quote:Op maandag 3 november 2008 19:47 schreef On het volgende:
Mogwai, één van mijn favo bands. De naam komt van een bijnaampje die Iggy pop zijn bandlid in de stooges gaf geloof ik.
Mijn antwoord ging ook niet over Mogwai, dat is gewoon dat beest uit de Gremlins.quote:Op maandag 3 november 2008 20:07 schreef ranja het volgende:
De vraag was dacht ik waar de naam Rock Action, het label van Mogwai, vandaan komt.
quote:Op maandag 3 november 2008 19:50 schreef TheSilentEnigma het volgende:
995 down, 5 to go...
Staat je leukquote:Op maandag 3 november 2008 20:41 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
De Mogwai-vraag bracht me op 'n idee...
Dank je.quote:Op maandag 3 november 2008 20:54 schreef Gambolputty het volgende:
Staat je leuk![]()
Kan wel raden waar de muis is gebleven..
als je zeker genoeg bent dat het klopt, doe maar een nieuwe...quote:Op maandag 3 november 2008 20:10 schreef On het volgende:
Mijn antwoord ging ook niet over Mogwai, dat is gewoon dat beest uit de Gremlins.Rock action komt van een bijnaam die Iggy Pop een bandlid uit de stooges gaf.
Van wikiquote:Op maandag 3 november 2008 21:02 schreef ranja het volgende:
[..]
als je zeker genoeg bent dat het klopt, doe maar een nieuwe...
quote:The album's title come's from Iggy Pop's nickname for his Stooges bandmate, Scott Asheton. Pop had at times referred to him as "Rock" Asheton, or "Rock Action". He later changed his name to this nickname.
Dat klopt. De eerste vrouw is vooral bekend van één nummer dat een enorme hit was in de jaren '60.quote:Op maandag 3 november 2008 23:35 schreef bukgeit het volgende:
Nummer twee is Tricky.
Ik wel, maar ik heb weer geen idee wie die bovenste mevrouw is.quote:Op maandag 3 november 2008 23:46 schreef ranja het volgende:
dan denk ik dat ik nog 1 songtitel mis
ik weet niet zoveel van Tricky
quote:
Geboren Pia Schipani, moest ik ook opzoeken.quote:Op dinsdag 4 november 2008 00:05 schreef Burnett het volgende:
Pia Zadora
quote:Op dinsdag 4 november 2008 00:51 schreef ranja het volgende:
opgezocht, nooit van gehoord
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |