Netjes dat je mijn stem zelf toevoegdquote:Op maandag 27 oktober 2008 10:02 schreef Trevland het volgende:
Trevland (2) : Silentalarm, Majo
Isdatzo (3) SG, PP, PP
CaleX (2) Hara, Siesta
Dus dan unvote mij maar nu want er is geen duidelijk hint naar mij dus...quote:Op maandag 27 oktober 2008 10:20 schreef MaJo het volgende:
[..]
Netjes dat je mijn stem zelf toevoegd
Het feit dat ik je beschuldigde en daarna bijna vermoord werd is voor mij bewijs genoegquote:Op maandag 27 oktober 2008 10:28 schreef Trevland het volgende:
[..]
Dus dan unvote mij maar nu want er is geen duidelijk hint naar mij dus...
Dat doet het nu voor mij genoeg maar echt goed bewijs dat ik geen maffia ben kan ik zo niet leveren.quote:Op maandag 27 oktober 2008 10:45 schreef MaJo het volgende:
Ok Trevland, ultimatum. Als je wil dat ik je unvote bewijs dan dat je geen maffia bent. Als je op CaleX stemt dan unvote ik je en stem ik ook op CaleX. Zo nee, dan blijf ik bij jou.
volgens mij is er hier niks meer spannend aan.quote:Op maandag 27 oktober 2008 10:46 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Dan nog is het een spannende lynch, hoor
Nu niet, maar net stonden er 3 gelijk, en toen zei ik dat ht spannend wasquote:Op maandag 27 oktober 2008 15:34 schreef Trevland het volgende:
[..]
volgens mij is er hier niks meer spannend aan.
Jezus ben je dom ofzo?quote:Op maandag 27 oktober 2008 17:52 schreef -SG- het volgende:
Oke, ik stem op majo. Of is ze al dood?
Nou en. Ik moest toch stemmen. Nou moet je niet moeilijk gaan lopen doen.quote:Op maandag 27 oktober 2008 17:53 schreef MaJo het volgende:
[..]
Jezus ben je dom ofzo?Ik ben gered door de velddokter, dus ben geen maffia
Ik wil dat mensen dit spel serieus nemen. Als er alleen maar gekut wordt vind ik het een stuk minder interessant. Maar ga je gang hoor als dit je gelukkig maaktquote:Op maandag 27 oktober 2008 17:54 schreef -SG- het volgende:
[..]
Nou en. Ik moest toch stemmen. Nou moet je niet moeilijk gaan lopen doen.
Hee, mij maakt het niet uit. Ik doe het voor jou, jij wordt hier gelukkig van. Jij wilt dat we stemmen. Nou alsjeblieft, moet je verder niet meer gaan zeuren op wie ik stemquote:Op maandag 27 oktober 2008 17:55 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik wil dat mensen dit spel serieus nemen. Als er alleen maar gekut wordt vind ik het een stuk minder interessant. Maar ga je gang hoor als dit je gelukkig maakt
Omdat het opvalt dat steeds de ene helft wel stemt en de andere helft niet. Ik denk dus dat de maffia besloten hebben helemaal niet te stemmen.quote:
Nope, they have not. Wat sowieso gek was want zei Wendy niet dat ze nu tijd teveel had of zo? En vervolgens heeft ze geen één keer gepost.quote:Op maandag 27 oktober 2008 18:05 schreef MaJo het volgende:
[..]
Omdat het opvalt dat steeds de ene helft wel stemt en de andere helft niet. Ik denk dus dat de maffia besloten hebben helemaal niet te stemmen.
Hebben Rimas en Wendytje ooit stemmen uitgebracht? Als dat niet zo is dan klopt mijn theorie en zit de rest van de maffia dus in het groepje die ik net opnoemde.
PM dat eens naar mij rechercheurquote:Op maandag 27 oktober 2008 18:05 schreef Harajuku. het volgende:
Niet heel bijzonder. Rechercheeeeeeeeeeeeur, jij hebt vast al gevraagd hoeveel mafia er op Wendy of PP stemde of zo hè? Tell me
Ha dan hebben we beetquote:Op maandag 27 oktober 2008 18:07 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Nope, they have not. Wat sowieso gek was want zei Wendy niet dat ze nu tijd teveel had of zo? En vervolgens heeft ze geen één keer gepost.
Of haal ik nu dingen door elkaar?
Mooie theorie, jammer alleen dat ze er nu rekening mee kunnen houden, dus hun stemgedrag zal wel veranderen (of hetzelfde blijven, voor complete verwarringquote:Op maandag 27 oktober 2008 18:11 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ha dan hebben we beet![]()
De overige maffia bevinden zich dus in de volgende groep: Lekiamh, CaLeX, -SG-, bloodysunday, DuTank, Isdatzo en Wouser.
De meesten hints leiden nu naar CaLeX, daarna kunnen we kijken waar de hints heen gaan. Gottcha maffia![]()
Trevland (1) : Silentalarmquote:Op maandag 27 oktober 2008 18:17 schreef Ladidadida het volgende:
Ik snap er niks meer van met al die lijstjes, wat is nu de officiele lynchstemminglijst?
If you snap what I get
SG had toch unvote gedaan? Of was dat niet serieusquote:Op maandag 27 oktober 2008 18:18 schreef DuTank het volgende:
Trevland (1) : Silentalarm
Isdatzo (3) SG, PP, PP
CaleX (6) Hara, Siesta, Sheep, Trevland, MaJo, DuTank
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |