Jep, ik heb het uiteindelijk verteld en m'n vader stelde voor om wat geld over te maken zodat ik naar huis konquote:Op maandag 20 oktober 2008 20:31 schreef Miss_S het volgende:
Maar PF zijn dit dezelfde ouders waaraan je niet de OVkosten durfde te vragen?
Ja, hij is veel duurder en met alles net een beetje beter. Maar dit is al genoeg voor mijquote:Op maandag 20 oktober 2008 20:22 schreef conleche het volgende:
[..]
'15, de pro was meer dan 1000 duurder! En ik heb ook al een imac en meneer C. een G5.
Er schijnen net nieuwe macbooks uit te zijn, die zijn ook alu kleurig!
Nja kwijtraken.. Hij kan dus ook gerold zijn maar dat weet ik niet want ik heb het niet gemerkt, want als ik het gemerkt had had ik het wel gewetenquote:Op maandag 20 oktober 2008 20:34 schreef mordradead het volgende:
Als ik m'n OV kwijt zou raken zou ik de treinkosten gewoon zelf moeten betalen... eigen schuld, beter op m'n spullen letten zullen ze dan zeggen. Laptop hebben ze "gewoon" voor mij betaalt, maar als ik nu zeg dat ik een nieuwe wil zeggen ze dat dat onzin is
Goh, de onze laten ons rustig 40 euro aan benzine betalen.quote:Op maandag 20 oktober 2008 20:36 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Ik had een OV voor doordeweeks en mijn ouders betaalden met liefde de helft van mijn treinkaartje zodat ik in het weekend naar huis kwam.
Vanavond eerste aflevering van Seizoen 2.quote:Op maandag 20 oktober 2008 20:37 schreef Mini_rulez het volgende:
Wij kijken Californication trouwens ook tegelijk met Amerika. Welk seizoen zenden ze nu in NL uit?
Mja, je hoeft toch niet naar huis te komen, ze kunnen toch ook naar jou toe? Als ik geen geld zou hebben dan zou ik denken van, nou dan maar niet, of we spreken ergens in het midden af. M'n ouders hebben een 25 hoger inkomen dan ik, dus dan zou ik het wel naar vinden dat ik dan per maand heel veel geld aan reiskosten uit zou gevenquote:Op maandag 20 oktober 2008 20:38 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Goh, de onze laten ons rustig 40 euro aan benzine betalen.Niet dat ze op hun knieën moeten gaan van dankbaarheid omdat we eindelijk een keer komen, maar het is best wel een flinke kostenpost als je 2x per maand gaat.
Alleen vriendje's oma geeft ons nog wel eens benzinegeld.
Dat. Alleen betaalt mijn vader mijn hele treinkaartje en ging ik eens in de 2 weken naar hem toe op zondag, nu is dat minder. Maar hij betaalt nog steeds mijn treinkaartje (niet die van mijn vriend).quote:Op maandag 20 oktober 2008 20:36 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Ik had een OV voor doordeweeks en mijn ouders betaalden met liefde de helft van mijn treinkaartje zodat ik in het weekend naar huis kwam.
Nouja, mijn zusje komt ook naar hen toe en vriendje's ouders wonen vlakbij de mijne dus het ligt niet echt voor de hand dat ze met z'n allen naar ons toe komen. Het is ook niet dat we het geld niet hebben (nouja, vriendje tenminste, ik ben arme student), maar ik vind het wel een beetje vervelend dat men er zomaar vanuit gaat dat we dat wel elke keer neertellen.quote:Op maandag 20 oktober 2008 20:42 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Mja, je hoeft toch niet naar huis te komen, ze kunnen toch ook naar jou toe? Als ik geen geld zou hebben dan zou ik denken van, nou dan maar niet, of we spreken ergens in het midden af. M'n ouders hebben een 25 hoger inkomen dan ik, dus dan zou ik het wel naar vinden dat ik dan per maand heel veel geld aan reiskosten uit zou geven
P.s. de reiskosten waren 3 euro 20.
Ik ben verliefd op Hank Moodyquote:Op maandag 20 oktober 2008 20:43 schreef Laureline het volgende:
Californication vind ik eigenlijk niet zo. Altijd die bloedgeile vrouwen die meteen op onze 'onweerstaanbare' schrijver (dat schrijverschap wordt ook zo bùitengewoon realistisch weergegeven...) springen. Ik zie het eerder als een persoonlijke fantasie van Mulder: "Was het leven maar zo voor mij". De gothic dochter is ook irritant. En Harry (voorheen de man van Charlotte, toen leuk!) ook. Halverwege seizoen 1 in America zijn we afgehaakt.
Wel ben ik nu verslaafd aan Mad Men, ook al met zo'n onsympathieke hoofdfiguur.
Ze hebben niet echt een mening gegeven.quote:Op maandag 20 oktober 2008 20:44 schreef mordradead het volgende:
Heb je geen ding om op te nemen? M'n vader heeft laatst zo'n hardeschijf ding gekocht, opzich zou ik wel eens dingen willen opnemen maar ik heb geen idee hoe dat ding werkt
En als ik bestolen zou worden van m'n OV zouden m'n ouders gewoon zeggen dat ik beter op had moeten lettenik heb best wel chille ouders trouwens
Dan kaart je toch aan dat het misschien leuk is om ook eens bij jullie af te spreken?quote:Op maandag 20 oktober 2008 20:44 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Nouja, mijn zusje komt ook naar hen toe en vriendje's ouders wonen vlakbij de mijne dus het ligt niet echt voor de hand dat ze met z'n allen naar ons toe komen. Het is ook niet dat we het geld niet hebben (nouja, vriendje tenminste, ik ben arme student), maar ik vind het wel een beetje vervelend dat men er zomaar vanuit gaat dat we dat wel elke keer neertellen.
Ik zie trouwens nu pas het plaatje in de OP.David Duchovny
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |