quote:Op maandag 27 oktober 2008 18:52 schreef Larry-Laffer het volgende:
Ik zoek een nummer dat een maand of 2 regelmatig gedraaid werd op 3FM, het is iets met heroes, een beetje rock/indie-achtig. Iemand die een idee heeft?
Dario G - Carnaval de Parisquote:Op maandag 27 oktober 2008 20:52 schreef dekloonvanzuen het volgende:
Ik zoek een oud volgens mij FIFA (voetbal) nummer, volgens mij was het van een reclame ofzo een aantal jaren terug. Er zitten trompetten en trommels in en het doet een beetje Braziliaans aan, het is erg herkenbaar en ik ken het deuntje wel maar niet hoe het nummer heet. Het kan zij ndat het nummer gelijk was met een EK of WK, kan ik mij ook niet goed meer herinneren.
Ik hoop dat iemand mij kan helpen met deze ietwat vage uitleg![]()
![]()
Harold Faltermeijer, Axel Fquote:Op maandag 27 oktober 2008 23:00 schreef InProduction het volgende:
Klassieker, heel simpel maar ik kom even niet op de artiest en titel. Alvast bedankt!
Klik
Let niet op de GTA VC geluiden
Ja sorry, had de verkeerde gequotequote:
Maakt niet uit, probleem is dat er niet zoveel mensen thuis zijn in dat genrequote:Op maandag 27 oktober 2008 23:12 schreef BrandX het volgende:
[..]
Ja sorry, had de verkeerde gequotezelf ben ik niet thuis in het genre waar jij wat in zoekt, dus daar kan ik je niet mee helpen.
YES! Eindelijk!quote:Op maandag 27 oktober 2008 22:48 schreef dekloonvanzuen het volgende:
nine inch nails - get down, make love?
ff googelen
quote:Op zondag 26 oktober 2008 01:24 schreef F04 het volgende:
WMV video
Weet iemand hoe die intro muziek heet van bovengenoemde link? Volgens mij komt het uit één of ander film ost. vanaf 00:10.
Nondeju, je hebt gelijk!quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 11:33 schreef iggy_in_the_house het volgende:
[..]
Als het categorie Soul II Soul is, is het dan niet: Soul II Soul - Get A Life
Heb hem gevonden, zat er toch naast met m'n -ic of -ix:quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 14:00 schreef iggy_in_the_house het volgende:
[..]
Hmmm...weet je ook geen tekst meer?
Je zegt dat de titel waarschijnlijk eindigt op "ic"..dan denk ik aan Music, of Electronic of zoiets?
quote:
In Grid - Tu es foutu?quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 18:15 schreef Molluck het volgende:
Ik vergeet elke keer hoe dat nummer ook alweer heet. Zomernummertje van een paar jaar terug, met in het refrein een vrouw die letterlijk tuuduutuu tuuduuduuduuduu, zingt.
Ik dacht dat het Moony was, maar daar kan ik niets van vinden. Het is volgens mij best bekend, maar ik vraag me elke keer af van wie het ook alweer was...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |