Jalcomulco is your place to be, half uurtje, 45 minuten van Xalapa. Prima restaurantje daar ook, ga vooral voor de gepaneerde vis met knoflookquote:Op maandag 5 april 2010 19:29 schreef Vogue het volgende:
Jeuj! Ziet er goed uit Seven! Ik ben begin juni een paar dagen in Veracruz voor een congres voordat ik doorvlieg naar Cancun / PdC om mijn vrienden op te zoeken. Denk dat ik eerst nog een dag of 2 naar Xalapa ga, jouw foto's nodigen absoluut uit om eea te bezichtigen daarzo
Jeanne d'Acr, Playa del Carmen is niet meer herkenbaar, ik was er voor het eerst in 2003 en voor het laatst in 2009. Jammer he dat het zo commercieel is geworden... Persoonlijk vind ik het er nog wel leuk, omdat ik er gewoond heb en er veel mensen ken, maar voor het authentieke Mexico moet je er niet meer zijn. Mocht je nog een keer naar Mexico gaan dan kan ik je van harte Puerto Escondido aanbevelen aan de Pacific kant. OK, de zee is er niet zo blauw, maar wat een fantastische laid-back sfeer hing daar, wat een vriendelijke mensen, wat een leuk plaatsje... Het heeft wat weg van het Playa 10 jaar geleden.
Ja, maar het is geen wereldwonder. Sowieso kom ik hier nog terug en ik ga volgende week nog naar Tajin, waar ook alleen Mexicaanse (en dus veel minder) toeristen komen. Vriend van me was op de ambassade omdat zijn paspoort verdwenen is. Zeiden ze dat er elke dag van het jaar in Yucatán alleen al 2000 tot 6000 Nederlanders zitten. Ghe, dan vraag ik me af hoeveel Amerikanen daar wel niet zijn.quote:Op dinsdag 6 april 2010 18:47 schreef JedaiNait het volgende:
Toen ik er vorig jaar was mocht je er niet op.
@Seven. Merida is sowieso een erg leuke stad om wat rond te lopen. Met name op zondag als er markt is. Verder zijn de ruines van Uxmal eigenlijk veel leuker dan Chitchen Itza (want weinig toeristen, even indrukwekkende gebouwen en enorm veel leguanen en vogels).
Als je voldoende tijd hebt is Valladolid ook een leuke stad om een dagje te verblijven en op de fiets de omgeving te verkennen (cenotes).
Deze mag je inderdaad niet meer op:quote:Op dinsdag 6 april 2010 18:19 schreef Individual het volgende:
Mag je trouwens nog op de grote pyramide van Chichen Itza? Ik hoorde ergens dat het niet meer mocht..
Mooie foto, zelf gemaakt?quote:Op dinsdag 6 april 2010 22:05 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Deze mag je inderdaad niet meer op:
[ afbeelding ]
Ja, in september 2008, toen het er erg rustig was. Op de enorme hoeveelheid souvenirverkopers na dan.quote:
quote:Op dinsdag 6 april 2010 22:30 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Ja, in september 2008, toen het er erg rustig was. Op de enorme hoeveelheid souvenirverkopers na dan.
>>>hier<<< staat de rest.
OMG die is inderdaad supermooi,quote:Op dinsdag 6 april 2010 22:51 schreef DutchTrain het volgende:
Ow, en nog meer redenen nodig om na een nachtje tussen de toeristen en onzinverkopers in Merida zo snel mogelijk naar Campeche te gaan na het zien van deze foto?
[ afbeelding ]
Ik heb hem nog beklommen in 97quote:Op dinsdag 6 april 2010 22:05 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Deze mag je inderdaad niet meer op:
[ afbeelding ]
Als je een beetje een goede hostel hebt, heb je binnen een avond een hele vriendengroep.quote:Op dinsdag 6 april 2010 22:59 schreef Seven. het volgende:
Het hostel lijkt me de beste optie dan, dat betekent dat we na die dag in Tulum wel beetje bijtijds richting het hostel bij Chitzén moeten gaan om contacten te leggen.
Ja, het is niet heel erg groot, maar wel heerlijk rustig.quote:Op dinsdag 6 april 2010 22:59 schreef Seven. het volgende:
OMG die is inderdaad supermooi,_!! Is dat hele dorp zo?
Tulum moet je echt 's ochtends zien als het nog rustig is. Daarna kun je door naar Playa del Carmen, of meteen door naar Valladolid om daar te overnachten voordat je naar Chichen gaat.quote:Ik bedenk me eigenlijk net, het lijkt me tof om samen met andere mensen een dag door te brengen. Ik kom met een maat van me, maar hij ziet het denk ik ook wel zitten om andere mensen te ontmoeten. Tips? Het hostel lijkt me de beste optie dan, dat betekent dat we na die dag in Tulum wel beetje bijtijds richting het hostel bij Chitzén moeten gaan om contacten te leggen.
Bedankt voor de tip Vogue. Puerto Escondido is mij niet bekend (dat zegt op zich al genoegquote:Op maandag 5 april 2010 19:29 schreef Vogue het volgende:
Jeuj! Ziet er goed uit Seven! Ik ben begin juni een paar dagen in Veracruz voor een congres voordat ik doorvlieg naar Cancun / PdC om mijn vrienden op te zoeken. Denk dat ik eerst nog een dag of 2 naar Xalapa ga, jouw foto's nodigen absoluut uit om eea te bezichtigen daarzo
Jeanne d'Acr, Playa del Carmen is niet meer herkenbaar, ik was er voor het eerst in 2003 en voor het laatst in 2009. Jammer he dat het zo commercieel is geworden... Persoonlijk vind ik het er nog wel leuk, omdat ik er gewoond heb en er veel mensen ken, maar voor het authentieke Mexico moet je er niet meer zijn. Mocht je nog een keer naar Mexico gaan dan kan ik je van harte Puerto Escondido aanbevelen aan de Pacific kant. OK, de zee is er niet zo blauw, maar wat een fantastische laid-back sfeer hing daar, wat een vriendelijke mensen, wat een leuk plaatsje... Het heeft wat weg van het Playa 10 jaar geleden.
Het is goed verborgen hequote:Op woensdag 7 april 2010 13:54 schreef Jeanne_Darc het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip Vogue. Puerto Escondido is mij niet bekend (dat zegt op zich al genoeg).
Nog zo één: Monterico. Maar omdat dat in het godvergeten Guatemala ligt, zal het nog wel even onbedorven blijven.quote:Op woensdag 7 april 2010 15:24 schreef Vogue het volgende:
Cabo San Lucas is voor de wat rijkere, oudere, vaak Amerikaanse toerist. Het is geen goedkope plaats, maar wel erg mooi, en totáál niet te vergelijken met Yucatan. Wat wel weer leuk is is dat je er in het seizoen in het wild met walvishaaien kan zwemmen, net als bij Holbox.
Puerto Escondido is al best een redelijk plaatsje, maar vanwege de ligging (moeilijk bereikbaar, er is een vliegveld maar er vliegen slechts 2 vluchten per week op, en met de bus is het vrij ver vanuit Mexico City / Acapulco) is het heel Mexicaans en gemoedelijk gebleven. Er zijn kleine hotelletjes, leuke strandtentjes, leuke restaurants, en het toerisme is een mix van nationaal en internationaal, zowel Amerikaans als Europees, maar geen " Cancun" volk zeg maar. Alles gaat in goede harmonie, alleen ben ik bang dat als dit plaatsje bekend wordt bij het grote publiek, het een 2e Playa gaat worden over een jaar of 10.
Haha, verbaasd me weinig eigenlijk, elektriciteit viel er ook regelmatig uit en de pinautomaten deden het er ook niet. Maar (ondanks de verstikkende hitte) wel een leuk dorpje inderdaad!quote:Op woensdag 7 april 2010 20:37 schreef Lemans24 het volgende:
Ook wel veelzeggend trouwens dat zelfs Google Maps Monterico niet kan vinden.
Ondanks de drukte wél een mooie waterval, vind je niet?quote:Op woensdag 14 april 2010 02:18 schreef Seven. het volgende:
San Andres is cool. Toffe vriendelijke mensen (behalve bij die watervallen lopen wel irritante figuren rond). Ik pak over een uurtje de bus naar Villahermosa, van daaruit reis ik verder naar Palenque en dan zie ik wel weer. Ik heb de fotos nog niet op mijn computer staan dus die volgen later wel weer. Waterval is erg mooi, Catemaco is supercool, zeker een boottochtje doen als het rustig is.
Alleen reizen is supertof. Niemand om rekening mee te houden en je legt veel makkelijker contact met andere mensen. Daarnaast vond ik het een leuke uitdaging om rond te reizen in een land waarvan ik de taal amper ken.quote:
Ik heb in San Andres 2 blanke toeristen gezien. Verder was het super rustig, wij hadden op het meer een 12 persoons bootje voor onszelf.quote:Op woensdag 14 april 2010 10:04 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
Ondanks de drukte wél een mooie waterval, vind je niet?
In Catemaco is het natuurlijk leuk apies kijkenEn ongelooflijk veel reigers (garzas blancas) daar!
Wil ik zeker gaan doen als ik me beter voel.quote:Op zaterdag 17 april 2010 22:31 schreef Vogue het volgende:
Ooooh en vergeet de legendarische moerasboottocht door Xochimilco niet, in Mexico DF zelf! Ik vond het geweldig!
Vulkaan en Zocalo spreken mij erg aan, als ik dit allemaal doe, dan vermaak ik me prima tot vrijdag in ieder geval.quote:Op zaterdag 17 april 2010 22:04 schreef DutchTrain het volgende:
Een avond rondhangen op de Zocalo, naar de Piramides (met de metro naar een station in het noorden en daar van het uiterste eind een busje nemen waarop staat 'piramides' ofwel Teotihuacan.
Naar Bellas Artes en het naastgelegen postkantoor van binnen bekijken. En zeker naar het paleis van Maximillian (Castillo de Chapultepec) en het anthropologisch museum.
Misschien nog een dagje naar de vulkaan of naar een sportwedstrijd in een van de stadions.
Zou het iemand laten doen. Bij een lavaderia kost het misschien 50/70 pesos.quote:Op zondag 18 april 2010 00:55 schreef Seven. het volgende:
Morgen eens kijken of ik mijn was kan doen, hopelijk ben ik maandag weer helemaal OK.
Ghe, niet slecht. Hoe werkt dat hier? Je levert je was in, je krijgt een bonnetje mee en later haal je het droog en opgevouwen weer op?quote:Op maandag 19 april 2010 06:01 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Zou het iemand laten doen. Bij een lavaderia kost het misschien 50/70 pesos.
Ik betaal per maand ongeveer 100 pesos voor al mijn kleren te laten wassen + opvouwen haha
We hebben een kenner!quote:Op zaterdag 17 april 2010 22:04 schreef DutchTrain het volgende:
Een avond rondhangen op de Zocalo, naar de Piramides (met de metro naar een station in het noorden en daar van het uiterste eind een busje nemen waarop staat 'piramides' ofwel Teotihuacan.
Naar Bellas Artes en het naastgelegen postkantoor van binnen bekijken. En zeker naar het paleis van Maximillian (Castillo de Chapultepec) en het anthropologisch museum.
Misschien nog een dagje naar de vulkaan of naar een sportwedstrijd in een van de stadions.
Ja. Soms moet je even aanbellen, als je je was op zondag wilt ophalenquote:Op maandag 19 april 2010 06:04 schreef Seven. het volgende:
[..]
Ghe, niet slecht. Hoe werkt dat hier? Je levert je was in, je krijgt een bonnetje mee en later haal je het droog en opgevouwen weer op?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |