Is het heel erg, dat ik hiervan geniet!quote:Op zondag 26 oktober 2008 22:11 schreef sunny16947 het volgende:
Volgens berichten:
brain is meteen als een dolle hond gaan knokken maar de tegenstander had zoiets van laat maar ff en daarna kreeg brain een ongelofelijke knal waardoor hij viel en bij overeind gekomen te zijn kreeg ie er nog een bovenop waardoor hij voor de 2e keer viel waardoor hij door ko niet de 1e ronde kon afmaken. Hij werd aangekondigd met the golden boy maar is met de staart tussen zijn benen afgedropen!! het publiek heeft hem uitgejoeld.
Alweerquote:Op zondag 26 oktober 2008 22:11 schreef sunny16947 het volgende:
Volgens berichten:
het publiek heeft hem uitgejoeld.
Daar moet op gedronken worden hihahoooooquote:Op zondag 26 oktober 2008 23:15 schreef petraa het volgende:
[..]
Is het heel erg, dat ik hiervan geniet!
quote:
Ja dat is erg...hihihi...geen beter vermaak dan leedvermaakquote:Op zondag 26 oktober 2008 23:15 schreef petraa het volgende:
[..]
Is het heel erg, dat ik hiervan geniet!
En dichten niet..quote:Op zondag 26 oktober 2008 23:49 schreef sunny16947 het volgende:
Ik hoop maar dat Anita hem buiten de ring op stond te wachten. Want dat heeft hij nu wel nodig. Tennissen niet, dgk niet, rappen niet, djen niet, kickboxen niet. Hoeveel nederlagen kan een mens verdragen pffffffffff
quote:Op maandag 27 oktober 2008 05:24 schreef cobain1994 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
ja dat mag........quote:Op maandag 27 oktober 2008 06:05 schreef hondjes het volgende:
mag ik ook even mee lachen, dat brian ko is gegaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |