wat hij zegtquote:Op dinsdag 21 oktober 2008 15:50 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]Duidelijk: Fok!MC
[ afbeelding ]
Naaier.quote:Snelheidsduivel op YouTube gepakt
Een Britse motorrijder die een filmpje naar YouTube had geupload waarin hij allerlei gevaarlijke stunts deed en liet zien dat hij harder dan 209 kilometer per uur reed, heeft een gevangenisstraf van drie maanden gekregen.
In het filmpje is te zien hoe Sandor Ferenci (28) afgelopen juli op de autoweg rond de stad Banbury een aantal "wheelies" en "skids" doet en te hard op de verkeerde rijstrook rijdt. Een vriend van Ferenci nam de halsbrekende toeren op video op. Ferenci voelde zich erg stoer en plaatste vol trots zijn filmpje op de populaire videodienst YouTube.
Doordat een andere motorist die Ferenci zag rondracen op de A422 het kentekennummer van Ferenci's motor noteerde en vervolgens naar de politie stapte, had de Britse politie niet lang nodig om de snelheidsduivel te vinden en te arresteren.
Toen de agenten bij Ferenci aanklopten, vroeg hij of ze voor het YouTube-filmpje kwamen. Ferenci kon niets anders doen dan al zijn verkeersovertredingen te bekennen. De rechter gaf hem een gevangenisstraf van 12 weken en hij is voor twee jaar zijn rijbewijs kwijt. Tevens moet Ferenci verplicht een aantal rijlessen volgen om te leren hoe het wel moet. Volgens de advocaat van Ferenci heeft hij spijt van zijn daden.
Sowieso, een blauwe R6 met iemand met een blauw leren pak en een helm met spiegelvisier en dan bekennen dat jij het wasquote:Op dinsdag 21 oktober 2008 17:54 schreef Worldbeater het volgende:
Straks krijgen we nog wraakacties van buiten de FMC.![]()
[..]
Naaier.
quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 13:47 schreef Worldbeater het volgende:
Bazziek!
quote:
quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 18:50 schreef BazzieK het volgende:
[..]
Sowieso, een blauwe R6 met iemand met een blauw leren pak en een helm met spiegelvisier en dan bekennen dat jij het wasLekker dik bewijs zullen ze hebben gehad daarvoor
![]()
[..]
[..]
quote:Minima hebben recht op een flatscreen
GRONINGEN - Minima in de stad Groningen moeten een flatscreen-tv kunnen aanschaffen. Dat vindt SP-wethouder Peter Verschuren van Sociale Zaken.
De vergoeding die minima kunnen krijgen als hun oude televisie kapot gaat is daarom verhoogd van 170 euro naar 450 euro. Volgens Verschuren komt de vergoeding daarmee in lijn met de landelijke norm. Hij denkt niet dat hij daarmee een signaal afgeeft dat het loont om een minimuminkomen te hebben.
VVD: regels in kaart
De VVD in de Groninger gemeenteraad reageert geschrokken en wil alle regelingen voor de minima in de stad in kaart brengen.
De partij vreest dat alle regeltjes tezamen het voor minima wel eens aantrekkelijk kunnen maken om niet aan het werk te gaan.
Van hardrijden wordt je dom.quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 18:05 schreef Cageon het volgende:
t is dus zijn eigen domme schuld
je gaat toch niet vragen of ze voor de jijbuis film komen
Je telt alleen de rest van de flatscreens in huis niet mee. In ieder geval niet die voor de porn van pa.quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 18:56 schreef BazzieK het volgende:
Wij hebben in de woonkamer een 10 jaar oud bakbeest, zijn wij nu een derde wereldgezin?
![]()
tsja, WB staat nog boven je.quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 11:05 schreef Cageon het volgende:
kijk de tijden hier maar
Tijden van anderen op Zandvoort
iets beter inlezenquote:Op dinsdag 21 oktober 2008 20:12 schreef bvvt het volgende:
[..]
tsja, WB staat nog boven je.
Dat moet zeker sneller kunnen - veeel sneller
quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 19:59 schreef Gawaine het volgende:
Bazziek, heb ik je pa gespot op de A2 omstreeks 18:10 ?
tering, na 1 dom antwoord binnen 10 minuten kapt ie er al mee.quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 15:44 schreef Elwood1802 het volgende:
Vraag het wel ff op MF, dit schiet niet op jeweetzelluf
de nieuwe generatie bikers is niet zo tough meer...quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 20:41 schreef bvvt het volgende:
[..]
tering, na 1 dom antwoord binnen 10 minuten kapt ie er al mee.![]()
Die is inderdaad ongeschikt
Ehhh, eerst alles lezen - dan reageren op posts die ik niet meer kan terug vinden........quote:
fair point!quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 20:48 schreef bvvt het volgende:
[..]
Ehhh, eerst alles lezen - dan reageren op posts die ik niet meer kan terug vinden........
nee, dan doe ik het wel zo.
zo, maar nu eerst salsa
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |