Bron: BNO Newsquote:Het ministerie van Financiën en De Nederlandsche Bank hebben met ING Groep overeenstemming bereikt over versterking van het kernkapitaal van de bank/verzekeraar.
Nadere informatie hierover wordt om 20u verstrekt door minister Wouter Bos, DNB-president Nout Wellink en Michel Tilmant, voorzitter van de Raad van Bestuur van ING Groep tijdens een persconferentie bij De Nederlandsche Bank, Westeinde 1 in Amsterdam
De persconferentie is toegankelijk voor vertegenwoordigers van de media op vertoon van perskaart en legitimatiebewijs.
Bron: http://twitter.com/BreakingNewsOn/statuses/966378798quote:DUTCH BANK ING SAYS IT WILL RECEIVE NEW CAPITAL FROM THE DUTCH CENTRAL BANK. DETAILS SOON.
Bron: http://twitter.com/BreakingNewsOn/statuses/966381003quote:Dutch bank ING says it will receive new capital from the Netherlands' central bank, the Associated Press reports.
Bron: http://twitter.com/BreakingNewsOn/statuses/966449459quote:DUTCH FINANCE MINISTER WOUTER BOS SAYS IT WILL PROVIDE 10 BILLION IN NEW CAPITAL FOR DUTCH BANK ING. DETAILS SOON.
http://twitter.com/BreakingNewsOn/statuses/966378798quote:DUTCH BANK ING SAYS IT WILL RECEIVE NEW CAPITAL FROM THE DUTCH CENTRAL BANK. DETAILS SOON.
Omdat de beurzen dan dicht zijn, gok ikquote:Op zondag 19 oktober 2008 19:08 schreef Marijkezwolle het volgende:
Waarom vinden zulke dingen tegenwoordig altijd in het weekend plaats
Die draait idd overuren nuquote:Op zondag 19 oktober 2008 19:21 schreef Sanderrrr het volgende:
Wouter Bos z'n vrouw zal niet blij zijn met deze crisis want als ik bedenk hoeveel ik hem de laatste weken niet op tv zie zal hij wel wat meer dan 8 uurtjes per dag werken.
Nou.... ik nietquote:Op zondag 19 oktober 2008 19:27 schreef Roel_Jewel het volgende:
Zie ook ING #2: Long of short het weekend in? overigens.
Hoeveel mensen zouden nu hun rekeningen bij ING/Postbank aan 't leeghalen zijn? Die vermoedelijk 9 miljard injectie zijn zo op...
quote:Op zondag 19 oktober 2008 19:27 schreef Roel_Jewel het volgende:
Zie ook ING #2: Long of short het weekend in? overigens.
Hoeveel mensen zouden nu hun rekeningen bij ING/Postbank aan 't leeghalen zijn? Die vermoedelijk 9 miljard injectie zijn zo op...
Kost toch wel veel vergaderen om het geregeld te krijgen, en geruchten/uitgelekte details veroorzaken grote paniek en onzekerheid op de beurzen. Dit soort monsterdeals kunnen dus eigenlijk alleen maar in het weekend als alle beurzen dicht zijn...quote:Op zondag 19 oktober 2008 19:08 schreef Marijkezwolle het volgende:
Waarom vinden zulke dingen tegenwoordig altijd in het weekend plaats
Ja dat wel maar dit zijn ze morgenochtend op de beurs echt niet vergeten.quote:Op zondag 19 oktober 2008 19:19 schreef remlof het volgende:
[..]
Omdat de beurzen dan dicht zijn, gok ik
Ja dat zet dan ook geen zoden aan de dijkquote:Op zondag 19 oktober 2008 19:33 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Ik laat het gewoon staan.
(is toch maar 50 euro ofzo)
quote:Op zondag 19 oktober 2008 19:42 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Ja dat wel maar dit zijn ze morgenochtend op de beurs echt niet vergeten.
Blijkbaar niet, prutsers.quote:Op zondag 19 oktober 2008 20:05 schreef Swetsenegger het volgende:
Kan dat engelse wijf d'r muil niet houden?
Idd. Sws hoor je aan die muts al dat ze er maar weinig verstand van heeft.quote:Op zondag 19 oktober 2008 20:08 schreef Swetsenegger het volgende:
Als het allemaal zo goed gaat, waar is die 9 miljard dan voor nodig?
dat had ik nou ookquote:Op zondag 19 oktober 2008 20:12 schreef Swetsenegger het volgende:
Echt schandalig dat ik op de staatsomroep geen nederlandse stream kan krijgen van de persconferentie
Zou ze goed staan ja.quote:Op zondag 19 oktober 2008 20:16 schreef MikeAtTilburg het volgende:
De top van ING ziet af van al hun bonussen in 2008, wat jammer
Als ze ballen hebben laten ze dat gewoon door gaanquote:Op zondag 19 oktober 2008 20:16 schreef MikeAtTilburg het volgende:
De top van ING ziet af van al hun bonussen in 2008, wat jammer
Officiele verklaring is versteviging van eigen vermogen en dus solvabiliteit. Maar als je 10 miljrd nodig hebt en je hebt 200 miljard waarde, dan sta je niet echt op omvallen.quote:Op zondag 19 oktober 2008 19:54 schreef Tomatenboer het volgende:
Dus de ING bank staat of stond op het punt van omvallen? Of is dat een verkeerde interpretatie vanuit mijn kant?
Anders doe je toch geen beroep op geld van de overheid neem ik aan?
quote:Op zondag 19 oktober 2008 20:19 schreef MikeAtTilburg het volgende:
Voor de mensen die het hebben gemist, of het in meer detail willen terug lezen, hier is het officiele persbericht van het ministerie dat zojuist is uitgegeven: http://bnonews.com/news/4.html
Interessant...quote:Bij de bepaling van de prijs van de securities is uitgegaan van de slotkoers van het ING-aandeel op donderdag 16 oktober (10 euro). Hiermee wordt de grillige koersontwikkeling van vrijdag 17 oktober buiten beschouwing gelaten.
Op het NOS journaal hoorde ik dat de Nederlandse tak van het Ing concern zo'n 24 miljard waarde heeft.quote:Op zondag 19 oktober 2008 20:21 schreef Koewam het volgende:
[..]
Officiele verklaring is versteviging van eigen vermogen en dus solvabiliteit. Maar als je 10 miljrd nodig hebt en je hebt 200 miljard waarde, dan sta je niet echt op omvallen.
Nope.quote:Op zondag 19 oktober 2008 20:24 schreef MikeAtTilburg het volgende:
"ING was a bank about to fall"
-- Wouter Bos.
Maar waarom wordt er geld ingestoken dan?quote:Op zondag 19 oktober 2008 20:29 schreef SjonLok het volgende:
[..]
Nope.
Hij zei:
"Fortis was a bank about to fail. Voor ING geldt dit absoluut niet."
Niet goed gehoord dan, maar ik vertrouw erop dat je gelijk hebtquote:Op zondag 19 oktober 2008 20:29 schreef SjonLok het volgende:
[..]
Nope.
Hij zei:
"Fortis was a bank about to fail. Voor ING geldt dit absoluut niet."
Die 24 miljard is bepaald op basis van de beurswaarde. Dat is niet perse gelijk aan datgene wat aan bezittingen en schulden op de balans staat.quote:Op zondag 19 oktober 2008 20:25 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Op het NOS journaal hoorde ik dat de Nederlandse tak van het Ing concern zo'n 24 miljard waarde heeft.
Als er dan 10 miljard ingestoken moet worden om de bank overeind te houden dan is dat toch behoorlijk.
Toen de risicovolle beleggingen werden afgesloten, bestond er geen enkele wetenschap dat dit door de overheid ondervangen zou worden in geval van falen.quote:Op zondag 19 oktober 2008 21:08 schreef Hathor het volgende:
Toch wel leuk dat je gewoon ongestraft een enorme puinhoop kan maken op andermans kosten, in de wetenschap dat de regering de teringzooi wel even voor je opruimt.
Je hebt er dus niks van begrepen.quote:
Hoe moet ik dit dan interpreteren na het Fortis debaclequote:Op zondag 19 oktober 2008 21:14 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Je hebt er dus niks van begrepen.
Je moet beginnen met dit los zien van Fortis en het persbericht zou je eens kunnen lezen.quote:Op zondag 19 oktober 2008 21:21 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Hoe moet ik dit dan interpreteren na het Fortis debacle
Fortis zit in in een andere crisisquote:Op zondag 19 oktober 2008 21:23 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Je moet beginnen met dit los zien van Fortis en het persbericht zou je eens kunnen lezen.
Je intellect, het zit nergensquote:Op zondag 19 oktober 2008 21:26 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Fortis zit in in een andere crisis![]()
Jij suggereert dus nu dat Fortis in een geheel andere wereld crisis zit dan ING.quote:
quote:Op zondag 19 oktober 2008 21:26 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Fortis zit in in een andere crisis![]()
Nee, dat suggereert hij niet.quote:Op zondag 19 oktober 2008 21:48 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Jij suggereert dus nu dat Fortis in een geheel andere wereld crisis zit dan ING.
O jawel. Niet op papier misschien, maar alle grote spelers wisten dat ze "too big to fall" waren. Dus mochten ze in problemen komen, zou de overheid wel ingrijpen omdat anders de gevolgen niet te overzien zouden zijn.quote:Op zondag 19 oktober 2008 21:10 schreef Koewam het volgende:
[..]
Toen de risicovolle beleggingen werden afgesloten, bestond er geen enkele wetenschap dat dit door de overheid ondervangen zou worden in geval van falen.
Wel dus.quote:
Door het te herhalen wordt het niet meer waar hoor.quote:
Toen er bij Fortis geld werd ingepompt, verdampte die munten ook als sneeuw voor de zon en werd Fortis een Staatsbank, dus de kans is groot dat dat bij ING ook gebeurt.quote:Op maandag 20 oktober 2008 10:16 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Door het te herhalen wordt het niet meer waar hoor.
Jij snap er echt niets van.quote:Op maandag 20 oktober 2008 10:21 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Toen er bij Fortis geld werd ingepompt, verdampte die munten ook als sneeuw voor de zon en werd Fortis een Staatsbank, dus de kans is groot dat dat bij ING ook gebeurt.
Zoals de waard is....quote:
quote:Op maandag 20 oktober 2008 10:21 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Toen er bij Fortis geld werd ingepompt, verdampte die munten ook als sneeuw voor de zon en werd Fortis een Staatsbank, dus de kans is groot dat dat bij ING ook gebeurt.
quote:Op zondag 19 oktober 2008 21:23 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Je moet beginnen met dit los zien van Fortis en het persbericht zou je eens kunnen lezen.
Je vergelijkt appels met peren vrind.quote:Op maandag 20 oktober 2008 10:56 schreef JohnDope het volgende:
Een paar weken geleden riep Wouter Bos nog dat er niks aan de hand was.... Niet veel later werd Fortis genationaliseerd.
Dus dit kan je niet meer los van elkaar zien.
Als je het zelf maar gelooft.quote:Op maandag 20 oktober 2008 11:13 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Je vergelijkt appels met peren vrind.
Als jij je eigen beweringen geloofd zou je toch flink wat putopties op ING moeten inkopen om de rest van je leven binnen te zijn.quote:
quote:Op maandag 20 oktober 2008 10:56 schreef JohnDope het volgende:
Een paar weken geleden riep Wouter Bos nog dat er niks aan de hand was.... Niet veel later werd Fortis genationaliseerd.
Dus dit kan je niet meer los van elkaar zien.
quote:Op maandag 20 oktober 2008 10:16 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Door het te herhalen wordt het niet meer waar hoor.
Vriend, ik heb een betrouwbare bron in de top van ING wholesale, dus no worries. Ik geloof het wel ja.quote:
quote:Op maandag 20 oktober 2008 11:48 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Vriend, ik heb een betrouwbare bron in de top van ING wholesale, dus no worries. Ik geloof het wel ja.
quote:Stevige verliezen op Damrak, ING grootste daler
Na de rustige beursdag gisteren is de Amsterdamse AEX vandaag opnieuw in de rode cijfers geëindigd. ING, dat begin deze week een kapitaalinjectie van 10 miljard euro kreeg, was de grootste daler.
Het aandeel ING daalde 11 procent. Na bekendmaking van de miljardeninjectie afgelopen zondag boekte de bank maandag nog een winst van 30 procent.
De AEX sloot met een verlies van 5,3 procent op 255,08 punten.
De MidKap-index daalde 4,1 procent tot 379,20 punten. In de MidKap was SNS Reaal een van de grootste dalers met een verlies van 6,4 procent.
KPN
Het aandeel van telecomconcern KPN eindigde wel met een winst van 3,5 procent dankzij sterke kwartaalcijfers die vandaag werden gepresenteerd. het bedrijf boekte de afgelopen drie maanden 353 miljoen euro winst, en zag de omzet met 20 procent stijgen tot 3,65 miljard euro.
In Duitsland wist KPN bovendien een miljoen nieuwe klanten aan zich te binden.
Angst
Angst voor een wereldwijde economische recessie - ook de reden dat de Aziatische beurzen afgelopen nacht zware verliezen boekten - was de belangrijkste oorzaak van de grote verliezen.
Ook op andere Europese beurzen regeerde vandaag de angst voor recessie. De hoofdgraadmeters van Londen (-4,57 procent), Parijs (-5,10 procent) en Frankfurt (-4,76 procent) gingen allemaal onderuit.
In de Londense FTSE eindigde Royal Bank of Scotland en Barclays respectievelijk 13,9 en 7,4 procent lager.
bron: http://www.elsevier.nl/we(...)e-daler.htm?rss=true
Gewoon gecounterd door de markt na een downgrade in de rating.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |