WAAROM? Omdat ik last heb van bepaalde jongeren die onder bij mijn flat bivakeren. Nou is dat op zich geen probleem, maar het wordt steeds erger. Ze maken er een gigantische puinhoop van, laten alles rondslingeren, spuiten graffiti, ze vallen bewoners lastig en tot overmaat van ramp is gisteren mijn splinternieuwe auto diep ingekrast
Nou heb je natuurlijk niks aan de politie of woningbouw. Verschillende bewoners hebben al aangifte gedaan, bellen iedere avond naar de politie als ze weer aan het schreeuwen zijn.
Een buurman is zelf al naar de groep gegaan om te vragen of ze weg willen gaan, staan er binnen een paar minuten 20 van deze jongeren.
Dus wil ik zelf maar tot een oplossing komen en mij leek het 't beste om ze weg te jagen met iets wat heel erg stinkt!
Zelf dacht ik aan koemest o.i.d. maar ik zoek dus iets wat gigantisch stinkt en ook lang blijft hangen zodat ze zich niet meer op hun gemak voelen!
Dus iemand ideeen? Ik hoor ze graag.