Ik wel, 6000K maar tochquote:Op dinsdag 5 mei 2009 11:27 schreef leolinedance het volgende:
[..]
ja ftwalcohol...
Ik heb dat idee ook wel, ik heb dan ook (nog) geen xenon.
Nee knul, 10000 en hoger is voor paupersquote:Op dinsdag 5 mei 2009 13:10 schreef mighty_myte het volgende:
6000 K is dus voor paupers.
Ik heb 10.000Kquote:Op dinsdag 5 mei 2009 13:45 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Nee knul, 10000 en hoger is voor paupers
Qft.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:41 schreef fathank het volgende:
6000k is twijfelachtig. Meer dan dat is sowieso pauper.
beter 4300k
Is dat zo? Wie ben jij dat jij mij pauper noemtquote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:37 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Mét of zónder xenon, jij bent sowieso een pauper.
kerel, bijt niet zo joh! Zij vinden het gewoon heerlijk om reacties bij jou uit te lokken...quote:Op dinsdag 5 mei 2009 18:16 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
Is dat zo? Wie ben jij dat jij mij pauper noemtNerd, ga terug aan het werk..
![]()
Als het Oxy was geweest (waar ik het een beetje na uitlokte eigelijk) Ok. Maar jij..?
Nee nee, isdatzo irriteert me zowieso al.. 't is gewoon persoonlijk al een vies ventje die denkt dat ie alles weetquote:Op dinsdag 5 mei 2009 18:20 schreef Daklem het volgende:
[..]
kerel, bijt niet zo joh! Zij vinden het gewoon heerlijk om reacties bij jou uit te lokken...
Xenon is rete fijn
Dat ie mod is zie ik nu pas.. 't blijf gewoon een zielig ventje met een internetlul van 1,80quote:
Tja, ik wéét dan ook daadwerkelijk allesquote:Op dinsdag 5 mei 2009 18:21 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
Nee nee, isdatzo irriteert me zowieso al.. 't is gewoon persoonlijk al een vies ventje die denkt dat ie alles weet
Alleen omdat ik turquaz een beetje uitlok? Kom nou.. of heb je nog onderbouwing voor die uitspraak?quote:
gewoon omdat het kan.quote:
Hoevaak ik ook weer es in een domme discussie zit met Oxy, om hem kan ik zwaar lachen, denk dat het ook wederzijds is bij hem.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 18:45 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Tja, ik wéét dan ook daadwerkelijk alles.
[..]
Alleen omdat ik turquaz een beetje uitlok? Kom nou.. of heb je nog onderbouwing voor die uitspraak?
Was ooit bestemd om aan een gozer te verkopen, ongeacht mijn vorig verhaaltje (voor aankoop) dat ik de Uno zo sjonnie mogelijk wou maken. De gozer bleek uiteindelijk toch H7 te hebben en geen H4.. Dus tja, bleef ik zitten met de gebakke peren, maar na mijn mening is het niet veel blauwer dan de 8000k die ik had gehad hiervoorquote:
dat bestaat.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 01:27 schreef CasB het volgende:
Echte helden rijden met LED-lampen.(en dan niet alleen stadslicht)
Want waar bash ik jou precies dan? Gast, ik kom amper in PTA (fok MC uitgezonderd).quote:Op dinsdag 5 mei 2009 23:23 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
Hoevaak ik ook weer es in een domme discussie zit met Oxy, om hem kan ik zwaar lachen, denk dat het ook wederzijds is bij hem.
Maar jij? Jij bent gewoon een nerdje die denkt dat die er bij hoort als ie een ander basht.. terwijl je jezelf zwaar de grond in boort.
Hier:quote:Op woensdag 6 mei 2009 10:03 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Want waar bash ik jou precies dan? Gast, ik kom amper in PTA (fok MC uitgezonderd).
Gast, laat het rusten en ga door met je "leven".quote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:37 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Mét of zónder xenon, jij bent sowieso een pauper.
Dat julie zo verzuurd zijn om dat niet als een ludieke post op te vatten zegt meer over julie dan over mijquote:Op woensdag 6 mei 2009 10:11 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Hier:
[..]
Gast, laat het rusten en ga door met je "leven".
Tuurlijkquote:Op woensdag 6 mei 2009 10:20 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Dat julie zo verzuurd zijn om dat niet als een ludieke post op te vatten zegt meer over julie dan over mij.
Lijkt me inderdaad ook wel dat je dat dan kan betalen. Dat is wel heel sneu, een R8 kopen maar vervolgens beknibbelen op de optiesquote:Op woensdag 6 mei 2009 09:59 schreef garnage-patrick het volgende:
[..]
dat bestaat.
de audi r8 kan je kopen met led verlichting aan de voorkant.
wel een dure optie van ¤6353,- maar als je een r8 kan kopen lukt dat vast ook nog wel
artikeltje erover.
http://www.audiblog.nl/?p=3064
sorry voor offtopic trouwens
Daarvan zat de lampunit waarschijnlijk los na een aanrijding, en "bungelde" hij op en neer.quote:Op zondag 3 mei 2009 12:59 schreef liquid-orange onder meer het volgende:
1 bestuurder had het zo erg dat 1 koplamp alleen maar op groot licht werkte en ook nog steeds knipperde. Daar mogen ze wel eens wat aan doen!
Wat is daar in vredesnaam raar aan??? Ik voer mistlampen voor als mijn dimlicht op de mist weerkaatst. Die zet ik dan uit omdat ze meer kwaad doen dan goed en dan gaan de breedstralers onder de bumper en onder de mist aan. Daarbij branden uiteraard ook de stadslichtjes, ja.quote:En dan heb ik heb nog niet over die mensen die met rare combo's rijden, zoals stadslicht samen met mistlicht.
..of je bestelt een nieuwe Prius.quote:Op woensdag 6 mei 2009 09:59 schreef garnage-patrick het volgende:
[..]
dat bestaat.
de audi r8 kan je kopen met led verlichting aan de voorkant.
wel een dure optie van ¤6353,- maar als je een r8 kan kopen lukt dat vast ook nog wel
knulquote:Op dinsdag 5 mei 2009 13:45 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Nee knul, 10000 en hoger is voor paupers
kssssttt weg jij!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Motto: Eens is ook dit voorbij...
Red een boom - eet een bever!
Okee.. jquote:
quote:Op woensdag 6 mei 2009 21:21 schreef mighty_myte het volgende:
Je avatar past prachtig in deze trieste bladzijde van dit topic, Isdatzo.Treffend he.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Briljant stukje MP trouwens.quote:![]()
.
.
Huilen dan.
Erm.. dat vertelde ik je op 1 mei al.quote:Op donderdag 7 mei 2009 20:01 schreef OxygeneFRL het volgende:
Sinds 1 mei 2009 is er een nieuwe wet opgesteld voor auto's uitgerust met het H.I.D.
Als het koplampglas de aanduiding HC, HR of HCR heeft dan is het nu
VERBODEN om er een H.I.D. set in te zetten. Alleen koplampglas met de aanduiding DR, DC of DCR mogen met H.I.D. rondrijden!
Dus als er ergens op de wereld auto's rondrijden met standaard H.I.D. dan is het een kwestie van koplampglazen verwisselen.
Dit heb ik vandaag te horen gekregen van een politieagent bij mij op het werk. Vanaf juni 2009 word er streng op gecontroleerd.
Dit even ter info!
Hehe, en nu even je vorige posts teruglezen knulquote:Op donderdag 7 mei 2009 20:01 schreef OxygeneFRL het volgende:
Sinds 1 mei 2009 is er een nieuwe wet opgesteld voor auto's uitgerust met het H.I.D.
Als het koplampglas de aanduiding HC, HR of HCR heeft dan is het nu
VERBODEN om er een H.I.D. set in te zetten. Alleen koplampglas met de aanduiding DR, DC of DCR mogen met H.I.D. rondrijden!
Dus als er ergens op de wereld auto's rondrijden met standaard H.I.D. dan is het een kwestie van koplampglazen verwisselen.
Dit heb ik vandaag te horen gekregen van een politieagent bij mij op het werk. Vanaf juni 2009 word er streng op gecontroleerd.
Dit even ter info!
Erm...ik post alleen dit verhaal om die codes effe te vermelden die jij niet vermeldde in je post.quote:Op vrijdag 8 mei 2009 02:08 schreef Jim-E het volgende:
[..]
Erm.. dat vertelde ik je op 1 mei al.
Toen zei je dat het bullshit was
Niet eens 10.000Kquote:Op vrijdag 8 mei 2009 13:19 schreef Turquaz52 het volgende:
Ga er zometeen bij een sjonnie inbouwen in zijn Golf IV.. Ik adviseerde hem Pilot 6000K, maar nee.. 8000K chineze Xenon is wat hij wou![]()
![]()
Dan ben je dus écht een eikel. Of je moet je lampen fatsoenlijk afgesteld hebben staan. Maar je gedachte slaat nergens op.quote:Op vrijdag 8 mei 2009 07:39 schreef jpjedi het volgende:
Heerlijk, zou niet meer zonder xenon willen. En wat betreft anderen, dat kan me aan mijn reet roesten. Met automatisch dimmende spiegels heb je nergens last van. En anders heb je gewoon het knopje. (y)
Ze moeten natuurlijk wel goed afgesteld staan. Ik ben trouwens geen eikel en mijn auto heeft gewoon origineel xenon.quote:Op vrijdag 8 mei 2009 14:23 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Dan ben je dus écht een eikel. Of je moet je lampen fatsoenlijk afgesteld hebben staan. Maar je gedachte slaat nergens op.
Ohh zeg dat dan meteen. Dan is er niks aan de hand. Petjes die met hun verkeerd afgestelde aftermarketsetjes rondrijden, daar hebben we het hier over.quote:Op vrijdag 8 mei 2009 14:33 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Ze moeten natuurlijk wel goed afgesteld staan. Ik ben trouwens geen eikel en mijn auto heeft gewoon origineel xenon.
Ik ben toendertijd toen ik mn xenon net er in had zitten, 3x terug geweest naar de dealer om hem af te stellen, Die sukkels hadden het niet goed gedaan. Gelukkig merktte ik dit zelf ook.quote:Op vrijdag 8 mei 2009 14:56 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ohh zeg dat dan meteen. Dan is er niks aan de hand. Petjes die met hun verkeerd afgestelde aftermarketsetjes rondrijden, daar hebben we het hier over.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |