 
		 
			 
			
			
			 .
. .
.
											 
			 
			
			
			Heerlijke instelling heeft hij ook. Doet altijd zijn best en zeurt nooit.quote:Op zondag 9 november 2008 17:52 schreef Bullet-tooth het volgende:
Svejdik lekkere pot gespeelt, topvent.
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 ! Na de 4-0 werd de polonaise ingezet, de wave werd praktisch door hen ingezet. In de 70e minuut ofzo begonnen ze te zingen: 'Wij gaan Europa in!'. Vijf minuten voor tijd werd als klap op de vuurpijl 'Alles of niets' er nog even ingegooid!
 ! Na de 4-0 werd de polonaise ingezet, de wave werd praktisch door hen ingezet. In de 70e minuut ofzo begonnen ze te zingen: 'Wij gaan Europa in!'. Vijf minuten voor tijd werd als klap op de vuurpijl 'Alles of niets' er nog even ingegooid!  
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			De polonaise was na de 5-0 toch pas? Nou ja, ik vond hun echt geweldig vandaag. Welgemeend applaus dan ook van het thuispubliek.quote:Op zondag 9 november 2008 18:54 schreef Thomas87 het volgende:
Goede overwinning, geen moment moeilijk gehad dankzij de snelle goals.
Die volendamsupporters! Na de 4-0 werd de polonaise ingezet, de wave werd praktisch door hen ingezet. In de 70e minuut ofzo begonnen ze te zingen: 'Wij gaan Europa in!'. Vijf minuten voor tijd werd als klap op de vuurpijl 'Alles of niets' er nog even ingegooid!
waar ik het Groningen publiek voor de 1-0 voorsprong trouwens nog geen kreet had horen slaken
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Zeker. In de breedte maak ik me nog wat zorgen namelijk... kijk even wat er gebeurt als je Femi, Granqvist en vd Laak niet opstelt. 1-1 en 1-0 in wedstrijden die gewonnen hadden kunnen worden. En met de wintertransfer in aantocht zou er nu toch echt aandacht moeten komen voor de breedte van de selectie.quote:Op zondag 9 november 2008 18:04 schreef Prosac het volgende:
De instelling van Ondrej is uitstekend inderdaad, hij laat ook duidelijk zien hem opstellen voor de Roover of Stenman echt geen verzwakking is. Ook tegen NAC stond hij goed in het centrum. Multifunctionele verdediger en ik zou hem gewoon een contractverlenging aanbieden als Groningen zijnde.
 
			 
			
			
			quote:Op zondag 9 november 2008 18:54 schreef Thomas87 het volgende:
Die volendamsupporters! Na de 4-0 werd de polonaise ingezet, de wave werd praktisch door hen ingezet. In de 70e minuut ofzo begonnen ze te zingen: 'Wij gaan Europa in!'. Vijf minuten voor tijd werd als klap op de vuurpijl 'Alles of niets' er nog even ingegooid!
 
  
											 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			Dan doe je toch gewoon niet mee.quote:Op zondag 9 november 2008 21:26 schreef The_Verve het volgende:
Een regelmatige overwinning zonder enige spanning. Wat mij betreft mogen we elke week op deze manier winnen.
Waar ik me vanmiddag wel aan heb geërgerd is de wave. Bah!
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Maar daarom kan ik me toch wel ergens aan ergeren?quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Open brief Groningen Fanatics
Beste (mede)supporter,
Sinds de stadionbrand op 13 april j.l. is het stil geweest rond ons, de Groningen Fanatics. Direct na de brand hebben wij aangegeven de activiteiten tot nader order op te schorten en sindsdien zijn we nog niet teruggekeerd. Het was de bedoeling om vandaag, voorafgaand aan de wedstrijd tegen FC Volendam, terug te komen met een grote sfeeractie. Helaas werd onze actie gisteren afgekeurd door de brandweer. Wij zien ons na de brand geconfronteerd met zulke strenge eisen, dat onze toekomst en die van sfeeracties in Groningen op het spel staat.
De stadionbrand was voor de Groningen Fanatics een harde klap. In de weken na deze gebeurtenis was er tijd voor bezinning. Met de hele groep is gesproken over de vraag of Groningen Fanatics door kan en wil met het organiseren van sfeeracties. Na lang beraad is unaniem besloten dat we door wilden.
In de periode hierna heeft veelvuldig overleg plaatsgevonden tussen ons, FC Groningen en de Brandweer. Met het onderzoeksrapport van Margo Vliegenthart in de hand is uitvoerig gesproken over hoe onze sfeeracties doorgang kunnen vinden op een veilige manier. Alle materialen die wij gebruiken bij onze sfeeracties zijn met de brandweer doorgenomen en door hen op brandveiligheid beoordeeld.
Papier
Struikelblok vanuit veiligheidsoogpunt blijkt het papier dat bij een choreografie gebruikt wordt. Dit papier is niet brandvertragend genoeg en wordt dus afgekeurd. Door ons is vanaf dat moment uitvoerig gezocht naar oplossingen. Zo is bijvoorbeeld bekeken of het papier geïmpregneerd kan worden. Het papier kan op deze manier echter niet genoeg brandveilig gemaakt worden. De uitkomst is een papiersoort die van zichzelf al brandvertragend werkt. Deze papiersoort is echter wel vele malen duurder dan het papier dat voorheen werd gebruikt. Bovendien blijkt dit papier alleen in wit leverbaar, waardoor voor een choreografie de vellen nog in de juiste kleur bedrukt moeten worden. Ook dit brengt weer extra kosten met zich mee. Gevolg: voor een choreografie van slechts 2000 vellen moet nu evenveel betaald worden als voor een choreo van twee keer het hele stadion (40.000 vellen) in de oude situatie.
Stof
Op het gebied van de stof voor spandoeken en megadoeken lijkt alles echter grotendeels hetzelfde te blijven. De katoenstof die werd gebruikt wordt door de brandweer aangemerkt als impregneerbaar doek. Enige verandering ten opzichte van de situatie voor de brand is dat na het impregneren een officieel brandveiligheidscertificaat uitgeschreven dient te worden. Overigens kost ook dit weer extra geld.
Actie voor Volendam-thuis
Met deze informatie in het hoofd worden de voorbereidingen voor een actie in het teken van de terugkeer begonnen. Zoals gebruikelijk wordt veel tijd gestoken in het ontwerpen, tekenen en schilderen van een enorm megadoek. Doordat de periode van overleg met FC Groningen en de brandweer veel tijd heeft gevergd, wordt ingezet op de thuiswedstrijd tegen FC Volendam als dag waarop de grote sfeeractie zal plaatsvinden.
Echter, in de dagen voorafgaand aan de actie gaat alles heel snel. Op de dinsdag voor de wedstrijd wordt het schilderwerk aan het doek afgerond. Op donderdag is de verf opgedroogd en wordt het doek geïmpregneerd door een specialist met een voor katoen geschikt impregneermiddel. Het doek is klaar voor de veiligheidskeuring van vrijdag waarbij een specialist en de brandweer het doek op brandveiligheid zullen testen. De eis is dat het doek zichzelf, door het impregnaat, binnen 5 seconden dooft nadat het vlam vat. Bij de test blijkt het doek echter niet brandveilig genoeg te zijn.
Enige hoop is het doek ook aan de onderzijde impregneren. Door zowel de brandweer als de brandveiligheidsspecialist wordt op vrijdagavond een monster gemaakt van onze katoenstof die dubbelzijdig is geïmpregneerd. Op zaterdag worden deze monsters getest en wederom blijkt het doek zichzelf niet snel genoeg te doven. Het doek krijgt geen certificaat en wordt afgekeurd. Conclusie: een actie van € 3500,- is niet te gebruiken.
Toekomst
De toekomst van de sfeeracties in Groningen ziet er dus slecht uit. Beoogd impregneerbaar doek blijkt niet voldoende te impregneren om door de veiligheidstests te komen en papier voor een choreografie is 20x zo duur geworden.
Vandaag hebben we ons opnieuw beraden over de toekomst. We zijn enorm teleurgesteld over het feit dat de grote sfeeractie vandaag niet heeft kunnen doorgaan, maar nog erger over het feit dat het einde van de sfeeracties in Groningen in zicht lijkt. Als Groningen Fanatics willen we ontzettend graag nieuwe acties maken. Uiteraard op een veilige en verantwoorde manier, dat staat voorop. Echter, onder de huidige voorwaarden is het voor de Groningen Fanatics onmogelijk om sfeeracties te organiseren.
Bovendien is de portemonnee momenteel grotendeels leeg en hebben wij door de afgekeurde actie nog niets kunnen laten zien dit seizoen. Wij vinden het dan ook niet gepast om de geplande jaarlijkse collecte (gepland eind november) doorgang te laten vinden. Tevens betreuren wij het dat op korte termijn geen sfeeracties kunnen worden gemaakt van het door de supporters gedoneerde geld.
Vandaag hebben we besloten dat wanneer er geen verandering in de situatie komt, de stadionbrand van 13 april tevens het einde is geweest van de sfeeracties in Groningen.
Groningen Fanatics
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			tja.. dit zal wel het einde zijn dan. Sinds de brand gelden blijkbaar bij ons de strengste eisen.quote:
 
											 
			 
			
			
			Idd, het kan wel eens zo zijn dat we Berg drie wedstrijden moeten missen o.i.d.quote:Op zondag 9 november 2008 23:50 schreef Prosac het volgende:
Was wel een beetje een Huntelaar-elleboogje die van Berg.
 
			 
			
			
			Die kans is groter dan de vorige keer.quote:Op maandag 10 november 2008 00:13 schreef sjimz het volgende:
Ik ben benieuwd of er een vooronderzoek komt.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Dat bedoel ik. Laten we dergelijke gevallen in het vervolg een "Huntelaartje" noemen. Iedereen schreeuwt moord en brand, maar de speler komt er keer op keer mee weg.quote:Op maandag 10 november 2008 00:37 schreef venomsnake het volgende:
Een Huntelaartje inderdaad, maar die wordt ook nooit geschorst.
 
											 
			 
			
			
			Ik wel, Berg zwaait wel vaker met zijn armen. Ik vind niet dat hij echt keihard met zijn elleboog een ros geeft.quote:Op maandag 10 november 2008 00:38 schreef sjimz het volgende:
Nou dit vond ik niet echt een twijfelgeval hoor
 
											 
			 
			
			
			Nee, dat moment zit niet in de samenvatting van eredivisielive.quote:Op maandag 10 november 2008 00:41 schreef sjimz het volgende:
Heb je geen gifje van de elleboog VS?
 
			 
			
			
			 !
 !
											 
			 
			
			
			quote:Nieuwe status in Euroborg
Door NIK KOK
GRONINGEN - FC Groningen bevestigde zondag haar zorgvuldig opgebouwde status van vooraanstaande club. FC Volendam werd met liefst 5-0 verslagen. De club is PSV voorbij op de ranglijst, het heeft de beste thuisbalans van de eredivisie, het beste doelsaldo en het minste aantal doelpunten tegen.
In de Euroborg was het zondag soms best stil. Want met een ruime voorsprong op de hekkensluiter en een wat traag kat- en muis-spel geloofde iedereen het na een halfuur wel. In Groningen zijn ze inmiddels wat meer gewend.
Groningen kende in Volendam een zwakke opponent. Een tegenstander die met simpel voetbal werd overmeesterd en dat stemde trainer Ron Jan tevreden. In slechts acht minuten stelden zijn ploeg de overwinning al zeker. Koen van de Laak scoorde de openingstreffer na vijftien minuten en acht minuten later stond het al 3-0 door doelpunten van Goran Lovre en Petter Andersson.
De doelpunten kwamen voort uit uitgekiend vleugelspel. Na rust profiteerden Koen van de Laak en topschutter Marcus Berg van de Volendamse onkunde. Het kwaliteitsverschil was gisteren groot.
Het spel van hekkensluiter Volendam leek in niets op de plotse opleving van vorige week. Toen had de ploeg van trainer Frans Adelaar zich door een gelijkspel tegen Willem II (1-1) en een overwinning op De Graafschap (3-1) hoopvol opgericht na een reeks van nederlagen. Topscorer Jack Tuyp was er gisteren niet bij evenals de twee andere Volendam-spelers met een Groningen-verleden. Arvid Smit en Dominique van Dijk waren ook geblesseerd. Gisteren leek de instelling van de ploeg hemeltergend. ,,Ik vond de inzet teleurstellend,’’ zei Adelaar na afloop.
Ron Jans had meer reden tot lachen. Concurrent PSV immers verloor zaterdagavond al van NEC waardoor Groningen de Eindhovenaren nu voorbij is op de ranglijst. De noordelingen kunnen bovendien een prima thuisbalans overleggen. Nog nooit werd er dit seizoen verloren in de Euroborg. Het doelsaldo is het beste in de eredivisie.
,,Ik moet wennen aan de snelle goals en dat we de wedstrijden al zo snel beslissen,’’ zei Jans.
,,De wedstrijd was bovendien leuk om naar te kijken en ik ben tevreden over ons spel over de vleugels. In een soortgelijke wedstrijd tegen Sparta was dat nog minder. Volendam was geknakt na die eerste drie doelpunten. Toen was de wedstrijd eigenlijk al gespeeld.’’
Speciale aandacht had Jans nog voor Koen van de Laak die ondanks een recente hersenschudding gisteren gedurfd alle kopduels aanging. Zijn eerste doelpunt was er bovendien een met het hoofd.
Het soms kwieke spel over de vleugels werd ingegeven door linksback Fredrik Stenman en rechtsback Ondrej Svejdik. Svejdik was de andere speler die door Jans werd gecomplimenteerd.
De Tsjech doet bij Groningen al jaren dienst als twaalfde man maar krijgt nu door de blessure van Sepp De Roover een kans. Hij was gisteren met twee assists beslissend voor FC Groningen.
,,Leuk voor die jongen dat hij het zo goed doet,’’ zei Jans. ,,Hij zit hier al een aantal jaren en kwam eigenlijk nooit verder dan de bank.’’
Bij Groningen weten ze tegenwoordig uit hun hoofd tegen welke clubs AZ en Ajax de volgende week moeten spelen. Zelf tegen De Graafschap, Vitesse-AZ en Ajax-PSV. De winst van AZ op FC Twente gisteren werd betreurd. In Groningen kijken ze naar boven.
AD
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
  .  gelijke monniken gelijke kappen zou ik zo zeggen. Want je kunt ook gaan redeneren dat wat bij groningen gebeurd is kan ook bij andere clubs gebeuren. ipv bij groningen is het gebeurd dus daar is de kans dat het weer gebeurt ineens groter
.  gelijke monniken gelijke kappen zou ik zo zeggen. Want je kunt ook gaan redeneren dat wat bij groningen gebeurd is kan ook bij andere clubs gebeuren. ipv bij groningen is het gebeurd dus daar is de kans dat het weer gebeurt ineens groter   .
.
											 
			 
			
			
			quote:Mohammed "Moa" Abdellaoue (born 23 October 1985) in Oslo is a Moroccan-Norwegian football striker who plays for Vålerenga.
As a youth player, he was at Hasle/Løren and Skeid before joining Skeid's first team squad in 2003. He made his debut on 9 June 2003, when he came on as a substitute against Hødd. In his fourth game of the season, Abellaoue scored his first two goals in a 2-1 win over Raufoss. Abdellaoue scored at total of 40 league goals for Skeid in five seasons, and was their top scorer in 2004 and 2007. At the end of the 2007 season, he signed a three-year contract with Vålerenga, transferring to his new club on 15 November.
Mohammed Abdellaoue has appeared once for the Norwegian under-21 team, six times for U-18 and once for U-19.
wiki
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
   
											 
			 
			
			
			Ja, afgelopen zomer had Groningen ook al interesse in hem volgens die Noorse bladen.quote:Op maandag 10 november 2008 14:22 schreef Bullet-tooth het volgende:
Dat heeft toch al eens eerder in de kranten gestaan aldaar?
 
			 
			
			
			Moa.quote:Op maandag 10 november 2008 14:30 schreef venomsnake het volgende:
Hij schiet ze er aardig in..
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[..]
 
  
											 
			 
			
			
			quote:Van de Laak mogelijk niet in het veld tegen Telstar
GRONINGEN - Het is onzeker of FC Groningen - speler Koen van de Laak kan meespelen in de bekerwedstrijd tegen Telstar. Van de Laak liep een heupblessure op bij een wedstrijd tegen FC Volendam.
Maandag deed de middenvelder niet mee met de uitlooptraining.
RTVNOORD

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |