Nog 4 dagen en de grote jongens zitten er nog in.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 00:42 schreef Tim86 het volgende:
De meeste stalen ballen zijn ingezet in eerdere rondes zie ik alweer
Volgens mij kan Vaduz de Masters nog missen, maar makkelijk is het niet.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 10:13 schreef XL het volgende:
Pietje en Wim knokken nog om de Masters toch?
Beiden Murray... daar zie ik toch de toernooiwinnaar in...
Ik moet de punten van dag 6 hebben om zeker te zijn. Aan de 75 van dag 5 heb ik niet genoeg. (inderdaad, mits Wim uitspeelt)quote:Op donderdag 30 oktober 2008 11:06 schreef Bruce117 het volgende:
[..]
Volgens mij kan Vaduz de Masters nog missen, maar makkelijk is het niet.
Als Wimderon Vaduz nog voorbij wil gaan moet hij het toernooi iig uitspelen, maar dan mag Vaduz dag 5 niet overleven.
Ook pietje kan nog uiteraard nog boven vaduz eindigen.
Met die 75 punten ga je het volgens net redden ongeacht de prestaties van Wim.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 12:51 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Ik moet de punten van dag 6 hebben om zeker te zijn. Aan de 75 van dag 5 heb ik niet genoeg. (inderdaad, mits Wim uitspeelt)
Klopt, ik had m'n eigen verdiensten niet meegenomen. Dom. Nu Djook op verliezen staat wordt het nog closer. Dan nog moet wim uitspelen.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 13:17 schreef Bruce117 het volgende:
[..]
Met die 75 punten ga je het volgens net redden ongeacht de prestaties van Wim.
Vaduz: 1159+75 = 1234
Wimderon: 1056+175 = 1231
Hij kan dan dus niet meer boven je komen.
quote:
Bij pick 6 zit jij dan goedquote:Op donderdag 30 oktober 2008 16:23 schreef PietjePuk007 het volgende:
Knijn out, als die krullenbol wint wordt 't rekenen geblazen.
quote:Op donderdag 30 oktober 2008 22:02 schreef Federer-fan het volgende:
Het programma voor morgen is er.
14.00 uur
Nalbandian-Murray
Nadal-Berdych/Davydenko
19.45 uur
Blake-Federer
Roddick-Tsonga
quote:
quote:Op donderdag 30 oktober 2008 16:16 schreef InTrePidIvity het volgende:
En het ligt nu in de handen van Wim zelf! Spannend tot het laatste moment, dit spel
quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 15:38 schreef XL het volgende:
Degene met Blake mag Blake laten staan.
De fed's mogen kiezen, als ze dat nog kunnen. Maar niet voor Blake
quote:
Ik twijfel nog om Nadal te nemen.. Als keuze dan hequote:
quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 15:50 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Ik twijfel nog om Nadal te nemen.. Als keuze dan he
Ik moet wel. Als ik vandaag voor Roddick kies, en hij wint. Dan moet ik morgen voor Blake kiezen. (aangezien ik Nalby al heb gekozen en ik hem van Nadal zie winnen) En Blake zie ik niet winnen van Roddick. Dus moet ik nu wel voor Nadal gaan om zover mogelijk te komen.quote:
Pussy.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 15:54 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Ik moet wel. Als ik vandaag voor Roddick kies, en hij wint. Dan moet ik morgen voor Blake kiezen. (aangezien ik Nalby al heb gekozen en ik hem van Nadal zie winnen) En Blake zie ik niet winnen van Roddick. Dus moet ik nu wel voor Nadal gaan om zover mogelijk te komen.
Hoezo niet? Als Tsonga vandaag wint, heb je voor morgen Davydenko of Nadal en als Blake dan wint van Tsonga, kan je hem in de finale zettenquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 16:11 schreef wimderon het volgende:
Lekker hoor Fedje, uitspelen gaat niet meer lukken nu![]()
Masters
quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 01:14 schreef Vector_SLD het volgende:
Dag 5: Blake
quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 16:17 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Hoezo niet? Als Tsonga vandaag wint, heb je voor morgen Davydenko of Nadal en als Blake dan wint van Tsonga, kan je hem in de finale zetten![]()
Je zou eventueel morgen Blake kunnen kiezen en dan op de laatste dag de winnaar Nadal of Davydenko als die van Nalbandian weten te winnen. Opties te over. Of ik zie iets over het hoofd.
quote:
quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 17:05 schreef Bruce117 het volgende:
Dag 6: Winnaar van Federer - Blake
(indien ik dag 5 overleef)
quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 17:27 schreef Adothehague het volgende:
Waarom ben ik uit het spel gegooit?
Heeft Murray soms verloren?
Je hebt niet meer gekozen na Murray.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 17:27 schreef Adothehague het volgende:
Waarom ben ik uit het spel gegooit?
Heeft Murray soms verloren?
Laat maar jonge, dit is een kk spel.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 17:58 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]![]()
Volgens mij snap je de regels nog steeds niet.
Flikker toch op, kutkneus. Bij deze verzoek ik om Adothehague te schrappen uit het klassement.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 18:00 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Laat maar jonge, dit is een kk spel.
Ik word er voor niks uitgegooit.
Ik word niet eens gepmt om mijn keuze bekend te maken.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 18:07 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Flikker toch op, kutkneus. Bij deze verzoek ik om Adothehague te schrappen uit het klassement.
We kunnen niet met iedereen rekening houden die een verstandelijke handicap heeft. Gelukkig kunnen de meeste mensen nog wel het onderscheid maken tussen de J en de A.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 18:09 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Ik word niet eens gepmt om mijn keuze bekend te maken.
Bovendien koos ik Murray die volgens JULLIE schema eergister zal spelen maar hij heeft nooit gespeelt.
Dus kk zelf op kneusje.
Kun je 't voor de zekerheid niet nog een keertje uitleggen?quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 18:15 schreef InTrePidIvity het volgende:
We kunnen niet met iedereen rekening houden die een verstandelijke handicap heeft. Gelukkig kunnen de meeste mensen nog wel het onderscheid maken tussen de J en de A.
De J wordt gekenmerkt door een lang, recht stokje, met aan het eind een halve cirkel die naar links afbuigt. De A bestaat alleen uit rechte lijnen, waaronder twee stokjes die tegen elkaar aan leunen. Ze worden gedeeltelijk uit elkaar gehouden door een dwarsliggend streepje, op ongeveer eenderde van de hoogte van de rechte stokjes (van onderaf bezien).quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 18:16 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Kun je 't voor de zekerheid niet nog een keertje uitleggen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |