Ik hoopte best wel op Vic Mackey eigenlijkquote:Op dinsdag 31 maart 2009 12:43 schreef BarraCupraCuda het volgende:
haha het is idd Gardocki uit de shield!
Heeft wel wat stalker trekjes..quote:Op maandag 30 maart 2009 22:40 schreef Jnk18 het volgende:
Vond het wel een leuke episode.
Vraag me af wat die scene op het laatst met whiplash moest voorstellen.. is hij een psycho ofsow?
quote:Op maandag 6 april 2009 19:40 schreef BlixaBargeld het volgende:
Zie net dat ik weer nutteloos zit te F5'en voor een nieuwe aflevering
Matig?quote:Op maandag 13 april 2009 20:37 schreef MasterDisaster het volgende:
Beetje matige aflevering dit keer, het begon zo goed met de actie in het begin van de episode...
Ik heb ook liever dat ie blijft, maar hij stond al eerder op het punt te stoppen enzo...quote:Op maandag 13 april 2009 20:52 schreef MasterDisaster het volgende:
Mwah heb liever dat Mack blijft, toch een van de sterkere personages. Het was wel een spannende aflevering echter dat gebeuren de auto dealer...tsja daarvoor kijk ik wel flashpoint
Betty Blue? Ik geloof dat die alleen in de openingsscene zat (samen met Jonas, Bob, Mack en Whiplash)quote:Op maandag 13 april 2009 21:58 schreef rene90 het volgende:
Hmm wel weer erg voorspelbaar dat Whiplash ervandoor ging, die zien we vast nog wel terug.
Waar is trouwens.....dat kleintje met zijn nieuwe chick?
Dat sloeg inderdaad echt nergens op, ook zomaar uit het niks om het een beetje op te vullen.quote:Op maandag 13 april 2009 23:25 schreef WammesWaggel het volgende:
Jammer van die verhaallijn met die kerk/baby, dat voegt voor mij dan weer weinig toe.
Dat vond ik nou niet. Mack was op zoek naar antwoorden, en die hoopte hij in de kerk te vinden. En het feit dat hij zwoer op zn kinderen geeft ook nog wel extra lading..quote:Op dinsdag 14 april 2009 00:06 schreef rene90 het volgende:
[..]
Dat sloeg inderdaad echt nergens op, ook zomaar uit het niks om het een beetje op te vullen.
Dan was het wel een korte serie voor hem....quote:Op dinsdag 14 april 2009 11:07 schreef BarraCupraCuda het volgende:
ik denk niet dat jonas iets te maken heeft met de ontsnapping van sam. hij heeft redcap in feite gewoon proberen te verkrachten en daarom moet hij sowieso de serie uit
hij komt vast niet meer bij het team.
ja maar op een of andere mannier vond ik hem er ook niet in passen.quote:Op dinsdag 14 april 2009 11:18 schreef qu63 het volgende:
[..]
Dat vond ik nou niet. Mack was op zoek naar antwoorden, en die hoopte hij in de kerk te vinden. En het feit dat hij zwoer op zn kinderen geeft ook nog wel extra lading..
[..]
Dan was het wel een korte serie voor hem....
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |