Radio 2 met Sander de Heer vind ik wel redelijk te doen, maar een hoop mensen zullen er denk ik teveel ouwelullen muziek horenquote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:07 schreef muisje-eliza het volgende:
ik word trouwens een beetje schijtziek van Giel met zn ring-campagne....kheb helaas nog geen ander (leuk) radiostation gevonden waar ik sochtends naar wil luisteren
Ah, dus mailen kan wel gewoon nog steeds. Doe ik dat, dankuquote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:06 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Michiel@3fm.nl of maricha@3fm.nl komt allebei bij de producers uit
Ik vind de zin "Schijnbaar was het etentje bij voorbaat al mosterd na de maaltijd." wel goed gevonden van mezelfquote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:06 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Gewoon de stoute schoenen aantrekken.
ouwelullen in de zin van gouwe ouwe? dat kan ik nog wel waarderen! hebben zij net zulk goed bereik door NL?quote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:09 schreef Againzender het volgende:
[..]
Radio 2 met Sander de Heer vind ik wel redelijk te doen, maar een hoop mensen zullen er denk ik teveel ouwelullen muziek horen
Met zo'n zin moet je wel mailen, zou zonde zijn 'em niet te gebruikenquote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:10 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Ik vind de zin "Schijnbaar was het etentje bij voorbaat al mosterd na de maaltijd." wel goed gevonden van mezelf.
vind hem iets te scherp voor iets wat je niet weet.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:10 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Ik vind de zin "Schijnbaar was het etentje bij voorbaat al mosterd na de maaltijd." wel goed gevonden van mezelf.
Daarom ook 'schijnbaar' en niet 'blijkbaar'quote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:16 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
vind hem iets te scherp voor iets wat je niet weet.
quote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:17 schreef -Hans- het volgende:
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
lache man.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:27 schreef muisje-eliza het volgende:
ik vind de clip van dit liedje wel leuk
Anders meteen op marktplaats kijken, dan zijn de prijzen vaak nog niet zo omhoog geschoten.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 20:04 schreef muisje-eliza het volgende:
[..]
ik ben zoooo bang dat het me niet lukt om kaarten te krijgen...erg heh![]()
Mwah... Toen de AC/DC vvk nog liep, stonden er al kaarten voor 400 euro op Marktplaats.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:32 schreef Noortje. het volgende:
[..]
Anders meteen op marktplaats kijken, dan zijn de prijzen vaak nog niet zo omhoog geschoten.
quote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:29 schreef toma het volgende:
[..]
lache man.
ow wacht, jij bent die cultuurbarbaar
ja, james is gitarist en lead zanger tegelijk.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:37 schreef Sersjee het volgende:
Eh, Michiel, Metallica heeft 2 gitaristen...
En jij noemt Eliza een cultuurbarbaar...quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 11 oktober 2010 @ 19:31 zei Hans: Sersjee heeft gelijk. Punt.
quote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:40 schreef Sersjee het volgende:
[..]
En jij noemt Eliza een cultuurbarbaar...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.oja.
Radio 2 heeft in Amsterdam beter signaal dan 3FM, en ze zitten beide op dezelfde zender volgens mijquote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:13 schreef muisje-eliza het volgende:
[..]
ouwelullen in de zin van gouwe ouwe? dat kan ik nog wel waarderen! hebben zij net zulk goed bereik door NL?
Oh ja nou dan wordt het lastig hè?quote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:35 schreef Sersjee het volgende:
[..]
Mwah... Toen de AC/DC vvk nog liep, stonden er al kaarten voor 400 euro op Marktplaats.
Mss een of andere lokale zender/piraat die op de frequentie van 3FM stoortquote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:43 schreef Againzender het volgende:
[..]
Radio 2 heeft in Amsterdam beter signaal dan 3FM, en ze zitten beide op dezelfde zender volgens mij
Hier stoort 3fm ook heel erg. Kan het alleen normaal luisteren via internet streams. Maar zodra ik met de auto 2 straten verder ben, heb ik vol ontvangst.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:47 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Mss een of andere lokale zender/piraat die op de frequentie van 3FM stoort
het is in de hele stad zo, dus dat denk ik niet. Misschien dat de lagere frequentie van Radio2 net wat gunstiger is ofzo.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:47 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Mss een of andere lokale zender/piraat die op de frequentie van 3FM stoort
quote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:48 schreef toma het volgende:
[..]
Hier stoort 3fm ook heel erg. Kan het alleen normaal luisteren via internet streams. Maar zodra ik met de auto 2 straten verder ben, heb ik vol ontvangst.
Dat heb je in Amsterdam in de buurt van de RAI omdat daar een enorme zendmast staat. Die drukte daar vroeger ook de politieradio weg, had men goed over nagedacht toen die vergunning werd verstrektquote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:49 schreef muisje-eliza het volgende:
[..]
dat is hier in Huizen, EN op sommige plekken in Hilversum () zelfs! twee straten verder niks aan de hand maar de straat waar jij moet wezen (eemnesserweg) kutbereik op de FM! je hoort het nog wel maar er komt een andere zender gewoon doorheen
quote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:51 schreef Againzender het volgende:
[..]
Dat heb je in Amsterdam in de buurt van de RAI omdat daar een enorme zendmast staat. Die drukte daar vroeger ook de politieradio weg, had men goed over nagedacht toen die vergunning werd verstrekt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |