ik moest hardop lachen in de lesquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 15:05 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Vandaar dat Yasha met de bus moet
Als je mijn fiets maar niet gejat hebt.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 15:03 schreef Slarioux het volgende:
Ik heb sinds vandaag een fiets in Nijmegen!
quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 15:05 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Vandaar dat Yasha met de bus moet
Deze fiets heb ik geïmporteerd uit Arnhem!quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 15:06 schreef Nielez het volgende:
[..]
Als je mijn fiets maar niet gejat hebt.
ik zou sparen voor een Zeus of een Lederhose!quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 15:18 schreef swarmahoer het volgende:
wat denken jullie...
zal ik dat hercules ding kopen of wachten totdat ik ze allebei kan testen...
ik weet nu al:
voordelen van hercules tov berhringer vind ik nu al de knoppen zijn stroef en de draaischijven zijn soepel (bij behringer andersom en dat is kut) bij hercules zit virtual dj, lijkt me beter dan tractor dat bij berhinger zit en dat ken ik ook al
1 voor de vrouwkes, 1 voor de rest? Player!quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 15:52 schreef swarmahoer het volgende:
dit is natuurlijk wel een oplossing voor mn 2 telefoons
misschien klinkt het raar in de oren maar sommige mensen hebben voor hun werk ook een telefoonquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 16:34 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
1 voor de vrouwkes, 1 voor de rest? Player!
Werk? Daar heb ik wel eens over gehoord.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 16:39 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
misschien klinkt het raar in de oren maar sommige mensen hebben voor hun werk ook een telefoon
(niet dat dit in mijn geval opgaat, k heb gewoon 2 abbo's omdat het goedkoper was een 2e erbij te nemen dan de andere op te hogen)
Mooie momentenquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 15:30 schreef Cocktailprikker het volgende:
Oja straks moest ik even lachen in de autoreed langs het nieuwe MaasWaal hier in Wijchen, en daar reed op dat moment een jongen op de fiets. hij reed nogal nochalant náást de stoep, op het gras. Aan het eind stonden paaltjes met een ijzerdraad erdoor als afscheiding, hij had ze niet gezien
met als gevolg dat hij zo voorover ging met zen fiets![]()
Alleen kan je volgens mij maar één van de twee sims tegelijk aan hebben staan.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 15:52 schreef swarmahoer het volgende:
dit is natuurlijk wel een oplossing voor mn 2 telefoons
En dan probeer je alsnog tegen jezelf te zeggen dat je niet weg bent geweest zeker?quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 16:56 schreef LastRequest het volgende:
Ja nou word ik gebeld dat ik vanavond mee moet naar een musical, want we kunnen voor 8eu ipv 50 ofzoiets, en ze is megafan van musicals en wil dat ik mee ga haha.. nou goed. Maar daarna ga ik naar huis en chillen!
is dat zo ? ik neem aan dat ik wel van allebei de dingen kan ontvangen, en in kan stellen vanuit welke ik bel/smsquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 16:56 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Alleen kan je volgens mij maar één van de twee sims tegelijk aan hebben staan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |