Lijkt me wel gaaf om te doenquote:Op maandag 14 juni 2010 10:41 schreef _Drake_ het volgende:
Jup, mits je een exemplaar uit een ax gti hebt is het plug and play. Bij een 106 xsi blok moet de kabelboom aangepast worden (maar mechanisch is het ook weer plug and play). De meest eenvoudige ombouw is een 1.4 monopoint (75pk) uit een ax tgs b.v gezien die erg makkelijk te vinden zijn.
En de motor volledig reviseren, is dat een beetje zelf te doen voor iemand zonder ervaring? Aan welke klussen (naast pakkingen) moet ik dan denken?quote:Op maandag 14 juni 2010 12:10 schreef _Drake_ het volgende:
Gewoon doen, het is niet heel ingewikkeld en de kosten zijn laag( registreer je anders op www.axclub.net, daar zijn er zat die al een dergelijke inbouw hebben gedaan).
Heb jij het blok nog liggen?quote:Op maandag 14 juni 2010 13:17 schreef _Drake_ het volgende:
Of het zonder ervaring te doen is durf ik niet te zeggen, ligt eraan hoe handig/kundig je bent en bereid bent om dan de tijd ervoor te nemen.
Dus eigenlijk gewoon motor en ECU omprikken en je bent klaar zeg maar?quote:Op maandag 14 juni 2010 15:01 schreef Spamblik het volgende:
uhhhm... eigenlijk wel. bij een phase2 is zo ongeveer alles uitwisselbaar.
Ga je raar op kijken als het golfje ook een dik blok erin heeft liggenquote:Op donderdag 10 maart 2011 13:26 schreef Tankiej het volgende:
Wat zou het mij geweldig lijken om met zo'n wolf in schaapskleren naast een dikke auto of petje in golfje te staan bij het stoplicht en de sprint dan te winnen..
Geweldig project!
zo als die van mij bijvoorbeeldquote:Op vrijdag 11 maart 2011 09:56 schreef FalleNk810i het volgende:
[..]
Ga je raar op kijken als het golfje ook een dik blok erin heeft liggen
Klopt, vooral die mk3, met plasticquote:Op vrijdag 11 maart 2011 10:20 schreef Tankiej het volgende:
Dat is waar, maar over het algemeen is dat niet echt het geval volgens mij
Ik zou best ook nog een keer een T5-R blok in een standaard 440 willen hangen.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 10:43 schreef JK1982 het volgende:
Wat een gruwelijk ding, echt leuk dit..
Ik heb er helaas de technische kennis niet voor, anders had ik ook nog wel eens zoiets willen doen. Ik heb er wel eens over gedroomd, zij het dan met een leuk blok in bijv. een Nissan Micra (heb bij Nissan gewerkt)
Maargoed, met de AX ben ik ook een klein beetje bekend, aangezien ik er ook een heb gehad.
Keep up the good work!
Wat voor achteras/remmen/ophanging heb je eronder gehangen?
Naar alle waarschijnlijkheid de remmen, achteras en ophanging van een 106 of saxo.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 10:43 schreef JK1982 het volgende:
Wat een gruwelijk ding, echt leuk dit..
Ik heb er helaas de technische kennis niet voor, anders had ik ook nog wel eens zoiets willen doen. Ik heb er wel eens over gedroomd, zij het dan met een leuk blok in bijv. een Nissan Micra (heb bij Nissan gewerkt)
Maargoed, met de AX ben ik ook een klein beetje bekend, aangezien ik er ook een heb gehad.
Keep up the good work!
Wat voor achteras/remmen/ophanging heb je eronder gehangen?
Die passen ook op 4gaats velgen hoor.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 20:54 schreef invine het volgende:
Ja maar drake wil toch wieldoppen behouden?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |