Ja die is goed!quote:Op woensdag 22 oktober 2008 16:51 schreef DDM het volgende:
[..]
Illustrated textbook of paediatrics van Lissauer/Clayden.
Klopt, het is erg marginaal, maar (daarom) zeker geschikt voor Repeatquote:Op woensdag 22 oktober 2008 17:58 schreef starla het volgende:
[..]
Ja die is goed!
Alleen is die wel erg marginaal, meen me te herinneren dat epispadie er niet eens instond.
quote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:14 schreef DDM het volgende:
[..]
Klopt, het is erg marginaal, maar (daarom) zeker geschikt voor Repeat
Ik heb een betere gevonden.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:14 schreef DDM het volgende:
[..]
Klopt, het is erg marginaal, maar (daarom) zeker geschikt voor Repeat
Hoi! Wat voor tentamen mag je vrijdag maken? Bevalt het een beetje, tot nu toe?quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:07 schreef Merel1808 het volgende:
* Merel studeert ook geneeskunde!En heeft vrijdag tentamen
Eerste jaar aan het AMC trouwens
"Het ontstaan van ziekte"quote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:10 schreef dotKoen het volgende:
[..]
Hoi! Wat voor tentamen mag je vrijdag maken? Bevalt het een beetje, tot nu toe?
saaiquote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:12 schreef Merel1808 het volgende:
[..]
"Het ontstaan van ziekte"
En het bevalt op zich wel prima, dit blok is alleen echt afschuwelijk saai
Dat klinkt echt waanzinnig interessantquote:Op woensdag 22 oktober 2008 23:23 schreef EricT het volgende:
[..]
saai![]()
volg bio-organische-chemie aan de RUG eens voor de grap!
Klinkt bijna als poëziequote:Op donderdag 23 oktober 2008 00:56 schreef Merel1808 het volgende:
[..]
Dat klinkt echt waanzinnig interessant![]()
Het ergste is de docent waar we zo'n beetje alle colleges van krijgen.. Hij lijkt een beetje op een Neanderthaler, qua houding en gedrag. Dan zit je daar, moe, nog niet helemaal wakker, begint hij te praten: "Hier......................................................op deze dia........................................................zien we..............................................................kijk, hier....................................................................op dit plaatje......................................................precies hierzo......................................................bij het pijltje........................................................een cel."
Hij vertelt in 45 minuten wat ik in 10 minuten kan opratelen, dan lig ik na 5 minuten dus te slapen
Dankje! Mooi filmpje ook!quote:
Volgens mij niet? Dan kom je gewoon in lotingsklasse C lijkt me.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 22:35 schreef Zotheid het volgende:
Als ik met mijn Propedeuse van HBO Verpleegkunde door wil stromen naar geneeskunde, klopt het dat ik dan nog vwo deelcertificaten moet halen?
quote:Op donderdag 23 oktober 2008 22:35 schreef Zotheid het volgende:
Als ik met mijn Propedeuse van HBO Verpleegkunde door wil stromen naar geneeskunde, klopt het dat ik dan nog vwo deelcertificaten moet halen?
Bron: UMC St Radboudquote:Ik heb een HAVO-HBO propedeuse behaald, kan ik meeloten zonder toelatingsexamen?
Nee, in dat geval moet je eerst het verplichte toelatingsexamen behalen; in dit geval is daarvoor geen vereiste dat je 21 jaar of ouder bent. Het toelatingsexamen kun je aanvragen bij de universiteit waar je Geneeskunde wilt studeren.
Het toetst biologie, wiskunde B, natuurkunde en scheikunde ( de profielvakken Natuur en Gezondheid) en soms nog het vak Engels; alles op VWO niveau.
Ik heb een een HAVO en een HBO-V diploma, kan ik zonder loting instromen?
Nee, je loot gewoon mee. Daarvoor moet je eerst aan de toelatingseisen voldoen.
Als je wordt ingeloot start je altijd in het eerste jaar van de Geneeskunde-opleiding, want je krijgt geen vrijstelling voor de propedeuse.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |