanwegen DRE's, en deze er voor teruggekregen. Maar volgens mij is deze 360 nu ook op zijn laatste benen.quote:Op zondag 9 november 2008 16:15 schreef Chocobo het volgende:
Wat doet je 360 Gijs? En wat is er met Fable?
Ik denk dat ik volgende week twee gruwelijke dikke pikken in mijn anus ga voelen! Die van M$ en die van $ony.quote:Op zondag 9 november 2008 16:33 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Fable 2 gaf tijdens mijn eerste playthrough geen enkel probleem. En nu aan de lopende band vastlopers. DVD is ook licht bekrast. Ik heb mijn oorspronkelijke 360 toentertijd opgestuurd vanwegen DRE's, en deze er voor teruggekregen. Maar volgens mij is deze 360 nu ook op zijn laatste benen.Ik denk dat het binnenkort toch echt tijd wordt voor een nieuwe (Premium).
Maar ik wacht even tot ik meer duidelijkheid heb over wat het gebrek bij mijn HDTV mij gaat kosten. Fabrieksgarantie van Sony is natuurlijk maar 12 mnd.
Ik denk dat ik volgende week twee gruwelijke dikke pikken in mijn anus ga voelen! Die van M$ en die van $ony.![]()
![]()
![]()
Op zich heb ik er niet zoveel moeite mee om even met Fable 2 te stoppen. Ik heb net de kroeg kunnen kopen in Bowerstone. Als ik hem straks weer eens opstart heb ik meteen mucho gold.![]()
Net begonnen met Valkyria Chronicles. En werkelijk fantastisch!Net een kleurboek wat te leven komt! En nog best pittig. Ik ben bij de 2e missie al 3x afgegaan.
Demo van Mirror's Edge beviel me ook erg goed moet ik zeggen. Moest denken aan een first person Prince of Persia.
Ik denk dat ik mijn multiconsole games voortaan toch maar op de PS3 ga halen. Misschien wat meer kartels, maar zeker stillere en betrouwbardere hardware.
Qua games, online experience en kwaliteit van de games is het zeker de beste console. Alleen jammer dat die hardware zo brak is.quote:Op zondag 9 november 2008 16:41 schreef Chocobo het volgende:
Zolang de garantie goed is ben ik zelf echt 360 fan. Ik ben altijd goed en netjes geholpen,... en binnen twee weken. Heb ook zin in het nieuwe dashboard,... met de HDD installs zijn we van alle problemen af. Mijn vooralsnog draait met 360 als een tiet.
Uncharted, Metal Gear Solid 4, Valkyria Chronicles. Ik vind het toch wel een goede console. En de hardware is kwalitatief fantastisch! Ergens toch wel respect voor Sony dat ze er niet voor hebben gekozen om de prijs te drukken door de PS3 samen te stellen met goedkope onderdelen.quote:Met Sony ben ik klaar,.... maar dat ik echt een persoonlijk iets. Zelfs de PS3 hoesjes beginnen me nu al tegen te staan,... merk dat ik er echt klaar mee ben! Als White Knight Stories of hoe dat ook heet tegenvalt verkoop ik hemHet is een schaduw van de PS2,.... ik zeg het je!
Nee Gijs, ligt netjes plat en de warmte kan ook goed weg.quote:Je hebt je 360 toch niet verticaal staan hoop ik Gijs?
quote:Op zondag 9 november 2008 16:41 schreef Chocobo het volgende:
Met Sony ben ik klaar,.... maar dat ik echt een persoonlijk iets. Zelfs de PS3 hoesjes beginnen me nu al tegen te staan,... merk dat ik er echt klaar mee ben! Als White Knight Stories of hoe dat ook heet tegenvalt verkoop ik hemHet is een schaduw van de PS2,.... ik zeg het je!
Whahhaa, nog geen 3 dagen binnenquote:Op zondag 9 november 2008 16:46 schreef Strolie75 het volgende:
[CENTRAAL] Xbox 360-games verkoop/ruil topic deel 30
OMG Gijsquote:Op zondag 9 november 2008 16:46 schreef Strolie75 het volgende:
[CENTRAAL] Xbox 360-games verkoop/ruil topic deel 30
Gijs, jij hebt een 60 GB toch? Als je 'm verkoopt neem ik je PS3 wel over!quote:Op zondag 9 november 2008 16:41 schreef Chocobo het volgende:
Met Sony ben ik klaar,.... maar dat ik echt een persoonlijk iets. Zelfs de PS3 hoesjes beginnen me nu al tegen te staan,... merk dat ik er echt klaar mee ben! Als White Knight Stories of hoe dat ook heet tegenvalt verkoop ik hemHet is een schaduw van de PS2,.... ik zeg het je!
Is goed,... ik hou je op de hoogte. Heb inderdaad een 60GB versie. Ding draait als een tiet,... maar ja,... er zit ook maar 100 uur gameplay opquote:Op zondag 9 november 2008 18:02 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Gijs, jij hebt een 60 GB toch? Als je 'm verkoopt neem ik je PS3 wel over!
60 GBquote:Op zondag 9 november 2008 18:13 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Is goed,... ik hou je op de hoogte. Heb inderdaad een 60GB versie. Ding draait als een tiet,... maar ja,... er zit ook maar 100 uur gameplay op
Uncharted 2 - (Duurt nog 2 jaar)quote:Op zondag 9 november 2008 18:28 schreef Strolie75 het volgende:
PS3 verkopen? Nooit!
Uncharted 2
Final Fantasy XIII
God of War 2
Nieuw prject van team ICO
Alleen voor de 4 hou ik hem al.
Eensch, alleen ik zal mijn PS3 niet zo snel verkopen...quote:Op zondag 9 november 2008 16:41 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ik denk dat ik volgende week twee gruwelijke dikke pikken in mijn anus ga voelen! Die van M$ en die van $ony.![]()
![]()
![]()
Moest hier zo hard om lachen Gijs
Zolang de garantie goed is ben ik zelf echt 360 fan. Ik ben altijd goed en netjes geholpen,... en binnen twee weken. Heb ook zin in het nieuwe dashboard,... met de HDD installs zijn we van alle problemen af. Vooralsnog draait mijn 360 als een tiet.
Met Sony ben ik klaar,.... maar dat ik echt een persoonlijk iets. Zelfs de PS3 hoesjes beginnen me nu al tegen te staan,... merk dat ik er echt klaar mee ben! Als White Knight Stories of hoe dat ook heet tegenvalt verkoop ik hemHet is een schaduw van de PS2,.... ik zeg het je!
Je hebt je 360 toch niet verticaal staan hoop ik Gijs?
quote:Op zondag 9 november 2008 18:50 schreef Strolie75 het volgende:
Ken je dat? Dat er naar je gevoel allemaal kleine dingen kut gaan in je leven? Dingen die je eigenlijk moet kunnen relativeren omdat 70-80% van de wereld echte shit als oorlog, ziekte, honger en armoede heeft? Maar dat het gewoon niet lukt!
Dat is tot nu toe 'de' reden dat ik hem nog niet weg wil doen. Maar ja,... om nou 25 Euro voor een film te betalenquote:Op zondag 9 november 2008 21:04 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Eensch, alleen ik zal mijn PS3 niet zo snel verkopen...
Prima Blu ray speler namelijk... voorderest gebruik ik hem amper.
Nee, heb hem wl op de E3 geprbeerd. Spel is retemoeilijk...echt te frustrerend gewoon. Het ziet er geweldig, uit, maar het is te old school voor me.quote:Op maandag 10 november 2008 00:48 schreef Notorious_Roy het volgende:
Oh Strolie? Had jij Ultimate Ghosts 'n Goblins voor de PSP al 'ns gespeeld? Hij is nu 15-16 euro overal (Play.com bijv) en het lijkt me wel tof om weer 'ns een PSP game te spelen als ik strax klaar ben met DQIV op de DS. (Alleen de eindbaas nog)
Ja, vandaag voelt weer een stuk beter.quote:Op zondag 9 november 2008 21:08 schreef Quinny het volgende:
Maar ik denk dat iedereen dat wel eens heeft. Soms heb ik ook wel eens het gevoel dat de hele wereld tegen me is. Een nachtje goed slapen doet wonderen
Ik ben benieuwd hoe het allemaal loopt Gijs. Laat het ons weten zodat ik mijn'point and laugh' expression weer eens kan gebruikenquote:Op maandag 10 november 2008 06:54 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Ja, vandaag voelt weer een stuk beter.Ook omdat ik er vandaag wat aan kan doen (werken, bellen, dingen opsturen, etc.).
Thanks
Ik heb net melk gekookt,.... geklopt,... twee klontjes bruine suiker en een Senseo bak er overheen,... heerlijk!quote:
Gijs doe eens normaal, mannen drinken zwarte koffiequote:Op maandag 10 november 2008 08:04 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ik heb net melk gekookt,.... geklopt,... twee klontjes bruine suiker en een Senseo bak er overheen,... heerlijk!
quote:Op zondag 9 november 2008 22:43 schreef Chocobo het volgende:
FC2 uit(37 uur
)
Meesterlijk,............. irritaties genoeg,.... maar damn wat een spel!!
Handboeien altijd leuk.quote:Op maandag 10 november 2008 08:05 schreef Chocobo het volgende:
Die postbode van de week,.... als hij in de verpakking kon kijkenHier meneer,... uw handboeien en koffiezetapparaat
Nee,... alleen 2x een wit scherm toen mijn pillen op waren! Het (gameplay) einde is erg cool,... het eindfilmpje is er amperquote:Op maandag 10 november 2008 08:07 schreef gijsje79 het volgende:
[..]
Nog vlot gedaan, zit nu ergens rond de 82% en rond de 40 uur gespeeld.
Nog last gehad van vastlopers, tijdens save games?
Deze week CoD5.quote:Op maandag 10 november 2008 08:09 schreef Bastard het volgende:
Ik heb toch best spijt van mn FC2 aankoop.... tis geloof ik niet mn spel
Hele weekend zitten Halo'en, zegt voldoende.
Ok had wel gehoopt dat je later nog wel dingen kon doen zoals die diamanten zoeken.quote:Op maandag 10 november 2008 08:09 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Nee,... alleen 2x een wit scherm toen mijn pillen op waren! Het (gameplay) einde is erg cool,... het eindfilmpje is er amper,.... maar maak af wat je wilt afmaken,.. je kan niet meer terug om te free-roamen!
Ik ookquote:Op maandag 10 november 2008 08:11 schreef gijsje79 het volgende:
[..]
Ok had wel gehoopt dat je later nog wel dingen kon doen zoals die diamanten zoeken.
Je had moeten wachten op Fallout Gijs,..... ik zei het nog,... nog maar een week! Dat is wel een spel voor je hoor,..... godverquote:Op maandag 10 november 2008 08:09 schreef Bastard het volgende:
Ik heb toch best spijt van mn FC2 aankoop.... tis geloof ik niet mn spel
Hele weekend zitten Halo'en, zegt voldoende.
Jaaa, tis wel goed met je enthausiasmequote:Op maandag 10 november 2008 08:19 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Je had moeten wachten op Fallout Gijs,..... ik zei het nog,... nog maar een week! Dat is wel een spel voor je hoor,..... godverZit er maar 3 uur in ofzo, maar volgens mij is dit mijn GOTY!
quote:Op maandag 10 november 2008 08:24 schreef Bastard het volgende:
[..]
Jaaa, tis wel goed met je enthausiasme
quote:Op maandag 10 november 2008 08:24 schreef Bastard het volgende:
[..]
Jaaa, tis wel goed met je enthausiasme
Ik vermoed dat M$ en Sony die gaan gebruiken...in combinatie met de plassende hond.quote:Op maandag 10 november 2008 07:48 schreef Chocobo het volgende:
Ik ben benieuwd hoe het allemaal loopt Gijs. Laat het ons weten zodat ik mijn'point and laugh' expression weer eens kan gebruiken
Die komt in het voorjaar wel een keer. Tegen die tijd waarschijnlijk ook een stuk goedkoper.quote:Op maandag 10 november 2008 08:18 schreef Bastard het volgende:
http://www.eurogamer.nl/tv_video.php?playlist_id=16930
Ik vermaak me nog wel even prima met Valkyria Chronicles. Is niet voor iedereen, maar ik vind het fantastisch! En daar gaat het eigenlijk om! Eigenlijk is het een goede zaak: we gamen allemaal andere spellen, maar genieten wel! Ik vind het ook leuk om jullie verhalen en ervaringen te lezen.quote:Op maandag 10 november 2008 08:46 schreef Bastard het volgende:
Nee laat mij maar gewoon fun racen en Halo spelen dat is beter.. in Januari komt een nieuwe mappack uit voor Halo, wat wederom een impuls zal gaan geven. Plus komt er ergens Q1 nog een leuke echte racer uit, naam ff kwijt als ik het volgend jaar maar weet
whahahaha,.. nee ik heb het gemist. Ben de heksenjacht zat enzo,... ben TV zat! Proest,... die Joram,... mannetje hoor.quote:Op maandag 10 november 2008 08:50 schreef Strolie75 het volgende:
Iemand gister nog naar Peter R. gekeken? Ik laas op telegraaf.nl dat Joram alweer zijn biezen heeft gepakt.
Dat is toch het shellshaded oorlog spel ?quote:Op maandag 10 november 2008 08:48 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Ik vermaak me nog wel even prima met Valkyria Chronicles. Is niet voor iedereen, maar ik vind het fantastisch! En daar gaat het eigenlijk om! Eigenlijk is het een goede zaak: we gamen allemaal andere spellen, maar genieten wel! Ik vind het ook leuk om jullie verhalen en ervaringen te lezen.
Nee man, viel in slaap na het eerste half uur .. kan mij die kerel nou schelen.. hoop dat jusitie thailand hem bij zn ballen pakt.quote:Op maandag 10 november 2008 08:50 schreef Strolie75 het volgende:
Iemand gister nog naar Peter R. gekeken? Ik laas op telegraaf.nl dat Joram alweer zijn biezen heeft gepakt.
Ja, turn-based strategy Japanse RPG. Je moet er van houden.quote:Op maandag 10 november 2008 08:52 schreef Bastard het volgende:
Dat is toch het shellshaded oorlog spel ?
Ja precies, je moet toch gamen waar je het meeste plezier in hebt natuurlijk
Ik moet ff kijken.. had ook mensen beloofd om kaarten te leggen.quote:Op maandag 10 november 2008 09:20 schreef Magneet het volgende:
B. vanaaf doe ike erst ff uurtje leren en daarna weer halo
Ik heb nog niets binnenquote:Op maandag 10 november 2008 08:05 schreef Chocobo het volgende:
Die postbode van de week,.... als hij in de verpakking kon kijkenHier meneer,... uw handboeien en koffiezetapparaat
Ah, Sjo was in z'n glazen bol aan het kijken?quote:Op maandag 10 november 2008 10:12 schreef Bastard het volgende:
[..]
Nee, vrijdag pas besteld Gijs.. zal van de week wel worden dan
Ik zou eerlijk gezegd niet weten wie ik blij kan maken met een KZAquote:Op maandag 10 november 2008 10:24 schreef Bastard het volgende:
Ik denk dat ik hem meteen inpak in inpakpapier, scheelt me weer een kadoo met de kerst
Gears 2 is mijn GOTY in ieder geval!quote:Op maandag 10 november 2008 08:19 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Je had moeten wachten op Fallout Gijs,..... ik zei het nog,... nog maar een week! Dat is wel een spel voor je hoor,..... godverZit er maar 3 uur in ofzo, maar volgens mij is dit mijn GOTY!
Heb de steel edition binnen,.... maar hij blijft gesealed totdat Surfer geld heeft om hem te halenquote:Op maandag 10 november 2008 11:43 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Gears 2 is mijn GOTY in ieder geval!
hoe ist eik met dat waterhoofd? 't wordt tijd dat hij ook weer eens hier komt buurten net als die negerquote:Op maandag 10 november 2008 13:01 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Heb de steel edition binnen,.... maar hij blijft gesealed totdat Surfer geld heeft om hem te halenOver 1 a 2 weken game ik hem
Goed,..... ook al weer een jaar pappa. Net als Le Negre,....quote:Op maandag 10 november 2008 13:19 schreef Magneet het volgende:
[..]
hoe ist eik met dat waterhoofd? 't wordt tijd dat hij ook weer eens hier komt buurten net als die neger
neger heb ik nog wel wat van gezien ja via zijn Hyves.quote:Op maandag 10 november 2008 13:24 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Goed,..... ook al weer een jaar pappa. Net als Le Negre,....
Jij nog voor een 3e of ben je even klaarquote:
Oh het kriebelt wel hoorquote:Op maandag 10 november 2008 13:35 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Jij nog voor een 3e of ben je even klaar![]()
Dat werkt altijd zo met grote TV's, Sony repareert en de BCC heb je eigenlijk alleen nodig om de kosten te declareren als je verlengde garantie hebt. Veel makkelijker ook, hoef je de TV niet mee te slepen naar de BCC (iets dat mensen bij de Makro soms wel doen, komen ze met 42" aan bij de baliequote:Op maandag 10 november 2008 14:12 schreef Strolie75 het volgende:
Ook even naar BCC gebeld in verband met mijn defecte TV, en zij verwezen me door naar Sony.Op hun website wel vrij makkelijk een aanvraag voor reparatie kunnen invullen. Benieuwd wanneer ik wat hoor.
De garantie moet ik ook nog achteraan. Sony geeft slechts één jaar fabrieksgarantie. BCC verschuilt zich hierachter maar bied wel verlengde garantie aan, wat ik dus niet heb. Formeel heb ik dus geen garantie omdat de TV nu bijna twee jaar oud is.quote:Op maandag 10 november 2008 14:15 schreef Notorious_Roy het volgende:
Dat werkt altijd zo met grote TV's, Sony repareert en de BCC heb je eigenlijk alleen nodig om de kosten te declareren als je verlengde garantie hebt. Veel makkelijker ook, hoef je de TV niet mee te slepen naar de BCC (iets dat mensen bij de Makro soms wel doen, komen ze met 42" aan bij de balieterwijl er thuisservice op zit
)
Je kunt je beroepen op die 'wet' ja, maar die dekt alleen materiaalkosten. Voorrijkosten, arbeidsloon, etc zit allemaal nog voor eigen rekening dan ja.quote:Op maandag 10 november 2008 14:25 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
De garantie moet ik ook nog achteraan. Sony geeft slechts één jaar fabrieksgarantie. BCC verschuilt zich hierachter maar bied wel verlengde garantie aan, wat ik dus niet heb. Formeel heb ik dus geen garantie omdat de TV nu bijna twee jaar oud is.
Maar, daarentegen, mag er volgens de wet van uitgaan dat een nieuw product een behoorlijke tijd probleemloos functioneert. De lengte van die periode staat niet vast, maar hangt onder meer af van het het soort product en de hoogte van de prijs. Van een duur product als een HDTV moet je toch minstens enkele jaren plezier kunnen hebben. Wettelijk heb ik als koper niets te maken met fabrieksgarantie. Ik sluit namelijk een koopovereenkomst met de verkoper, niet met de fabrikant. De verkoper is daarom verantwoordelijk voor de levering van een deugdelijke TV.
Hoe gaan jullie daar bij de Macro mee om Gijs?
Overigens ben ik van plan pas moeilijk te gaan doen over betalen ná de reparatie.
Als ik het zo online lees (Rechtshulp) dekt het alle kosten. Zelf al zou ik in de tussenperiode een TV moeten huren als vervanging.quote:Op maandag 10 november 2008 14:30 schreef Notorious_Roy het volgende:
Je kunt je beroepen op die 'wet' ja, maar die dekt alleen materiaalkosten. Voorrijkosten, arbeidsloon, etc zit allemaal nog voor eigen rekening dan ja.
Als je gewoon een beetje goed babbelt bij Sony, vriendelijk en teleurgesteld en een beetje boos, dan regelt Sony waarschijnlijk gewoon alles onder coulance.quote:Op maandag 10 november 2008 14:34 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Als ik het zo online lees (Rechtshulp) dekt het alle kosten. Zelf al zou ik in de tussenperiode een TV moeten huren als vervanging.
Ik handel het wel eerst met Sony af, en probeer de kosten daarna wel terug te halen bij BCC.
En anders schrijf ik een brief naar Kassa!
http://www.kieskeurig.nl/garantiequote:Op maandag 10 november 2008 14:34 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Als ik het zo online lees (Rechtshulp) dekt het alle kosten. Zelf al zou ik in de tussenperiode een TV moeten huren als vervanging.
Ik handel het wel eerst met Sony af, en probeer de kosten daarna wel terug te halen bij BCC.
En anders schrijf ik een brief naar Kassa!
Ik zeg wel dat ik een grote fan van de PS3 ben.quote:Op maandag 10 november 2008 14:38 schreef Notorious_Roy het volgende:
Als je gewoon een beetje goed babbelt bij Sony, vriendelijk en teleurgesteld en een beetje boos, dan regelt Sony waarschijnlijk gewoon alles onder coulance.
Dat is gelul. Maar als een dure TV na nog geen twee jaar gebreke vertoond mag ik er op zijn minst van uitgaan dat deze a. kosteloos wordt gemaakt en b. ik gedurende de reparatietijd een vervangend toestel krijg (desnoods een 37cm kampeer tv).quote:Op maandag 10 november 2008 14:47 schreef Notorious_Roy het volgende:
ConsumentensitesSerieus, sinds die er zijn denkt iedereen dat hij een nieuwe 42" HDTV kan eisen als zijn 37 cm camping TV op de grond is gevallen.
Je hebt gelijk, je mag daar van uit gaan en ik verwacht ook dat Sony niet moeilijk zal doen. Maar je moest eens weten hoeveel mensen doorslaan hierin... Ze gaan meteen lopen dreigen met Kassa en een rechtsbijstandsmannetje. Pleasequote:Op maandag 10 november 2008 14:49 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Dat is gelul. Maar als een dure TV na nog geen twee jaar gebreke vertoond mag ik er op zijn minst van uitgaan dat deze a. kosteloos wordt gemaakt en b. ik gedurende de reparatietijd een vervangend toestel krijg (desnoods een 37cm kampeer tv).
Dat je zoveel moeite moet doen om je recht te halen, plus dat ze je proberen verlengde garanties aan te smeren terwijl die dus niet nodig zijn, is natuurlijk te belachelijk voor woorden.
Blijkbaar zegt de wet dat die periode een half jaar is tenzij anders aangegeven door de fabrikant.quote:Op maandag 10 november 2008 14:49 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Dat is gelul. Maar als een dure TV na nog geen twee jaar gebreke vertoond mag ik er op zijn minst van uitgaan dat deze a. kosteloos wordt gemaakt en b. ik gedurende de reparatietijd een vervangend toestel krijg (desnoods een 37cm kampeer tv).
Dat je zoveel moeite moet doen om je recht te halen, plus dat ze je proberen verlengde garanties aan te smeren terwijl die dus niet nodig zijn, is natuurlijk te belachelijk voor woorden.
quote:Op maandag 10 november 2008 14:51 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ze gaan meteen lopen dreigen met Kassa en een rechtsbijstandsmannetje. Please
quote:Op maandag 10 november 2008 14:34 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Als ik het zo online lees (Rechtshulp) dekt het alle kosten. En anders schrijf ik een brief naar Kassa!
Je hebt hoe dan ook 2 jaar garantie via de leverancier..quote:Op maandag 10 november 2008 15:54 schreef Chocobo het volgende:
Strol,.... echt supersterk sta je niet denk ik. Je hebt de TV al 2 jaar,.... extra garantie wilde je niet,... je nam de gok,... een gok die je nu moet betalen
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 10 november 2008 16:09 schreef Strolie75 het volgende:
Stel gewillige schapen hier! Waarschijnlijk zal ik wel moeten dokken, maar ik zal strijdend ten onder gaan!
[ afbeelding ]
Heb bij me tv 3 jaar extra garantie gekocht voor nog geen 80,-quote:Op maandag 10 november 2008 16:18 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Je hebt hoe dan ook 2 jaar garantie via de leverancier..
En extra garantie bij kopen gaat nergens over... je betaald er veels te veel voor...
je betaald 300 euro ofzo extra om 3 jaar garantie te hebben..
Na 3 jaar is de TV die je vandaag koop 500 euro waard.. koop je dus voor iets meer een nieuwe TV met 2 jaar garantie erbij.
Zag er niet gezond uit.quote:Op maandag 10 november 2008 16:35 schreef Chocobo het volgende:
,.............................................. http://www.leenks.com/link131584.html
GRUWELIJKquote:
Zeg dat.quote:Op maandag 10 november 2008 18:30 schreef Chocobo het volgende:
[..]
GRUWELIJKinderdaad Gijs,..... had gek geworden!
Hoe kom je erbij? Ze gaan uit van economische levensduur. Men kijkt dus naar de verwachtingen die je gezien de prijs mag hebben. Zou jij ooit een TV kopen als de verkoper zei dat je niet mag verwachten dat hij langer dan 2 jaar meegaat?quote:Op maandag 10 november 2008 15:49 schreef Magneet het volgende:
je hebt wettelijk gezien ook 2 jaar recht op garantie
Ik heb er geen kracht meer voor hoor!quote:Op maandag 10 november 2008 18:38 schreef Strolie75 het volgende:
Maar er is ook nog echte ellende op de wereld...
http://www.telegraaf.nl/p(...)Toppers__.html?p=1,1
daar heb je ok weer gelijk in maar wetelijk moet de WINKEl je 2 jaar geven :quote:Op maandag 10 november 2008 18:38 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Hoe kom je erbij? Ze gaan uit van economische levensduur. Men kijkt dus naar de verwachtingen die je gezien de prijs mag hebben. Zou jij ooit een TV kopen als de verkoper zei dat je niet mag verwachten dat hij langer dan 2 jaar meegaat?
Zorgen dat je goed rijdt en geld ingame verdient om iets van een upgrade te kopen... cheaters nemen de easy way out en kopen het voor echt geld.quote:Op maandag 10 november 2008 18:37 schreef gijsje79 het volgende:
Upgrades met echt geld betalen in Need for Speed Undercover?
Klik
Lekkere prop Gijsquote:Op maandag 10 november 2008 19:45 schreef -Struikrover- het volgende:
Mag ik u voorstellen aan een reuzebaby
geboren 3100 gr
3 maanden oud 7 kilo
[ afbeelding ]
coolquote:Op maandag 10 november 2008 19:45 schreef -Struikrover- het volgende:
Mag ik u voorstellen aan een reuzebaby
geboren 3100 gr
3 maanden oud 7 kilo
[ afbeelding ]
Dikke plofkop is hetquote:Op maandag 10 november 2008 20:39 schreef Bastard het volgende:
[..]
Lekkere prop Gijs
Hij is nu al groter dan jouw!
Weet je zeker dat je de vader bent?quote:
Trekt wel weer bij ook hoor Gijsquote:
Leuk dingetje.quote:Op dinsdag 11 november 2008 08:13 schreef Bastard het volgende:
Damm die camera op Ibood.com is echt geen geld, 10 mp 130 euro
Voor de heb Gijsquote:Op dinsdag 11 november 2008 08:18 schreef gijsje79 het volgende:
[..]
Leuk dingetje.
Maak zelf te weinig foto's om zo'n ding aan te schaffen.
Ja Gijs, maar ik had verder niets te meldenquote:
Gijs dat is voor jou een doorsnee rekening als je gaat lunchenquote:Op dinsdag 11 november 2008 11:46 schreef Strolie75 het volgende:
Update van mijn HDTV. Ik moet zeggen, uitstekende service van Sony.
Ze komen aanstaande zaterdag al langs en (proberen) het ter plekke te reparen. Als dat niet lukt wordt meteen het hele paneel vervangen. Nadeel is dat het met tussen de 110 (voorrij- en onderzoekskosten) en 320 (nieuw paneel) euro gaat kosten.
Maar dat probeer ik wel via een aangetekende brief bij BCC terug te vangen.
*PROEST*quote:Op dinsdag 11 november 2008 12:00 schreef Bastard het volgende:
[..]
Gijs dat is voor jou een doorsnee rekening als je gaat lunchen
Wat er staat weet ze niet, maar het ziet er goed uitquote:Hi Roy,
Thanks a million. It looks great!![]()
320 euro Gijs. En dan vervangen ze meteen het hele scherm.quote:Op dinsdag 11 november 2008 12:07 schreef Notorious_Roy het volgende:
Overigens vind ik 430 euro wel veel geldDaar koop je een 32" HD Ready TV voor die echt goed is, nieuw...
quote:Geachte heer/mevrouw,
Op 18-11-2006 kocht ik bij BCC een HD televisie. Het betreft een Sony KDL32V2000 (zie bijgevoegde kopie van de aanschafnota). De televisie functioneert vanaf 7-11-2008 niet zoals ik mag verwachten en vertoont de volgende gebreken:één verticale groene streep constant in beeld.
De HD televisie moet alle eigenschappen bezitten die nodig zijn voor normaal gebruik. Dit is nu niet het geval. Ik ben van mening dat deze problemen niet hadden mogen ontstaan, gelet op de ouderdom en de aanschafprijs van de HD televisie.
Op 10-11-2008 heb ik contact opgenomen met de BCC Infolijn. Ik heb aangegeven wat het probleem is, BCC in gebreke gesteld en gevraagd om een oplossing. Het antwoord van de medewerker was om de defecte HD televisie bij Sony via hun website aan te melden en te laten herstellen. Ik heb dit gedaan.
De monteur van Sony heeft de HD televisie op 15-11-2008 hersteld. De kosten hiervan bedroegen ¤ xxx (zie bijgevoegde kopie van de rekening). Ik wil nog opmerken dat de monteur van mening was dat ik het gebrek nooit zelf heb kunnen veroorzaken.
Ik heb bij de aankoop geen verlengde garantie afgesloten, maar wettelijk heb ik altijd recht op een deugdelijk product, ook na afloop van de garantieperiode. Zie hiervoor onder andere de website: http://www.consuwijzer.nl/Consumententhema_s/Garantie
Ik verzoek u vriendelijk de reparatiekosten te vergoeden. Het bedrag van ¤ xxx kunt u overmaken naar rekeningnummer xxxxxxxxxx t.n.v. xxxxxxxxxxxxxxxxxxx.
Ik hoop dat u gehoor geef aan mijn verzoek, en zo de slogan van BCC eer aandoet (High Service). Ik ben tot dusver altijd erg tevreden geweest met BCC en zal bij een probleemloze afhandeling zeker nogmaals apparatuur bij BCC aanschaffen.
Ik verzoek u vriendelijk binnen twee weken schriftelijk te reageren op mijn brief.
Met vriendelijke groet,
Succes Gijsquote:Op dinsdag 11 november 2008 12:34 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
320 euro Gijs. En dan vervangen ze meteen het hele scherm.
Maar goed. Ik heb de conceptbrief voor naar BCC al klaar. Kon een voorbeeldsjabloon van Internet halen.
[..]
Met Kerst krijg ik Anniversary van m'n oma, 15 euro bij de Makroquote:Op dinsdag 11 november 2008 12:54 schreef gijsje79 het volgende:
http://www.xboxonly.nl/videos/2436/Lara_Croft_Tomb_Raider:_Underworld/
site
Hallo meneer Agent!quote:Op dinsdag 11 november 2008 12:09 schreef Notorious_Roy het volgende:
Oh trouwens, ik heb nu weer een review staan op m'n blog en ik heb het PR-vrouwtje gemaild dat 'ie online stond krijg ik als antwoord:
[..]
Wat er staat weet ze niet, maar het ziet er goed uitTis echt een schat van een mens, dat weet ik nu al
Ik maak wat mee af en toe hoorquote:
Weet ik... had mezelf alleen in moeten aanhouden om niet heel vervelend te gaan worden tegen meneer agentquote:Op dinsdag 11 november 2008 13:47 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik maak wat mee af en toe hoor
Ik had het ook hoor, maar goed, ik zou het zonde vinden van mijn 20 euroquote:Op dinsdag 11 november 2008 13:51 schreef Bastard het volgende:
[..]
Weet ik... had mezelf alleen in moeten aanhouden om niet heel vervelend te gaan worden tegen meneer agent
Voor 20 euro gun ik hem wel extra papierwerk!quote:Op dinsdag 11 november 2008 13:53 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik had het ook hoor, maar goed, ik zou het zonde vinden van mijn 20 euro
quote:Op dinsdag 11 november 2008 13:57 schreef Bastard het volgende:
Attention all units, suspect on the run, driving a silver fiets"
voor weinig kan ik hem ook toevoegen bij mijn hosting, domain registratie moet je wel betalen natuurlijkquote:Op dinsdag 11 november 2008 15:33 schreef Notorious_Roy het volgende:
Sjo? Waar wordt bonardt.nl gehost? Ik wil ook een eigen domeinnaam en zag dat bij one.com je al een pakket hebt voor maar 1,25 per maand.
Huh, geen idee Gijs. Ik wil gewoon alles in één, voor zo min mogelijk geld. Maar wel een klein beetje betrouwbaar zodat ik niet een tweede FOK! wordt qua downtijd en traagheid.quote:Op dinsdag 11 november 2008 15:43 schreef Magneet het volgende:
[..]
voor weinig kan ik hem ook toevoegen bij mijn hosting, domain registratie moet je wel betalen natuurlijk
Prima hosting pakket,... ik betaal 1 euro per maand. Veel mogelijkheden,... check het hierquote:Op dinsdag 11 november 2008 15:33 schreef Notorious_Roy het volgende:
Sjo? Waar wordt bonardt.nl gehost? Ik wil ook een eigen domeinnaam en zag dat bij one.com je al een pakket hebt voor maar 1,25 per maand.
Allereerst gewoon een .nl adres, daarnaast een wat mooiere indexpagina waarbij je kunt doorklikken. Een beetje zoals jouw site qua layout, met verschillende secties!quote:Op dinsdag 11 november 2008 17:21 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Prima hosting pakket,... ik betaal 1 euro per maand. Veel mogelijkheden,... check het hierWat wil je doen en bereiken met je site?
http://www.b-smarthosting.net/index.php?set_language=nl
ik wel, en ik kreeg op de terugweg uiteraard een lekke bandquote:Op dinsdag 11 november 2008 08:07 schreef Bastard het volgende:
Hondeweer inderdaad.. blij dat ik niet op de fiets hoef.
ik vertrouw dat soort goedkope hosters niet, wel eens problemen me gehad in het verleden. Bij m'n huidige heb ik een reseller pakket, betaal wel wat meer maar dan weet ik ook waar ik aan toe ben.quote:Op dinsdag 11 november 2008 17:21 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Prima hosting pakket,... ik betaal 1 euro per maand. Veel mogelijkheden,... check het hierWat wil je doen en bereiken met je site?
http://www.b-smarthosting.net/index.php?set_language=nl
quote:Op dinsdag 11 november 2008 18:23 schreef Strolie75 het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)lalala._olalala.html
Heb deze hoster nu 3 jaar. Nog nooit downtijd of problemen gehad en bieden alle opties die ik nodig heb!quote:Op dinsdag 11 november 2008 18:28 schreef Magneet het volgende:
[..]
ik vertrouw dat soort goedkope hosters niet, wel eens problemen me gehad in het verleden. Bij m'n huidige heb ik een reseller pakket, betaal wel wat meer maar dan weet ik ook waar ik aan toe ben.
Ik trek de emo parkour sfeer niet! Spel lijkt me ook erg eentonig en kort, maar heb respect voor de innovatie!quote:Op dinsdag 11 november 2008 18:20 schreef Strolie75 het volgende:
http://www.gametrailers.com/player/42567.html
ZIN IN!!quote:Op dinsdag 11 november 2008 18:46 schreef Strolie75 het volgende:
B.
http://www.gametrailers.com/player/42475.html
Emo parkour sfeerquote:Op dinsdag 11 november 2008 18:55 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ik trek de emo parkour sfeer niet! Spel lijkt me ook erg eentonig en kort, maar heb respect voor de innovatie!
quote:Op dinsdag 11 november 2008 18:46 schreef Strolie75 het volgende:
B.
http://www.gametrailers.com/player/42475.html
quote:
Ik kan niet stoppen met de demo spelen.quote:Op dinsdag 11 november 2008 18:55 schreef Chocobo het volgende:
Ik trek de emo parkour sfeer niet! Spel lijkt me ook erg eentonig en kort, maar heb respect voor de innovatie!
Proestquote:Op dinsdag 11 november 2008 18:22 schreef Strolie75 het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)d/bob_de_bouwer.html![]()
![]()
Ik ben blij dat je ervan kan genieten Gijs!quote:Op dinsdag 11 november 2008 19:00 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Ik kan niet stoppen met de demo spelen.Zo'n prachtige kleurrijke setting. En die gameplay!
Eindelijk echte vernieuwing in het FPS-genre. Als je momentum opbouwd en je legt foutloos een level af voel je echt een rush! Doet me denken aan een FPS Prince of Persia. Volgende maand haal ik hem.
Emo - http://en.wikipedia.org/wiki/Emoquote:
Dus eigenlijk weet je het zelf ook nietquote:Op dinsdag 11 november 2008 19:03 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Emo - http://en.wikipedia.org/wiki/Emo
Parkour - http://en.wikipedia.org/wiki/Parkour
[ afbeelding ]
!!!!!11111EINZEINZ
Nee,... ik denk dat jij denkt dat ik het over de Need 4 Speed trailer heb terwijl ik een reactie geef op de Mirror's Edge videoreview!quote:Op dinsdag 11 november 2008 19:06 schreef Bastard het volgende:
[..]
Dus eigenlijk weet je het zelf ook niet![]()
Tering,... 200 op jaarbasis bedoel je hoop ik?,...........! Zit je in een zogenaamde risicogroep? Medicijnen voor bv hoge bloeddruk?quote:Op dinsdag 11 november 2008 19:08 schreef Bastard het volgende:
Godver.. waar is de tijd dat ik met 21 gulden in de maand mn ziektekosten betaalde??
Nu betaal je minimaal 1000 euro per jaar.
Waar je eerst nog gestraft werd door geen geld te krijgen van het rijk als je naar dokter ging of medicatie/behandeling nodig had .. dus geen 200 euro kreeg van ze.. moet je nu gewoon 200 euro eigen risico betalen!
Ik gebruik medicijnen, en omdat ik die nodig heb moet ik naast mn ziektekosten van dik 150 in de maand (gezin) nu ook nog eens 200 bijbetalen ervoor!
Van de zotte... Nederland... oh Nederland...
quote:Op dinsdag 11 november 2008 19:09 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Nee,... ik denk dat jij denkt dat ik het over de Need 4 Speed trailer heb terwijl ik een reactie geef op de Mirror's Edge videoreview!
Ja bijna 200 zal ook wel voor het gezin zijn.. amber paar keer naar de dokter, en ik voor bloeddruk medicijnen ja.. Als je daar eenmaal aan zit gaat het ook niet meer overquote:Op dinsdag 11 november 2008 19:10 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Tering,... 200 op jaarbasis bedoel je hoop ik?,...........! Zit je in een zogenaamde risicogroep? Medicijnen voor bv hoge bloeddruk?
Ik zie hem ook vaak Sonic spelen.quote:Op dinsdag 11 november 2008 19:13 schreef Chocobo het volgende:
Krijg continue berichtjes van Gamedemon op Xbox Live,... die vraagt zich af waarom ik games als Ratatouille en The Simpsons speel,............
quote:Op dinsdag 11 november 2008 19:12 schreef Bastard het volgende:
[..]ja!
Denk al emo parkour.. goed het is een parkour .. ofzo..
Ik zag m FarCry 2 spelen!quote:Op dinsdag 11 november 2008 19:16 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Ik zie hem ook vaak Sonic spelen.
Die naakte billen van jou worden zeker ook door Daan gestuurd dan?quote:Op dinsdag 11 november 2008 19:13 schreef Chocobo het volgende:
Krijg continue berichtjes van Gamedemon op Xbox Live,... die vraagt zich af waarom ik games als Ratatouille en The Simpsons speel,............
@Demoon,... ja ik weet dat niemand me gelooft, maar dat is Daan,.... games die ik speel na 21:00 game ikOverdag is het mijn grote vriend
Van de week zag ik een stel gasten steeds springen in zo'n bouwbord stellage.. van de stoep, spring, staaf pakken en ver mogelijk springen.... steeeds opnieuwquote:Op dinsdag 11 november 2008 19:18 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Parkours zijn die gekken die in de stad op van alles en nog wat springen om zo goedkoop aan een zogenaamde sport te kunnen doen. Echte parkours zijn schaars,... de meeste zijn emo wannabee's die zich nog wel eens goed bezeren,... het spel speelt als een trial and error emo game,... ik trek het niet! EA smijt er ook nog eens een bezorgdienst tussen en het paperboy gevoel in de lucht is compleet,.... maar ben blij dat Strol zijn game heeft gevonden!
Het is weer eens wat anders.quote:Op dinsdag 11 november 2008 19:02 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ik ben blij dat je ervan kan genieten Gijs!
Ben het met je eens,.... wij betalen ook een goed gezinsbedrag,... ook iets van 180 euro ofzo! Nu had San een keer standaard antibiotica nodig begin dit jaar. Amoxicylline ofzo,..... kregen we een brief. Nee,... wordt niet vergoed,... dit kost u 2x 25 Euro,...quote:Op dinsdag 11 november 2008 19:14 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ja bijna 200 zal ook wel voor het gezin zijn.. amber paar keer naar de dokter, en ik voor bloeddruk medicijnen ja.. Als je daar eenmaal aan zit gaat het ook niet meer over
Staaf pakken,............ whoehahahahahahahaquote:Op dinsdag 11 november 2008 19:20 schreef Bastard het volgende:
[..]
Van de week zag ik een stel gasten steeds springen in zo'n bouwbord stellage.. van de stoep, spring, staaf pakken en ver mogelijk springen.... steeeds opnieuw
Hij doet wel eens de games aan die in de tray zittenquote:
Heu,... ermm,.. nee dat ben ik!quote:Op dinsdag 11 november 2008 19:19 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Die naakte billen van jou worden zeker ook door Daan gestuurd dan?
Hier Valkyria Chroniclesquote:
Autosport blijft mooi.quote:Op dinsdag 11 november 2008 18:23 schreef Strolie75 het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)lalala._olalala.html
quote:
Wat een ongelooflelijke hoop onzin bij elkaar in een artikel. De afgunst druipt er vanaf.quote:Op dinsdag 11 november 2008 20:39 schreef kepler het volgende:
Interessant verhaal over wereldreizigers![]()
http://www.elsevier.nl/we(...).htm?contentid=42535
En toch voel ik me een beetje aangesproken
Ja, die man is ook gewoon jaloersquote:Op dinsdag 11 november 2008 20:47 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Wat een ongelooflelijke hoop onzin bij elkaar in een artikel. De afgunst druipt er vanaf.
Je gaat toch voor jezelf op reis? Omdat je dingen wilt zien en meemaken? Wat boeit wat een potentieel toekomstige werkgever er van vindt? En so what als een locale hoteleigenaar in thailand je een beetje afzet, zolang jij het maar waard vindt! Gaan en genieten Gijs! Je kunt je hele leven nog werken. En zelfs dan moet er nog ruimte voor reizen en avonturen zijn.
Ik zal je blog in elk geval volgen.
Reizen
Ja man, dat was me de race ook wel hoor... ergens hing de spanning er al voor de start.. en we gaan die bocht in... ik dacht werkelijk dat er doden vielen.quote:Op dinsdag 11 november 2008 20:02 schreef kepler het volgende:
[..]
Heerlijk
Dat commentaar bij de GP van Spa![]()
Dat was Barrichello volgens mij en die band raakte een marshall die het niet overleefd heeft... Kort daarna gebeurde hetzelfde bij de start, weer een marshall dodelijk geraakt (ik dacht Imola). Toen moesten de wielen inderdaad blijven zittenquote:Op dinsdag 11 november 2008 21:31 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ja man, dat was me de race ook wel hoor... ergens hing de spanning er al voor de start.. en we gaan die bocht in... ik dacht werkelijk dat er doden vielen.
Je ziet in dat filmpje ook die wagen klappen op een omheing, ik meen dat het irvine was maar ben niet zeker.. dat wiel wat er daaraf vliegt dood iemand op de tribune. Na die crash besloten ze dat de wielen aan de wagen moest blijven bij een crash..
Oude circuitspubliek dicht op de baan.
Respect voor je kennis.. maar die band ging echt het publiek in.. en vlak daarna inderdaad een marshall gedoodquote:Op dinsdag 11 november 2008 21:35 schreef kepler het volgende:
[..]
Dat was Barrichello volgens mij en die band raakte een marshall die het niet overleefd heeft... Kort daarna gebeurde hetzelfde bij de start, weer een marshall dodelijk geraakt (ik dacht Imola). Toen moesten de wielen inderdaad blijven zitten
Ja zo maar dat is een tijd geleden zeg... ik kijk pas vanaf 97 vlgs mij reed mercedes toen ook.. marlboro als ik me niet vergis? Was voor damon hill toen.. de strijd tegen schumi toen alquote:Op dinsdag 11 november 2008 21:43 schreef kepler het volgende:
Er is heel lang geen slachtoffer gevallen in het publiek. Ik weet wel dat de motor van een Mercedes wagen een keer in het publiek vloog en 17 mensen doodde... Toen is Mercedes ook uit de F1 gestapt voor een aantal jaar
Ja dat is echt lang geleden, net na de oorlog ofzoquote:Op dinsdag 11 november 2008 21:47 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ja zo maar dat is een tijd geleden zeg... ik kijk pas vanaf 97 vlgs mij reed mercedes toen ook.. marlboro als ik me niet vergis? Was voor damon hill toen.. de strijd tegen schumi toen al
Van nog eerder heb ik wel eens een filmpje gezien waarbij een auto vol het publiek in gelanceerd werd, 1 grote vuurbal.
quote:A Mercedes-Benz sports car, driven by Frenchman Pierre Levegh, crashes into a grandstand area in front of the pits at Le Mans, killing 81 spectators and injuring hundreds more. Mercedes-Benz withdraws from the race.
Ik zou het weigeren. Heb je geen principes?quote:Op dinsdag 11 november 2008 21:53 schreef kepler het volgende:
moet niet gekker worden
Ik krijg van de gemeente een brief dat ik eventueel in aamerking kom voor gratis 50 euro
Iets met ziektekosten en laag inkomen ofzo
Euh, dat is toch wat je me vorige week liet weten? Ik heb dat iig allang aangevraagdquote:Op dinsdag 11 november 2008 21:53 schreef kepler het volgende:
moet niet gekker worden
Ik krijg van de gemeente een brief dat ik eventueel in aamerking kom voor gratis 50 euro
Iets met ziektekosten en laag inkomen ofzo
Als je dat ook meldt en je wel enthousiast bent en inzet kunt tonen moet dat geen probleem zijn. *denk ik*quote:Op woensdag 12 november 2008 10:17 schreef Strolie75 het volgende:
De bank waar ik gesolliciteerd heb belde terug. Ik mag binnenkort op 2e gesprek. Als dat goed gaat krijg ik meteen een aanbieding.
Enige probleem is dat zij op zoek zijn naar een "senior" en ik mezelf qua leeftijd, ervaring en kennis zie als "medior". Waarbij ik zeker wat begeleiding nodig heb als ik in een hele andere sector en omgeving terecht kom.
Juist maar als ze daarin kunnen toestemmen dan is er geen probleem.quote:Op woensdag 12 november 2008 10:17 schreef Strolie75 het volgende:
De bank waar ik gesolliciteerd heb belde terug. Ik mag binnenkort op 2e gesprek. Als dat goed gaat krijg ik meteen een aanbieding.
Enige probleem is dat zij op zoek zijn naar een "senior" en ik mezelf qua leeftijd, ervaring en kennis zie als "medior". Waarbij ik zeker wat begeleiding nodig heb als ik in een hele andere sector en omgeving terecht kom.
De 'i' zit in het kofschip, dus met een Tquote:Op woensdag 12 november 2008 10:22 schreef Bastard het volgende:
of 'gegooid' natuurlijk.. wat je wil
Daar kijk ik zelf naar uit.quote:Op woensdag 12 november 2008 10:22 schreef Bastard het volgende:
Juist maar als ze daarin kunnen toestemmen dan is er geen probleem.
Betekent in de praktijk wel dat je heel erg snel in het diepe gegooit zal worden denk ik, dat er toch een hoop zelfstandigheid en hard werken vanaf het begin er bij komt kijken.
Ik krijg dat ezelsbruggetje al 20 jaar niet in mn hoofdquote:Op woensdag 12 november 2008 10:24 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
De 'i' zit in het kofschip, dus met een T
heb geen idee, wil ik graag zo houden.. tenzij er in geschoten word of geraced word natuurlijk!quote:Op woensdag 12 november 2008 10:58 schreef Strolie75 het volgende:
Mijn kuiken wil dat ik Little Big Planet koop. Ze vind die poppetjes zo schattig.
Binnenkort komt gelukkig Peggle voor de DS uit. Dan hoor ik haar 6 maanden niet.
quote:Op woensdag 12 november 2008 10:42 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ik krijg dat ezelsbruggetje al 20 jaar niet in mn hoofd
Weet wel dat er iets met het kofschip is.. maar heb geen idee wat ik er mee moet doen.
quote:Op woensdag 12 november 2008 11:02 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Als de stam van een werkwoord eindigggttt
Ik kijk altijd of het mooi staat of nietquote:Op woensdag 12 november 2008 11:02 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Als de stam van een werkwoord eindigt op t, k, f, s, ch, p, dan komt er een T bij het voltooid deelwoord, anders een D
Voorbeeld:
Kussen -> Kuss -> Gekust
Gooien -> Gooi -> Gegooid
Whahahahaha ja inderdaaad!quote:Op woensdag 12 november 2008 11:07 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ik kijk altijd of het mooi staat of niet
*bookmarked*quote:Op woensdag 12 november 2008 11:02 schreef Notorious_Roy het volgende:
Als de stam van een werkwoord eindigt op t, k, f, s, ch, p, dan komt er een T bij het voltooid deelwoord, anders een D
Voorbeeld:
Kussen -> Kuss -> Gekust
Gooien -> Gooi -> Gegooid
Het lukt mij ook niet Gijs,... maar aan de andere kant. Het boeit me alleen als ik een goede mail moet schrijven,... en dan gooi ik er wel een spelcheck overheen!quote:Op woensdag 12 november 2008 11:04 schreef Bastard het volgende:
[..]
![]()
![]()
Zie je.. het gaat gewoon niet... stam van een werkwoord.. BOEIEND!!!11
Verkeerd gespelde voltooide deelwoorden haalt de spelcheck er niet uit.quote:Op woensdag 12 november 2008 11:10 schreef Chocobo het volgende:
gooi ik er wel een spelcheck overheen!
PROESTquote:Op woensdag 12 november 2008 11:08 schreef Bastard het volgende:
[..]
Whahahahaha ja inderdaaad!
Zo van "klopt dit?" mja... zou best kunnen.. of gewoon een andere zin maken.
Dan google ik mijn zin en kies ik voor de meeste results,.... net zoals de normale Nederlanderquote:Op woensdag 12 november 2008 11:11 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Verkeerd gespelde voltooide deelwoorden haalt de spelcheck er niet uit.
Koffie ... schaap whahahahahahaha... ja inderdaad zooo herkenbaar,, ,zit gewoon hardop te lachen hierquote:Op woensdag 12 november 2008 11:12 schreef Chocobo het volgende:
[..]
PROEST
Ja,.. je typt,...en toen heb ik aangemel,... ehhh,... aangemeld,.. aangemeldt,... koffie,.... schaap,...
,................
,............. en toen ben ik me gaan aanmelden![]()
Ja lekker.. anders gooi je er even een mineurstemming in.quote:Op woensdag 12 november 2008 11:15 schreef Strolie75 het volgende:
90 jaar geleden intussen.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De laatste 3 WOI-veteranen: Bill Stone, 108, (L.) Henry Allingham, 112, (M.) and Harry Patch, 110.
en de spellcheck ziet het verschil niet tussen een bom of een bosquote:Op woensdag 12 november 2008 11:11 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Verkeerd gespelde voltooide deelwoorden haalt de spelcheck er niet uit.
Zolang hij hem niet hoeft te ontmantelen lijkt me dat wel veilig.quote:Op woensdag 12 november 2008 11:21 schreef Magneet het volgende:
[..]
en de spellcheck ziet het verschil niet tussen een bom of een bos
Wanneer had je m besteld Gijs?quote:
Whehehe.quote:Op woensdag 12 november 2008 11:37 schreef Chocobo het volgende:
Serieus,.... ik heb het nog niet kunnen testen. Pakket wordt inderdaad discreet geleverd,.... maar er staat keihard op 'NIET bezorgen bij de buren![]()
Die bezorger wist genoeg,...............
Een uur voor jou,.... de bel is al gegaan bij je denk ik. Met jouw naam eropquote:Op woensdag 12 november 2008 11:39 schreef Bastard het volgende:
[..]
Wanneer had je m besteld Gijs?
Mn vrouw ligt te slapen na de nachtdienst
quote:Op woensdag 12 november 2008 11:40 schreef Bastard het volgende:
Niet bezorgen bij de buren.. .:')
Van mij doen ze dat wel! so what.. wij hebben een sexleven, jullie niet! bakkie erbij?
owww.. die is chago als ik thuis kom vanavond... mooiquote:Op woensdag 12 november 2008 11:40 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Een uur voor jou,.... de bel is al gegaan bij je denk ik. Met jouw naam erop![]()
![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |