En dan niet weten hoe ze heette? Yeah rightquote:Op maandag 3 november 2008 21:23 schreef De_Rossige_Fries het volgende:Ik merkte ook dat ik ook sterke gevoelens voor haar ontwikkelde en voor we het in de gaten hadden hadden we verkering, beloofden we met elkaar te trouwen en samen te proberen een gezin te stichten en oud te worden. Liefde op het eerste gezicht inderdaad.
quote:Op dinsdag 4 november 2008 00:35 schreef De_Rossige_Fries het volgende:
Helaas, hand van God, ik ben slechts een eenvoudige IT-er die graag plaatjes draait kijkt en daar de meest wilde verhalen bij verzint. De rest van je verhaal is mooi, maar geheel onjuist.
Gewoon laten gaan, gun het ons!quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:08 schreef Re het volgende:
mensen, mensen ... wat moet ik nou weer met dit?
Move along ... nothing to see here.quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:08 schreef Re het volgende:
mensen, mensen ... wat moet ik nou weer met dit?
ok dan, houden jullie het wel netjes enzoquote:Op dinsdag 4 november 2008 17:01 schreef Copycat het volgende:
[..]
Move along ... nothing to see here.
quote:Op dinsdag 4 november 2008 17:04 schreef Re het volgende:
[..]
ok dan, houden jullie het wel netjes enzo
kijk, ze speelt bij de Vliegende Panters!quote:
wie noemt een dochter nu Doutzen? Maar das een hele andere discussie...quote:Op dinsdag 4 november 2008 18:40 schreef rhubarbje het volgende:
Ow dit topic moet ik ook even blijven volgen
Arme Doutzen Kroes dat ze dit soort mensen aan trekt
Flauwquote:Op dinsdag 4 november 2008 19:23 schreef De_Rossige_Fries het volgende:
Waarschijnlijk gevonden! Zeg verder nog niets.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |