quote:Op dinsdag 4 november 2008 00:19 schreef damsco het volgende:
Hij is zojuist dood gevonden. Meer details geef ik zometeen![]()
![]()
![]()
Meer details wanneer je 15 wordtquote:Op dinsdag 4 november 2008 00:19 schreef damsco het volgende:
Hij is zojuist dood gevonden. Meer details geef ik zometeen![]()
![]()
![]()
WTF moest zij met je paspoort? Doen alsof ze over de 21 was?quote:Op maandag 3 november 2008 21:40 schreef Hoi_Piepeloi het volgende:
BELANGRIJKE TOEVOEGING: Ze had MIJN paspoort zomaar meegenomen en die had ze in de WC laten vallenook dure grap.
Zoals je kon lezen is hij zojuist gevonden, en meer in leven.quote:Op dinsdag 4 november 2008 00:31 schreef Curva het volgende:
Zo, das schrikken dit topic.
Ik ken Stefan van vroeger, in de brugklas redelijk vaak met hem naar school gefietst en later nog regelmatig tegengekomen.
Spreek hem nou nog maar heel weinig, maar weet wel dat hij een type is dat niet snel opgepakt zou worden ergens voor. Hoewel, met drank op weet je het nooit. Hopen dat het goedkomt.
Als hij vast zat had tie nu denk ik wel al gebeld, of in ieder geval zijn advocaat.quote:Op dinsdag 4 november 2008 00:31 schreef Curva het volgende:
Zo, das schrikken dit topic.
Ik ken Stefan van vroeger, in de brugklas redelijk vaak met hem naar school gefietst en later nog regelmatig tegengekomen.
Spreek hem nou nog maar heel weinig, maar weet wel dat hij een type is dat niet snel opgepakt zou worden ergens voor. Hoewel, met drank op weet je het nooit. Hopen dat het goedkomt.
WAT? ben jij een vriend? waarom post je dan hier?quote:Op maandag 3 november 2008 20:17 schreef Scherpkoekje het volgende:
[..]
Zijn ouders zullen dat zelf doen, ik vind niet dat ik me daarmee moet bemoeien
Ik lees de TT en het eerste wat in mij opkomt is "open een topic in R&P".quote:Op dinsdag 4 november 2008 00:43 schreef MLI het volgende:
Terechte klacht. Tevens meleeftvp.
quote:Op dinsdag 4 november 2008 00:43 schreef MLI het volgende:
Terechte klacht. Tevens meleeftvp.
Nee, hij lult gewoon...quote:Op dinsdag 4 november 2008 00:52 schreef Biermeisje het volgende:
OMG! Dat is inderdaad wel schrikken! Is hij serieus dood gevonden?
Dit is altijd mijn grootste angst als ik hoor dat mijn vriendinnen alleen naar huis fietsen na het stappen 's nachts.
Hij lult, thank god! Pff...quote:Op dinsdag 4 november 2008 00:56 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Nee, hij lult gewoon...
Een vriendin van mij zou mij de volgende dag na het stappen bellen, niks gehoord, ik haar bellen 30 keer ofzo der ouders geprobeerd ook niet thuis want die zaten dus in het ziekenhuis...
Ik laat vriendinnen echt niet meer alleen naar huis gaan...
Dat zou wel fijn zijn ja.quote:Op dinsdag 4 november 2008 01:04 schreef Manjana het volgende:
Heftig topic. Succes ermee en laat ons sowieso even weten hoe het afloopt!
Bij een jongen in de auto gestapt die ze net een uur daarvoor had leren kennen, daarna zijn tegen een paal aangereden.quote:Op dinsdag 4 november 2008 01:02 schreef Biermeisje het volgende:
[..]
Hij lult, thank god! Pff...
Jeetje, in het ziekenhuis? Wat is er gebeurd als ik vragen mag?
Nee ik laat mijn vriendinnen ook liever niet alleen naar huis fietsen, maar vaak resulteert het erin dat we allebei alleen naar huis moeten fietsen. We bellen elkaar in ieder geval wel even als we thuis zijn, maar goed dat biedt ook geen garantie.
Als je jezelf maar niks verwijt, daar kan jij ook niks aan doen. (mocht je jezelf iets verwijten). Het is en blijft natuurlijk haar eigen keuze om mee te gaan met een jongen.quote:Op dinsdag 4 november 2008 01:10 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Bij een jongen in de auto gestapt die ze net een uur daarvoor had leren kennen, daarna zijn tegen een paal aangereden.
Als we gewoon samen naar huis waren gegaan was dat niet gebeurd.
Gelukkig nog wel redelijk goed afgelopen maar ik was wel geschrokken.
Ja uiteindelijk wel gelukkigquote:Op dinsdag 4 november 2008 01:15 schreef Biermeisje het volgende:
[..]
Als je jezelf maar niks verwijt, daar kan jij ook niks aan doen. (mocht je jezelf iets verwijten). Het is en blijft natuurlijk haar eigen keuze om mee te gaan met een jongen.
Is het wel goedgekomen met haar?
Gelukkig maar...quote:Op dinsdag 4 november 2008 01:17 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Ja uiteindelijk wel gelukkig
Daar hebben we die mongool ook weerquote:Op dinsdag 4 november 2008 01:29 schreef Mr.Cooper het volgende:
Hoax.
TS heeft helemaal geen vrienden, een nieuw fantasie vriendje heb je zo gefantaseerd toch?
Daar hebben we die mongool ook weer.quote:Op dinsdag 4 november 2008 01:32 schreef JanusAnus het volgende:
[..]
Daar hebben we die mongool ook weer
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |