quote:
Op vrijdag 7 november 2008 22:24 schreef NilsFG het volgende:In mijn ogen is de hel gewoon propaganda, gemaakt om de gelovigen zo te controleren dat ze niets slecht doen.
Mochten de kerken het doen dan doen ze het om de mensen terug te halen naar de kerk. Volgens mij boeit het ze vrij weinig wat de gelovigen doen, zolang de kerk maar vol zit. Zo'n groot mogelijke aanhang krijgen dus, Machtsvertoon ook. Wat ze in het dagelijkse leven doen boeit niet. " In de naam van de vader, de zoon en de schijnheilige geest.....amen".
Alsof het die priester een ruk uitmaakt wat de kerkganger doet.....zelf kijkt hij ook naar porno, en als het even extreem is dan kijkt hij naar kinder porno, nog erger misbruikt die priester kinderen wegens gebrek aan sex.