Grappig ik moet juistquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 20:46 schreef _Ingrid_ het volgende:
[..]
Movicolon hielp toen tijdens de zwangerschap met Kim erg goed. Heb het nu in huis voor de zekerheid. Begin ook aardig last te krijgen van mijn darmen.
Ja, dat weet ik, maar dat zeg ik toch niet? Ik zeg dat ik nieuwsgierig ben naar...quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 21:57 schreef cattie het volgende:
Reinhilde, hoewel ik voor je hoop dat de baby zich netjes tussen de 37 en 40 weken meldt, wil een grote baby niet zeggen dat de baby ook eerder komt.
Niet helemaal strijken he die luiers? Alleen de randjes, anders drogen ze minder goed!!quote:Op woensdag 29 oktober 2008 08:15 schreef Reinhilde het volgende:
Weet je waar ik enorm van geniet? Hydrofiele luiers wassen en strijken. En er liggen er weer 6 reeds gewassen op me te wachten!
![]()
ik weet het Reinhilde, maar aangezien het een gevolg is van een scooterongeluk op mijn 16e kan ik weinig meer doen dan wat ik al doe, een hittezak heb ik nog niet geprobeerd, ik zal vriendlief er eens op uitsturen. Maar ze kunnen (mogen) bijvoorbeeld niet controleren of de ruggewervel die toen beschadigde, nu verder verschoven is oid. dat kan pas als ik bevallen benquote:Op woensdag 29 oktober 2008 08:15 schreef Reinhilde het volgende:
Estrys wat een ontzettend mooie echo-foto! Zo duidelijk! Wow!
Fruppel, ben ook benieuwd, lag ze nu goed, je meisje?
Jose, wat fijn&goed die lactatiecursus. Fuente ook BV-avonden, goed zeg.
Cattie, als je vandaag nog zo'n pijn hebt, ga je dan wel even naar de dokter?![]()
DJMO, heb je al eens een hittezak geprobeerd? Misschien dat dat helpt? Anders toch even langs de HA, je loopt er al zo lang mee te kwakkelen...
[..]
Ja, dat weet ik, maar dat zeg ik toch niet? Ik zeg dat ik nieuwsgierig ben naar...
Dakota, wat heftig! Wel heel erg fijn dat je vriend genezen is!
Leuk he, de kleertjes wassen?![]()
Weet je waar ik enorm van geniet? Hydrofiele luiers wassen en strijken. En er liggen er weer 6 reeds gewassen op me te wachten!
![]()
Ik sta dan nog wel niet in het lijstje maar hier ook geen bv hoorquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 19:49 schreef Diaan73 het volgende:
Hier niets bijzonders te melden, het gaat zn gangetje.... ow en volgens mij ben ik de enige in dit topic die geen bv gaat geven
Sorry als het rot over kwam, zo was het niet bedoeld.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 08:15 schreef Reinhilde het volgende:
[..]
Ja, dat weet ik, maar dat zeg ik toch niet? Ik zeg dat ik nieuwsgierig ben naar...
Nee hoor je bent echt niet de enige, bij Isa bewust geen bv gegeven en nu ga ik dat ook niet doen. Staat zelfs al in mijn dossier bij de gyn dat ik Dostinex krijg zonder morren of zeuren van verpleegkundigen, dit keer ben ik de ellende en het touwtrekken voor.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 19:49 schreef Diaan73 het volgende:
Hier niets bijzonders te melden, het gaat zn gangetje.... ow en volgens mij ben ik de enige in dit topic die geen bv gaat geven
Ik heb universiteit en ben net 25 geworden, dus ook moeder op mijn 25equote:Op woensdag 29 oktober 2008 08:45 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Niet helemaal strijken he die luiers? Alleen de randjes, anders drogen ze minder goed!!
Dakota wat heftig met je vriend, maar gelukkig gaat het nu goed.
en die stomme wintertijd.... Twan is tegenwoordig weer vroeg wakker, maar nu dus nog vroeger al rond half 6!! en wil dan bij ons in bed.... vanmorgen maar toegelaten, maar dan slaap ik bijna niet meer omdat ik te weinig ruimte heb, vanaf morgen maar gewoon weer naar zn eigen bed....
Waar bemoeit hij zich mee!!!![]()
Ok, lief dat je het even verduidelijkt.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 09:24 schreef cattie het volgende:
[..]
Sorry als het rot over kwam, zo was het niet bedoeld.Ik kan me goed voorstellen dat je er nieuwsgierig naar bent en ik hoop dat het niet te lang duurt voordat je je kindje vast kunt houden!
ik ben 27, HBO, bezig met universitair.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 11:57 schreef Dakota het volgende:
[..]
Ik heb universiteit en ben net 25 geworden, dus ook moeder op mijn 25e
He loves me
Ja dat bedoelde ik ook. Drukte het alleen niet zo duidelijk uit geloof ikquote:Op woensdag 29 oktober 2008 14:17 schreef bixister het volgende:
misschien zijn al die mensen wel gescheiden omdat ze te jong aan kinderen begonnen zijn samen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |