Zoiets had ik al begrepen inderdaad. Helemaal geweldigquote:
Volgens mij zit er bij de televisie van ikke40 een bijpassend meubel, maar voor de zekerheid wil je die misschien apart houden?quote:Op maandag 10 november 2008 16:03 schreef Logician het volgende:
Heb je nog iets aan:
Borden?
Pannen?
Tv meubel van ikea <-- Misschien
1 pers. dekbed?
Handdoeken?
Tosti apparaat?
Kinderboeken?
Er is een splinternieuwe pc van hsnijder onderweg. Ik ben nog wel op zoek naar een campingwasmachine. Een normale wasmachine kan ik hier niet kwijt namelijk.quote:Op maandag 10 november 2008 16:39 schreef rival het volgende:
wat kan je allemaal nog gebruiken papabeer?
ik kan bv wel een "oud" pctje voor je regelen.
of andere electrische apparaten....
Dat kan niet vaak genoeg gezegd worden. Ik blijf ook nog steeds met m'n ogen knipperen van verbazingquote:Op maandag 10 november 2008 16:55 schreef Wouzer het volgende:
[..]
Dat is helemaal super. Geweldig.![]()
Hulde voor iedereen die helpt
Deze is al vaak gequote, maar voor de duidelijkheid: Als je dat maar uit je hoofd laat!quote:Op maandag 10 november 2008 17:26 schreef Wisheh het volgende:
Ik installeer voor mijn werk kassa's en pin's bij winkels en dus ook SdB dus als er intresse is in die dekbedden of handdoeken bij de SdB spaar actie laat het me ff weten want dan neem ik zon rol met zegels mee naar huisZo heb ik ook voor mezelf ook alle ballen 'gespaard" bij de EK actie toen bij SdB
Geen probleem, die downl... koop ik met de tijd dan wel eensquote:Op maandag 10 november 2008 18:40 schreef lennartb.nl het volgende:
[..]
Papabear: Sorry maar ik heb geen gepaste games kunnen vinden.
Krik en pompwagen: Check!quote:
Daar noem je wat op... eierlepels, maiskolfprikkers, klutsersquote:Op maandag 10 november 2008 19:05 schreef ElisaB het volgende:
[..]
(blikopener, appelboor, klutser, mixer, pannenkoekenpan, maiskolfprikkertjes, eierlepeltjes, theepot, je kent het wel).
Ik zal beginnen; ons Rocks-vijfje gaat morgen op de post
Klutser, jeweetsquote:Op maandag 10 november 2008 19:19 schreef Papabear het volgende:
Daar noem je wat op... eierlepels, maiskolfprikkers, klutsersDat zijn toch gewoon theelepels, cocktailprikkers en vorken?
owquote:
Nee mopje, een klutser!quote:
Op het plaatje staat toch echt dat het een garde is.quote:Op maandag 10 november 2008 19:36 schreef ElisaB het volgende:
Nee mopje, een klutser!
klut-ser, de; v(m) klutsers 1 roede, stok 2 keukeninstrument voor het kloppen van room enz.
klut·ser de; v(m) -s (lijf)wacht: de oude ~ personen die de ideeën en tradities van vroeger vasthouden
Ze weten niet beter dank ikquote:Op maandag 10 november 2008 19:37 schreef wyccie het volgende:
Op het plaatje staat toch echt dat het een garde is.
een klutuser?quote:Op maandag 10 november 2008 19:36 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Nee mopje, een klutser!
klut-ser, de; v(m) klutsers 1 roede, stok 2 keukeninstrument voor het kloppen van room enz.
klut·ser de; v(m) -s (lijf)wacht: de oude ~ personen die de ideeën en tradities van vroeger vasthouden
Die past beter bij je als je klutser blijft gebruiken ipv gardequote:Op maandag 10 november 2008 19:36 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Nee mopje, een klutser!
klut-ser, de; v(m) klutsers 1 roede, stok 2 keukeninstrument voor het kloppen van room enz.
klut·ser de; v(m) -s (lijf)wacht: de oude ~ personen die de ideeën en tradities van vroeger vasthouden
en... beddengoed zegels plakkenquote:Op maandag 10 november 2008 19:40 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Psies; Rocks-vijfje pikken en op de post doen
Daarmee kan ik ook helpen, heb er nog een hele zooiquote:Op maandag 10 november 2008 19:05 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Enfin... sta ik dus van de week bij de Marskramer met wat Rocks-vijfjes, nemen ze ze daar niet aanIk kreeg wel ineens een briljant goed idee...
Als we nou allemaal een Rocks-vijfje uit de keukenla trekken (of die van moeder, buurvrouw, oma, tante), dan kan papabear daarmee naar Blokker (want daar nemen ze ze wel) om de laatste idiote spulletjes voor de keuken te kopen (blikopener, appelboor, klutser, mixer, pannenkoekenpan, maiskolfprikkertjes, eierlepeltjes, theepot, je kent het wel).
Ik zal beginnen; ons Rocks-vijfje gaat morgen op de post
Een tv-kast komt eraan en voor de zekerheid ook nog eentje gereserveerd, dus ik denk niet dat het nodig is. Ik weet ook van geen enkele hoe ze eruit zien natuurlijkquote:Op maandag 10 november 2008 19:51 schreef jaeuh het volgende:
@ Papabear:
Ik heb hier ook nog een goed bureau staan, net als een TV kast (op wieltjes)
Beide beuken, mag je gratis afhalen. (woon dichtbij)
Videospullen heb ik liever niet meer. Die gasten komen bijna om in de dvd'squote:Op maandag 10 november 2008 19:55 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Oe, ik heb nog wat gevonden (als je een videorecorder / afspeler hebt tenminste): Twee dubbele verzamelbanden Tom & Jerry-filmpjes. Misschien in een hoekje (in geval van nood) ook nog wel een niet meer in gebruik zijnde video.
Ik wacht op de eerste reactie van 'ondankbare....'quote:Op maandag 10 november 2008 20:20 schreef Papabear het volgende:
[..]
Videospullen heb ik liever niet meer. Die gasten komen bijna om in de dvd's
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |