Elia centraal in de spits?quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 19:21 schreef Borga het volgende:
Uhh.....Elia bijvoorbeeld en ik wacht op Bodul. Het maakt ook niet zoveel uit. Als het maar een spits is die sneller is dan Klaas en dat kan niet al te moeilijk zijn. Met Klaas kan Ajax nooit op zijn Ajax spelen.
Klaas is de l-a-n-g-z-a-a-m-s-t-equote:Op dinsdag 28 oktober 2008 19:17 schreef sagagiuh het volgende:
[..]
Cruijff, Van Basten, Bergkamp, Kluivert en Ibrahmovic zijn de beste spitsen die Ajax gehad heeft. Dat je ze kan zien als typische Ajax spitsen kan ik begrijpen, maar dat is weer wat anders dan de gemiddelde Ajax spits.
Als je er eentje van de klasse uit bovenstaand rijtje wilt, heb je gewoon pech gehad. Een Huntelaar in vorm is buitengewoon nuttig. Of we er nu kampioen mee geworden zijn of niet.
quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 19:11 schreef BB-boy het volgende:
Het standaard antwoord van de Huntelaar hater is dan meestalSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dembele is technisch gezien de meest begaafde spits die er in Nederland rondloopt. Hij scoort alleen niet zo vaak.
quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 19:21 schreef marp0 het volgende:
Huntelaar is alleen een goeie voor Ajax... als hij scoort, zolang Huntelaar niet (veel) scoort bij Ajax is hij geen meerwaarde voor het elftal.
Tenminste dat vind ik dan...
quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 19:21 schreef Borga het volgende:
Uhh.....Elia bijvoorbeeld en ik wacht op Bodul. Het maakt ook niet zoveel uit. Als het maar een spits is die sneller is dan Klaas en dat kan niet al te moeilijk zijn. Met Klaas kan Ajax nooit op zijn Ajax spelen.
Alleen snelheid is belangrijk?quote:
Ja, daarom heb je er geen fluit aan. Zelfde als je het over een keeper hebt die de meest begaafde keeper is die er is...Alleen laat 'ie er vier door per wedstrijd.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 19:24 schreef toma het volgende:
[..]Dembele is technisch gezien de meest begaafde spits die er in Nederland rondloopt. Hij scoort alleen niet zo vaak.
Nee, iemand een keer voorbijspelen is ook wel eens handig. Maar dat kan Klaasje niet.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 19:27 schreef sagagiuh het volgende:
[..]
[..]
Alleen snelheid is belangrijk?
quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 19:21 schreef Borga het volgende:
Uhh.....Elia bijvoorbeeld
Elia heeft dit seizoen 4 x gescoord. Klaasje 3x, waarvan er twee door Suarez op de doellijn waren klaar gezet. Klaas is kutquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 19:27 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ja, daarom heb je er geen fluit aan. Zelfde als je het over een keeper hebt die de meest begaafde keeper is die er is...Alleen laat 'ie er vier door per wedstrijd.
Een spits moet sco-ren...dat doet-ie....
Komt ie met Elia, mijn god.
Wat een orakel! Mijn God! Wie geeft 'm een baan in ons scoutingsapparaat? Snel voordat 'ie bij de kakkerlakken tekent!!!quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 19:31 schreef Borga het volgende:
[..]
Elia heeft dit seizoen 4 x gescoord. Klaasje 3x, waarvan er twee door Suarez op de doellijn waren klaar gezet. Klaas is kut
Met Elia worden wij WERELD kampioen! we worden WERELDkampioen!quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 19:31 schreef Borga het volgende:
[..]
Elia heeft dit seizoen 4 x gescoord. Klaasje 3x, waarvan er twee door Suarez op de doellijn waren klaar gezet. Klaas is kut
En zijn balvastheid, gemiddeld verliest hij hooguit driekwart van de ballen die hij krijgt aangespeeld. Mentaal is ie dan ook nog eens ijzersterk, altijd maar zijn elftal aanvuren met geirriteerde armgebaren als hij de bal niet op een presenteerblaadje krijgt. Altijd op zijn best in de moeilijkste wedstrijden tegen de sterkste tegenstanders, hij laat zich door niets van de wijs brengen en scoort met een ijzeren regelmaat zonder wisselingen in vorm. Slim bespeelt hij de scheidsrechter door voortdurend languit op de grond te gaan liggen. En als de wedstrijd daarom vraagt, is hij zo sluw om even flink zijn armen en ellebogen te gebruiken of een trap na te geven. Nooit uit frustratie, maar altijd in het belang van het team. Net zoals hij zich niets gelegen laat liggen aan zijn persoonlijke doelpuntenaantal, hij legt altijd af als het kan en speelt volledig in dienst van het team. Zelf scoren boeit hem niet, het gaat om de teamprestatie.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 18:07 schreef Borga het volgende:
Klaas is een fantastische technische voetballer, die verschillende wervelende passeeracties in huis heeft. Om nog maar te zwijgen over zijn explosieve snelheid. (Drempts boertje dan, ook goed)
Je geeft een beetje de indruk dat doelpunten maken ondergeschikt is.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 19:29 schreef Borga het volgende:
[..]
Nee, iemand een keer voorbijspelen is ook wel eens handig. Maar dat kan Klaasje niet.
Ah je hebt een maatje gevonden zie ik, azijnpissersquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 19:34 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
En zijn balvastheid, gemiddeld verliest hij hooguit driekwart van de ballen die hij krijgt aangespeeld. Mentaal is ie dan ook nog eens ijzersterk, altijd maar zijn elftal aanvuren met geirriteerde armgebaren als hij de bal niet op een presenteerblaadje krijgt. Altijd op zijn best in de moeilijkste wedstrijden tegen de sterkste tegenstanders, hij laat zich door niets van de wijs brengen en scoort met een ijzeren regelmaat zonder wisselingen in vorm. Slim bespeelt hij de scheidsrechter door voortdurend languit op de grond te gaan liggen. En als de wedstrijd daarom vraagt, is hij zo sluw om even flink zijn armen en ellebogen te gebruiken of een trap na te geven. Nooit uit frustratie, maar altijd in het belang van het team. Net zoals hij zich niets gelegen laat liggen aan zijn persoonlijke doelpuntenaantal, hij legt altijd af als het kan en speelt volledig in dienst van het team. Zelf scoren boeit hem niet, het gaat om de teamprestatie.
Nee met Klaas gaan we lekkerquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 19:33 schreef toma het volgende:
[..]
Met Elia worden wij WERELD kampioen! we worden WERELDkampioen!
Ik begin steeds meer de denken dat het vooral aan het tweede ligt. Het kan toch geen toeval zijn dat het voornamelijk spierblessures betreft?quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 19:35 schreef Steeven het volgende:
Kan Ajax niet een keer een goede medische staf kopen? Of de trainingen aanpassen? Belachelijk altijd die talloze blessures bij zoveel spelers.
Meestal is dat het probleem ook niet... Hij scoort over het algemeen toch altijd. En als hij eens een dipje heeft maakt dat totaal niet uit, komt ie wel weer bovenop.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 19:21 schreef marp0 het volgende:
Huntelaar is alleen een goeie voor Ajax... als hij scoort, zolang Huntelaar niet (veel) scoort bij Ajax is hij geen meerwaarde voor het elftal.
Tenminste dat vind ik dan...
Mij wel hoor. Als hij structureel goed speelt en belangrijk is voor het elftal hoor je mij niet. Maar dat hij er een boel inpist tegen dedradatiekandidaten omdat hij zoveel grote kansen krijgt boeit mij niet zo. Dat is voor mensen die het spel niet begrijpen en daarom maar oordelen op basis van het meest oppervlakkige statistiekje.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 19:37 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Ah je hebt een maatje gevonden zie ik, azijnpissers![]()
Als Huntelaar er nu al 10 in had liggen had je niemand gehoord
Castillion wordt toch de nieuwe topper?quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 18:25 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Ach, Huntelaar in vorm werkt ook wel. Maar zodra hij uit vorm raakt zoals nu heb je niet bijster veel aan hem
Ik hoop dat Bodul echt zo'n groot talent is als er beweerd word "De nieuwe Zlatan"
Schijnt ook een groot talent te zijn ja.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 19:48 schreef El_Bassie het volgende:
[..]
Castillion wordt toch de nieuwe topper?
Wie oordeelt er hier op basis van oppervlakkige statistieken? Jij schrijft m af omdat ie niet tegen topclubs scoort, dat is wel heel naïef.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 19:47 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Mij wel hoor. Als hij structureel goed speelt en belangrijk is voor het elftal hoor je mij niet. Maar dat hij er een boel inpist tegen dedradatiekandidaten omdat hij zoveel grote kansen krijgt boeit mij niet zo. Dat is voor mensen die het spel niet begrijpen en daarom maar oordelen op basis van het meest oppervlakkige statistiekje.
En we zijn weer terug bij af. Het was leuk en aardig destijds, deze discussie, maar ondanks dat dit een discussieforum is, vind ik het kolder van de bovenste plank om telkens weer terug te vallen op een discussie waar iedereen alles al over heeft gezegd. Keer op keer weer.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 19:47 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Mij wel hoor. Als hij structureel goed speelt en belangrijk is voor het elftal hoor je mij niet. Maar dat hij er een boel inpist tegen dedradatiekandidaten omdat hij zoveel grote kansen krijgt boeit mij niet zo. Dat is voor mensen die het spel niet begrijpen en daarom maar oordelen op basis van het meest oppervlakkige statistiekje.
Ik schrijf hem af om dat hij geen bal kan aannemen, niet kan kaatsen, het spel vertraagt, geen actie heeft, nauwelijks luchtduels wint, mentaal zwak is, traag is én structureel niet thuis geeft in de moeilijke wedstrijden. Niet qua scoren en ook niet anderzins.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 19:57 schreef toma het volgende:
Wie oordeelt er hier op basis van oppervlakkige statistieken? Jij schrijft m af omdat ie niet tegen topclubs scoort, dat is wel heel naïef.
We kunnen een aardig lijstje denk ik opstellen met spelers die vaker in de ziekenboeg hebben gelegen dan op het veld hebben gestaan, met als grootste voorbeelden Mitea en Manucharyan.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 20:04 schreef keeper het volgende:
Misschien al eerder besproken, maar wanneer gaat de directie/technische staf nou eens kritisch kijken naar de blessuregolf die momenteel weer eens heerst. Dit is niet uitzonderlijk, de laatste paar jaren is er steeds wel wat. En dan vooral blessures die te voorkomen zijn, zoals hamstring en spierblessures. Dat er iemand een been breekt door een harde tackle, dat kan je niet voorkomen. Dat er aan de lopende band spelers last van hamstring of lies hebben, dat kan je wel voorkomen.
Cvitanich is de Argentijnse competitie gewend, Enoh komt uit Kameroen/Zuid-Afrika en dat zijn meestal ook behoorlijk sterke spelers. Dieptepunt is nog wel de blessure van Rommedahl: die speelt nauwelijks! Wanneer gaat men hier eens conseclusies (om Cruyff maar weer eens aan te halen) aan verbinden?
Wat kan helpen? Meer krachttrainen, hoorde namelijk dat dat nauwelijks gebeurt bij Ajax (en misschien ook bij psv en feyenoord)? Niet meer voetballen op een ijsbaan?
Ja, dat heeft ook wel te maken met de spelers zelf. Maar dat er zoveel spelers geblesseerd raken zonder echte blessuregeschiedenis zodra ze bij Ajax spelen is wel extreem verdacht.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 20:09 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
We kunnen een aardig lijstje denk ik opstellen met spelers die vaker in de ziekenboeg hebben gelegen dan op het veld hebben gestaan, met als grootste voorbeelden Mitea en Manucharyan.
Precies. En Aissati en Sulejmani zijn misschien ook 'blessuregevoelig' maar om dat allemaal op toeval te schuiven en je er maar bij neer te leggen, dat vind ik toch net te makkelijk. Iedereen ziet het, iedereen vindt het vreemd, maar er gebeurt verder niks mee.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 20:09 schreef Aanvoerder het volgende:
We kunnen een aardig lijstje denk ik opstellen met spelers die vaker in de ziekenboeg hebben gelegen dan op het veld hebben gestaan, met als grootste voorbeelden Mitea en Manucharyan.
Maar bij feyenoord zelfde liedje, kijk maar naar Makaay, Bronkhorst en nog wat van die mensen die al jaren lang voetballen, weinig geblesseerd zijn en hier opeens overal last van krijgen.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 20:11 schreef finsdefis het volgende:
Ja, dat heeft ook wel te maken met de spelers zelf. Maar dat er zoveel spelers geblesseerd raken zonder echte blessuregeschiedenis zodra ze bij Ajax spelen is wel extreem verdacht.
Sulejmani was sowieso geen toeval. Hij was al een keer uitgevallen in de UEFA-cup tegen Borac. Op zaterdag op de training stapte ie uit omdat het niet lekker zat. En de medische staf geeft gewoon groen licht om hem op te stellen.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 20:11 schreef keeper het volgende:
[..]
Precies. En Aissati en Sulejmani zijn misschien ook 'blessuregevoelig' maar om dat allemaal op toeval te schuiven en je er maar bij neer te leggen, dat vind ik toch net te makkelijk. Iedereen ziet het, iedereen vindt het vreemd, maar er gebeurt verder niks mee.
Koevermans Amoah Lensquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 20:48 schreef Barca het volgende:
Het mag dan niet zo fraai ogen, uiteindelijk gaat het om kwaliteit. Een spits moet scoren, hoe maakt niet uit. Maar ... een spits die slechts 10 goals maakt kan zijn team beter maken, en een spits die 30 goals maakt kan wel eens storend zijn voor het team.
Spitsen voor de toekomst? KJH kan nog wel een paar jaar mee. Maar om wat names te droppen: Lens, Koevermans. Een iets oudere spits die van waardezou kunnen zijn: Amoah. Het Zweedse duo Berg - Andersson zou ook iets kunnen zijn, mits Ajax de huidige selectie versterkt met goede verdedigers en een fatsoenlijke coach.
quote:Ajax zet Philips aan de kant. Voor de beeldschermen in de Arena gaan club en stadiondirectie in zee met aartsrivaal Sony. Behalve twee nieuwe megaschermen boven het veld hangt Sony de komende maanden ongeveer vijfhonderd kleinere schermen in het hele stadion op.
Daarop zendt Ajax' eigen 'zender' programma's uit, onder meer van Ajax TV, de samenwerking met KPN. Sony levert de benodigde high definition studioapparatuur. De samenwerking duurt ten minste vijf jaar.
Bij de schermen boven het veld gaat het om led-schermen uit de
Sonystal. Ze zijn breedbeeld, in plaats van het huidige 4:3-formaat. Volgens een woordvoerder van Sony worden de schermen 'binnen afzienbare tijd' opgehangen.
Ajax had in De Meer altijd een nauwe relatie met Sony - en vooral met importeur Brandsteder. Maar met de verhuizing naar de Arena twaalf jaar geleden, moest de club genoegen nemen met Philips, één van de stadionsponsors. Tot ongenoegen van de supporters, die liever geen enkele verwijzing naar PSV zagen. (HET PAROOL)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |