quote:Op woensdag 22 oktober 2008 15:27 schreef Peterselieman het volgende:
De mini natuurlijk, al moet ik wel zeggen dat ik de oude mini mooier vind.
Als ik later groot ben dan...quote:Op woensdag 22 oktober 2008 15:28 schreef Bob. het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ik heb echt een hekel aan auto's, maar die vind ik nog wel wat.
quote:Op woensdag 22 oktober 2008 16:04 schreef Tangarine het volgende:
Bij mij gaat studeren weer eens slecht, viel net al twee keer in slaap![]()
(en nee, ik heb absoluut geen slaaptekort... en suiker eten hielp ook al niet
)
Heb voor m'n studie voor het eerst sinds heeeeeel lang stukken in de Bijbel zitten lezen...
nee, geen banners, maar de webstat-teller stuurt als kado aan oningelogde mensen twee pop ups mee jaquote:Op woensdag 22 oktober 2008 16:09 schreef Grulez het volgende:
Kan het trouwens zijn dat je wordt doodgegooid met banners op je forum Alexxxx. Ik was nl op zoek naar de url van je site.
"beter je best doen, 5½"?quote:Op woensdag 22 oktober 2008 16:19 schreef teigan het volgende:
Elke keer hetzelfde commentaar moeten geven zuigt...
Nee, maar ik + studeren/lezen = in slaap vallen, gaat meestal zo, lang concentreren is moeilijk enzo...quote:Op woensdag 22 oktober 2008 16:19 schreef teigan het volgende:
[..]
zo hard heb je nou toch ook weer niet gezwommen, dus daar kan je niet moe van zijn..Ik ben al die verslagen zat, en ik moet er nog een aantal doen van mezelf...
Elke keer hetzelfde commentaar moeten geven zuigt...
Statistiek is stiekum best een beetje leukquote:Op woensdag 22 oktober 2008 16:09 schreef Bob. het volgende:
Dat moet saaie stof dan zijn Tanga.
Ik ben ondertussen aan het statistieken en ik vind het echt best wel leuk.
"je hebt er duidelijk niks van begrepen, epic fail!"quote:
Ok. En durf je de url van je nieuwssite ook te gevenquote:Op woensdag 22 oktober 2008 16:24 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
nee, geen banners, maar de webstat-teller stuurt als kado aan oningelogde mensen twee pop ups mee jaaan een alternatief word gewerkt.
Vooralsnog een geïntegreerd onderdeel van BuzzyBee, klein beginnen.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 16:33 schreef Grulez het volgende:
[..]
Ok. En durf je de url van je nieuwssite ook te geven
nee, meer zoiets als: Schrijf de titels op van de proeven, niet proef A, B, C, D, E. Hoe zo'n grote maatcilinder gebruik je? Wat zie je nou eigenlijk? etc.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |